Jump to content
GIGN Forum

Korn?


HyperBoy
 Share

Recommended Posts

tak ir ir konkrēts sūds. tik parauj aiz stīgas un viss, ka tik tumbas ir valume max, un kur nu vēl par tādu melodiju runāt.. vispār nekā tāda nav.

amenzija, uzkāp uz skatuves šitādiem pacaniem, un parausti tās savas tīgas, redzēs vai viņi maz palēksies, drīzāk tevi noslānīs, ka esi mēģinājies par viņiem paņirgāties debīli stāvot un raustot stīgu. ;) nerunā par lietu, kamī tev filma 0.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pilnīgs bezsakars šitāda mūzika. Nē nē tā tač nav mūzikas, uzpis pa ģitāru pohuj, kuru stīgu parausi un tumbu uz skaļāko uzlsēdz, ka tik liels troksis. Melodija, pohuj tādas nav vajadzīgas tiem kam IQ zem 10...

Uzreiz redzams ka tu esi aprobežots idiots un no mūzikas vispār neko nesaproti.

circle pitos neviens nevienam zobus ārā nesit. Cilvēki ārdās brīžos, kad mūzika ir tik ..... tik.... tāda, lai to darītu. Man gan končos pāris reizes tikai ir licies, ka nu skan tik mega-agresīva dziesma, ka varētu kādu pagrūstīt. Lai gan vienīgā reize kad to esmu darījis ir Metallicas koncī Igaunijā, kur man kaut kāds gailis priekšā ar kuci uz pleciem piestājās un es pēc savas samākslotās ārdīšanās tiku priekšā viņiem.

amnezija - tu vēl daudz lietas nesaproti un tev pašam tikai vieglāk būs, ja par lietām, ko nesaproti turēsi mēli aiz zobiem. Mūzika cilvēkos izraisa dažādas emocijas un es šaubos, ka tur ir kāds sakars ar IQ, ko nevarētu teikt par tavu infantīlo tekstu.

Link to comment
Share on other sites

Labi skatos esmu vairākus smagi aizkaitinājis, bet es tik izteicu savu viedokli. Nezināju, ka tas ir aizliegts. Skaidrs, ka zināju, ka nolīdzināsiet te mani līdz ar zemi, bet kā cilvēks ar mūzikas izglītību nu ne augstāko, bet pamat un videnes kopā 10. gadi mūzikas skolā es šo to sajēdzu, kas ir kvalitatīva mūzika un kas ir tikai šovs un tas ar to IQ bija vairāk domāts kā tas, ka cik viegli var iespaidot tik milzīgas masas, lai viņi sāktu ārdīties nu vai ar, ko viņi tur dara...

Personīgi pret grpupu korn un citām tāda veida grupām man nav iebildumu ir ar dažas dziesmas, kas man patīk, bet tās ir tādas, kurām ir sakarīga melodija nu manā izpratnē. Es neatbalsu un nesaprotu to mūziku vai tās "dziesmas", kur vienkārši izārdās. Nu lab moš cilvēkam par daudz naida sakrājies tad var izārdīties, bet vai tad ir jāārdās ikdienā? Vēl, kas par to IQ laikam nezināju kā tieši pateikt tāpē, ko izgudroju, kas varētu būt kā salīdzinājums. Man jau labākais draugs ar bija uz Korn koncertu, bet tāpē es viņu nekritizēju es kritizēju to nekvalatatīvo mūziku opā laikam ar šo atkal sakaitināšu kādu, bet nu tas ir tā tas ******* piesārņo visu pārējo mūziku.

Laikam es šo mūzikas veidu nesapratīšu tā pat kā latviešu valodas pasniedzēja nesaprot kāpē ir jāsporto.

Link to comment
Share on other sites

Sākās intelektuālās sarunas, par tēmu "Mana mūzikas gaume ir labāka par tavējo". Katrs klausās, ko viņš grib, kad grib un cik lielās devās grib. Aizskarot tēmu par to, kura gaume ir "labāka" un kura "sliktāka", tiek aizsākta kārtējā bezjēdzīgā diskusija, jo tajā neviens taču nepiekāpsies un diskusijas beigās neatzīs: "Jā, jūs mani pārliecinājāt! Viss, ko es līdz šim esmu klausījies ir sūds! Tagad klausīšos tikai to mūziku, kas man līdz šim nepatika, bet jūs mani pārliecinājāt. Esmu saprātīgs cilvēks un turu cieņā argumentus!"

Link to comment
Share on other sites

Tas jauki, ka tev ir muzikālā izglītība - značit māki kaut cik spēlēt klavieres un zini kaut ko par mūzikas vēsturi. Diemžēl mūzika nebeidzas ar klasisko mūziku (kas ir reāli forša toties), tāpēc, lai orientētos pārējā, tā ir jāklausās. Ar visnotaļ lielu pārliecību varu apgalvot, ka esmu izbraucis cauri visiem lielākajiem mūzikas stiliem kādi ir radīti. Un esmu atradis to kas patīk man - man vajag agresīvi rūcošu džeku ar spēcīgu ģitāru un izteiksmīgām bungām (+ taustiņinstrumenti arī labi papildina) un tam visam apakšā foršu melodiju. Es nekad nesapratīšu kā var klausīties klubņiku TUC TUC muzonu (ja neesi zem kaut kādu vielu iespaida), kuru esmu vairākas reizes klausījies un kurš man liekās visnotaļ vienāds un bezmelodisks. Man pat brīžiem liekas, ka tas ir kaut kādiem ar atmiekšķējušām smadzenēm, kam pofig ko dzirdēt, ka tik ir tuc tuc apakšā. Toties Hedonijā (uz Dzirnavu ielas) esmu pāris reizes bijis un tur ir tāds foršs atmosfērisks čill muzons, kas man pat īstenībā patika.

Nav gan pārāk laba analoģija runājot par TUC TUC, bet nu tas ir tuvākais, kas man tam patīk.

Kāda ir šitā garā dirsiena ideja? Klausies visu, konstatē, kas tev patīk un kāpēc un paliec pie tā un daudz nedirs par cilvēkiem, kas klausās kaut ko citu.

Link to comment
Share on other sites

Nu lab mūzikas brīvība...

Es klasisoko mūziku ikdienā personīgi neklausos, bet labi orientējos tajā un mūzikas skolā nav tikai saistīta ar klasisko mūziku, bet kurš to nav beidzis tā ar domā. Man jau viss labāk patīk Jazz un Bluzs vecmodīgs esmu, bet kaut kā saista tā mūzika vēl Fanks man ar patīk nu tas tāds ātrāks no tiem abiem. Runājot par mūzdienu grupām, lielajām, viss labāk patīk RHCP, jo tur es saskatu sev saportamu un patīkamu melodiju, bet ar ne visas dziesmas. Runājot par TUC TUC neaizskarsim benciku, bet tas ir mūzikas veids, kas teikšu godīgi savā kvalitātes ziņā apkauno visus pārējos mūzikas novirzienus...

Link to comment
Share on other sites

Vot, bļe 10 klašu mūzikas spečuks, lawl.

Lai kāds būtu mūzikas stils, metāls, alternatīvais staffs, trance/progressive, utt., utt., lai tu attiecīgajā lauciņā gūtu panākumus tev jābūt talantīgam, nevis jāizpatīk katra izlepušajai gaumei.

Gadijumā Jonathan's pats nebija pabeidzis entās mūzikas skolas ar neskaitāmiem grādiem/diplomiem utt. ?

Man nepatīk džezs, man nepatīk blūzs, tāpēc tā uzreiz ir "nekvalitatīva mūzika"? tikai tāpēc ka minoritijām, kurš ir pabeidzis mūzikas skolu šie stili šķiet garlaicīgi? - noup.

Kā jau te kaut kas izmeta - mūzika izraisa cilvēkos dažādas emocijas, kas, manuprāt, ir tas, kas taj piesaista publiku, kurai vairāk, kurai mazāk.

Runājot par TUC TUC neaizskarsim benciku, bet tas ir mūzikas veids, kas teikšu godīgi savā kvalitātes ziņā apkauno visus pārējos mūzikas novirzienus...

Atkal pierādi, ka tavi 10 nomocītie gadi mūzikas skoliņā neko prātīgu nedeva. :)

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Taa mle cyku ! :D Godiigi sakot daudzi neizprot muuziku, un tie kas neizprot tie ari stridaas :) Ja juus redzeetu manu muuzikas kartoteeku juus apdirstos, man ir muuzika, kad garanteju kad katrs gign foruma lietotaajs varetu sev atrast kaut ko jeedziigu. Ikdienaa domajat klausos tuc tuc, aij nee ! Bet klubinjaa tik labi izdejoties :) Atnaaku majas gribas kaut ko mieriigu, nu uzlieku kaadu chillout jazz, country, kaadu no liepajas simfoniska orkestra gabaliem. Atnaaku majas blin gribas izardities... uzlieku kaadu no vecajiem labajiem rammstein,simple plan, mettalica gabaliem, majas tusins luudzu 80tie atkal modee un lekajam visi disko stilaa ! Vecaa muzika, oij kur gan bez led zeppelin, smokie,slade un scorpion. Gruzons uzlieku kaadu wumpscut, pakalusos kaadu industrial ebm. latvieshu muzika arii netiek smadeeta, nekas nav labaak kaa lietainaa dienaa klausiities kaadu no tumsas vai jumprava gabaliem. Taa es varetu turpinaat un turpinaat. Ta kaa ludzu neuzskatat mani par aprobezhotu klubeeru, kam muuzikas gaume saaka ar 50cent un beidzaas ir ida corra. Es saprotu no muuzikas vairaak nekaa juus parzinat savas apakshbikses, tapeec nakamreiz kad gribesiet kaadu(mani) parliecinaat par savas muuzikas ''krutumu'' dabusiet lode pieree :)

Tieshi tapeec amnezija, lai arii gribeji paust savu viedokli, shoreiz un arii citas atceries, neaizskar un neapvaino citas muuzikas piekriteejus, vnk nesaki neko un buus okey !

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

bluuzs ir suuds TUC TUC 4eva yo!

bljin nu tadi gudriishi...

kattram ir kkas savs ko vinsh velas atrast sava muzikas stila miljaja.. man taas ir pozitivas emocijas, kuras es apdauzitos kornos neatrodu(manuprat parliecinosh teikts, ta pat ka jus_)..

skonto.. mans miljakais radio ikdiena..

auto - rap, tuc tuc skonto nekjer jo nopirku magji no amerikas. LR2

p.s samuray ari manam patevam ir karabiine. nah nosausu

ta ka luudzu ja?

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...