Jump to content
GIGN Forum

Korn?


HyperBoy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Es neesmu FBI klients un dabūju

Tie FBI biki izblamējās , aizsūtija visiem kluba biedriem vienādus epastus, un jebkurš, kas tika pie word dokumenta, kurš tika epastā nosūtīts, varēja viņu izprintēt un iet pirkt

vairākās vietās jau runā, ka iet pa 20ls tagad ;) bet moš visi melo.

Link to comment
Share on other sites

un uz Alice Cooper un Foreigner? :)

es nupat biju uz Chick Corea & Bela Fleck un viņi bija pārsteigti par to, ka latvieši organizē džeza lielmeistaru koncertu sporta hallē. Arēna Rīga sucks ass: 2 lati autostāvvieta, 0.50 Ls garderobe, 1 Ls sūda kafija kartona glāzītē. i mean wtf? biļete viena pati maksāja 35 Ls.

Link to comment
Share on other sites

Ja ja! :) Isteniba man jau ir pilnas kabatas ar KORN biletem, jo es velos klut par visu spekulantu super spekulantu! ;)

da ne.. domaju, ka neiesu. Paskatijos youttube un kaut ka nepatika. Nelikas gana energiska. Vispar tada lena muzika.. varetu pat pabimbaat un iesligt depresija! kaut kads tips reps ar metalu fona vai ka ta... :/

Un par ps3 ta nebija.. es jau sen briedu tam pirkumam un tad tiesi biju saslimis un nebija majas ko darit un zinaju, ka tapat kaut kad nopirksu un tad es tipa nopirku anglija par 350Ls, bet vini pateica, ka nesutis uz LV, bet es jau biju taa sasapnjojies, ka neatlika nekas cits, ka nopirkt LV bisku dargak. Nu parasta psihologjia... casual. Tiesi ta darbojas lielaka dalja pateretaju. Mirkla iegriba un impulsivs pirkums.

Beefs

mosh vel noperc no SuperRembo vinja 525 bembi, butu jauks zhests no tavas puses

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...