Jump to content
GIGN Forum

Prikolīga Spēlīte


vincister
 Share

Recommended Posts

Vins man uzbruuk ,jo es draudeju vina jaunajam profilam , ka uzbruksu tam profilam.

Sodien vinam beidzaas beginners protection un tagad man tur sez pie vina 100 karaviiri un vinam nemas nost cropp -100 :D

Es domaju taa dariit - pofig lai aptiira mani - pedejaa briidi visu isteresu uz karaviiriem un vins uzbrusk tuksai pilseetai un tad gaidis taas 70 stundas , kamer vinam atnaaks atpakal visi 4uvaki , jo baze vinam tuks :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmm...

Es nepoņal - man crop consumption ir 25/27, bet nesen atpakaļ bija 19/24 - Kad otrais skaitlis palielinās, kad upgreidoju vai uzceļu kādu jaunu būvi? or what? Kas tad notiks, ja daudzums būs lielāks nekā maximums? tā var vispār būt?

Link to comment
Share on other sites

Vakar vienam kaimiņam aizsūtīju ziņu, ja tu negribi vairs zaudēt savus troopus un resursus, tad katru dienu sūtīsi man 200resus no katra veida. Šodien man atnāca ziņa no viņa allie membera - blablabla kāpēc tu uzbrūc un vēl kaut ko tur dari manam allie memberam? Es pateikšu game adminam, lai tevi nobano par resursu pieprasīšanu utt.

Par to vsp var banot? āā un es jau viņam arī atstāju iespēju izvēlēties, es viņam neuzspiedu, lai viņš man sūtītu resus :khehehe:

EDIT: tātad mana vēstule :D

If u dont want to loose more troops, then u will send me 200resources of each type, every day.

un no viņa allie membera

Hello, Why are you attacking and threatening my alliance member.......i advise you to stop OR u will be reported to the game admin and will be banned for trying to force someone to send you resources...........

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Par to vsp var banot? āā un es jau viņam arī atstāju iespēju izvēlēties, es viņam neuzspiedu, lai viņš man sūtītu resus :khehehe:

EDIT: tātad mana vēstule :D

If u dont want to loose more troops, then u will send me 200resources of each type, every day.

un no viņa allie membera

Hello, Why are you attacking and threatening my alliance member.......i advise you to stop OR u will be reported to the game admin and will be banned for trying to force someone to send you resources...........

XD Taads jefins :D mamiitej pateiksu :D :D

Link to comment
Share on other sites

Kāds negrib padalīties ar resursiem? :rolleyes: (visu veidu) Manas koardinātes -87|-270. Paldies. :)

Un vēl viens lūgum, tiem kuriem ir spiegi, ja nav slinkums, paspiegojat tos kas man apkārtnē dzīvo, gribu zināt kam var uzbrukt.

Edited by jonass
Link to comment
Share on other sites

bāāc man šitas geims sāk ar vienvairāk iepatikties. Es tagad vsp tik to vien daru, kā citiem pizdiju, vairs pat resus neceļu ^^ man pēc dažām min crops būs mīnusos, bet pofig man tagad tas ir pietiekami. Jau veseli 24 karavīri ir 4 taisās B)

EDIIIIT: Ja es ar scout izspiegoju armiju, tad viņš var izspiegot arī tos karavīrus, kas ir kkur prom aizgājuši?

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Tiem kam interesē karte var paskatīties http://travianmap.nl/index.php?ln=en

interaktīva karte - var piezūmot un šo to vēl.

ierakstam alianci "Latvia" un redzam kur visi mūsējie ir. nu tādā kā aplī esam izkārtoti, daži ļoti tuvu viens otram, daži atstatu.

P.S. ja vēl kāds regojās, kurš gribēs aliancē tad vislabāk ņemiet Starting position "North-East"

Link to comment
Share on other sites

rofl kā izskatās GAMEOVER aliance :D

aā'un kā ir ar to scoutu? Ja es izspiegoju armiju un, piemēram, visa viņa armija tajā brīdi aplaupa citu ciemu, tad skauts parādīs to skaitu, kas ir prom no ciema?

un wtf, kas ir spy? tas pats scouts?

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

lol apskatijos kads izkartojums ir musu alliancē...ciri preciz aplis :D

EDIT : ROFL manis nemaz nau.. :D es nezinu rakstu ka gribu manis nav..neka aly member ne ari prosta niku rakstot :superlol: !!!! WTF?

EDIT : Kads nevar aizsits kadu resursu man!!!???

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...