Jump to content
GIGN Forum

Prikolīga Spēlīte


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:) No gign man tuvakais ir vincister, kas taaapat ir loooti taaalu, blin viss gign In da south dziivo :( Nu ko izskatas buus jacinaas vienam pasham :)

Taisi jaunu accountu :P :P :P

Nu vincester , tu ka pieredzejis - saki ko man dariit.

4uvaks uzbruks man peec ? 1 Attack in 22:47:45 hrs.

Tu redzeji ka vinam tuksa pilseeta un ir poplacija pari diviemsimtiem.

Vai man atstaat baze visus saldaatus un ciinities vai ari aizmukt ar saldaatiem un iztereet visus resurusus iisi pirms uzbrukuma ?

Link to comment
Share on other sites

:P :P :P

Nu vincester , tu ka pieredzejis - saki ko man dariit.

4uvaks uzbruks man peec ? 1 Attack in 22:47:45 hrs.

Tu redzeji ka vinam tuksa pilseeta un ir poplacija pari diviemsimtiem.

Vai man atstaat baze visus saldaatus un ciinities vai ari aizmukt ar saldaatiem un iztereet visus resurusus iisi pirms uzbrukuma ?

Nah tev pilseetu padirst :) Bet man taads jautajums, kur var redzeet, kas tev uzbruks, un kur var redzeet, kad un kur tu uzbruuc???

Link to comment
Share on other sites

http://travianmap.nl/index.php?ln=en

interaktīva karte - var piezūmot un šo to vēl.

ierakstam alianci "Latvia" un redzam kur visi mūsējie ir. nu tādā kā aplī esam izkārtoti, daži ļoti tuvu viens otram, daži atstatu.

P.S. ja vēl kāds regojās, kurš gribēs aliancē tad vislabāk ņemiet Starting position "North-East"

Es tajā kartē nevaru atrast alianci Latvia , or gign , varu atrast tikai sevi 184/-230 . E sari griberu alianse bet man vēl nav tas embasy , izlasiju visas 20 lpp topiku :D

Link to comment
Share on other sites

:) Bet man taads jautajums, kur var redzeet, kas tev uzbruks, un kur var redzeet, kad un kur tu uzbruuc???

ES nepadirsisu pilsetu - vins naak ar raid , tas nozime tikai resursus panems un viss :)

Uzbrukumu var redzeet rally pointa un ari kad tu skaties uz savu fermu(cropp , lumber , clay un iron) tur radaas blakus taviem uzbrukumiem. :)

Link to comment
Share on other sites

šodien man bija gadījums kuru paspēju ievērot - piesēžos pie PC un skatos ka nāk uzbrukums pēc 45 min

paskatos ka džeks mazāks par mani tad nu rēķinu ka šis sūta visu ko var.

1. es sabūvēju cranny

2. tērēju resursus lai palien zem cranny

2.a. uzlieku attīstīt ieročus vieniem čuvakiem

2.b. uzlieku būvēt clay pit

2.c. uzlieku taisīt čuvakus barakās (jo citur nebija kur tērēt) ar aprēķinu lai pirmais čuvaks gatavs pēc uzbrukuma

3. cranny noslēpj kaut kur 1,5k un uzbrucējs nav teitonis tapēc esmu pietiekami palīdis zem cranny limita

4. sagatavoju visus savējos sūtīt virsū kādam čuvakam (vienu scout atstāju)

5. 30 sekundes pirms attack uzspiežu OK un čuvaki aiziet

6. uzbrukums (Romietis) 56 Imperian, 18 Equites Imperatoris un Hero šams pa nullēm un nosita scout. bet tagad esmu pārbaudījis ka skautus arī apsit.

7. nav pagājušas 90 sekundes kopš 5 punkta un uzspiežu atcelt - čuvaki atnāk atpakaļ

citreiz kad nūbi nāca tad viņus apsita, šitos ar moš būtu apsitis bet pārāk lieli zaudējumi būtu bijuši tapēc labāk šitā.

Link to comment
Share on other sites

Es , lai vinu notracinaat aisutisu uz vina drauga profilu 80% no troops (reforcment) un vins apzags tuksu pilseetu.

Protams , ka kautko ari atstasu , bet vairaak ka 3-4 dienas vins vilkaas pie manis un abloms buus , diez vai vins to atkaaartos :)

Link to comment
Share on other sites

SkaM^ , uzreiz kā viņš Tev uzbruka, vajadzēja ar lielu daļu armijas uzbrukt viņam pašam, proti, aplaupīt viņu, lai viņam nebūtu crops, un visa viņa ūberlielā armija tajās 60h, kamēr aiziet pie Tevis, būtu nosprāgusi no bada. :)

edit: Vai arī varēji aizsūtīt savējos vienkārši pie viņa patusēt.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

skam es domāju, ka vislabāk būtu iztērēt kkur visus resus vai arī cranny apgreidot.

A runājot par to džekiņu, kam es prasiju lai suuta resus, tas allie master man liekas ir samīzies no mūsu aliances. Viņš man vairākas reizes sūta ziņu - THIS IS LAST WARNING, STOP ATTACKING HIM XD

Link to comment
Share on other sites

Registreejies 4 pasaulee.... Tad arii tiksi muusu aliansee

Skam bet piem. vot es aizsutiiju uzbrukumaa tjipa peec 30 h buus tie kaat, kur es varu redzeet to visu info peec cik ilga laika buus... Esmu visur izskatiijies nu nav :(

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:khehehe: pilnīgi prieks par savu kruto armiju :cool:

Piemēram , ko nozīmē pie uzbrukšanas Reinforcement, Normal , Raid?

Reinforcment - aisuuti savus troop un vini tur tuse kamer pasauc atpakal (plus ir tas , ka tu eed vina cropu nost nevis savu)

Raid - Aplaupa ciemu un nopizdi resursus.

Attack - ciina lidz pedejam karaviiram. Pie raid ari notiek ciina , bet tur parasti paliek ari dzivi.

Link to comment
Share on other sites

Skam bet piem. vot es aizsutiiju uzbrukumaa tjipa peec 30 h buus tie kaat, kur es varu redzeet to visu info peec cik ilga laika buus... Esmu visur izskatiijies nu nav :(

ka lai es to izdaru , tur kur esmu registrējies man rāda adresi s4.travian.com bet kad tajā kartē meklēju esmu s1.travian.nl :/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...