Jump to content
GIGN Forum

Prison Break


Traffic
 Share

Recommended Posts

Diezgan negaidītas beigas, vismaz man. Maikls tagad ir pārvērties par avengeru, Linkolns drāzīs Vistlera ex-draudzeni, un man sāk likties, ka Vistlers kompānijai ir daudz nozīmīgāks nekā šķita sākumā.

Ahh, un tagad atkal noteikti jāgaida kāds pusgads..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu vsjo! Kaa var uztaisiit shitaadas beigas!!? Tagad atkal mociibaas un nezinjaa jaadziivo hvz cik ilgi (labi tas pox) Katraa zinjaa 13 seerija bij laba! Maiklu man palika zheel taadeelj, ka tagad vinja labais braalis Linkons vienkaarshi iedod atsleegas un davai laimiigu celju brachinj, Es esmu ticis aaraa ticis pie sava deela viss nax tu man vairaak esi vajadziigs (karoch kinul)

AAAA un protams nabaga Sukre! Es tik domaaju, kaa Maikls vai Linkons uzinaas ka vinsh ir ieseedinaats sonaa, jo es domaaju vinjiem galiigi nav veeleeshanaas tur pat tuvumaa iet...

AAAAAAA UN VEEEL shajaa serijaalaa ir divi apbriinojami praati Maikls un Vienrocis!!! (ja saprotat ko es domaaju) turam iikshkjus lai atgriezhas visu iecieniitais PB! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Adodat man pb TIK T IK žēl bija ka beidzās :)

prikols tads ka 1maja un 2traja sezona Breds Beliks bija tāds krabis tagad baigais ņuņuks :)

man uznāca smiekls tajā brīdi KONKRĒTI :D tad ka tedyjs galinaja negeri nost un beliks taa triiceja tAAaaAADA seja vinjam bija

Link to comment
Share on other sites

:)

prikols tads ka 1maja un 2traja sezona Breds Beliks bija tāds krabis tagad baigais ņuņuks :)

man uznāca smiekls tajā brīdi KONKRĒTI :D tad ka tedyjs galinaja negeri nost un beliks taa triiceja tAAaaAADA seja vinjam bija

A, ko tu darītu, ja tev atņem drēbes, atsit, izdrāž, nebaro un vēl nezin, ko pretīgu izdara..

Nu, bet pirmajās sezonās nazis viņš bija baigais.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...