Jump to content
GIGN Forum

Prikolīga Spēlīte


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Un tu tik resursus nozagsi :D pasu pilsetu neienemsi.

man liekas ka vismaz 3 vajag, nu bet hz.

es izveodoju sev pirmo legionaaru. Es chista zinu, ka citiem nav, vai man ir izredzes iekarot kaadu no mana kaimina pilseetu ar to vienu legionaaru?

jo ar vairāk uzbruksi jo labāk, maz čuvaku var panest maz resursu, 1 var panest ~50 resursu (kā kurai rasei).

Link to comment
Share on other sites

thx

Kā ir ar crop. Ja man crop aizies līdz nullei un man crops būs mīnusos, mani karavīri nomirs? Man tagad ir 32 clubswingeri, crop ir -13 un taisās vēl 19clubswingeri :D Tad jau būs -32 XD

Un kas man būs labāk, ja es apgreidošu rally point? Tur nekas nav teikts. :D

Link to comment
Share on other sites

1.man crops ir -44 un pats crops visu laiku turas pie 2000 , tapec es skatos lai man cropps pietiktu , lai vini nenosprasgt.

2.Ja apgreidosi rally point liidz 15 lvl tu varesi uzcelt ciinas areenu , kas tev dod apmaaciit kareivijus atraak parvietoties un other stuff.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, Techa. A tas nav arī tavs akaunts? Tu arī to no kāda cita dabūji?

Man tagad psc vnk man no 32 cilvēkiem 3 laikam palikuši, tāpēc bija doma, ka sūtīšu resus savam village :DD bet atcerējos, ka no vienas IP nevar, toties atkal tagad par mobilo iedomājos. Mobilajam vsp ir kkāda ip adrese?

Link to comment
Share on other sites

Man tagad psc vnk man no 32 cilvēkiem 3 laikam palikuši, tāpēc bija doma, ka sūtīšu resus savam village :DD bet atcerējos, ka no vienas IP nevar, toties atkal tagad par mobilo iedomājos. Mobilajam vsp ir kkāda ip adrese?

Es jau sen suutu no viena sava ip uz otru , jo driix 2 accoutniem uz viena ip (Tikai 2) Ja tu ieraxti tur pie profiles otru niku. :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...