Jump to content
GIGN Forum

Labākais Veids, Kā Ziedot


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OMFG āārprāāc XD :muuuahaha: :muuuahaha: :muuuahaha: nē es nevaru :DD

paskatieties arī viņa dienasgrāmatu.

dziwe ir rukta un salda :(:)

22. mai 2006 23:24

zdiwe tu satiec draugus/draudzenes kurus tu loti iemili.

Ta pat ir ari amn es esmu saticis 3labas draudzenes no kuram es newaru iscirties jo winas man ir loti milas

es pat dazreiz del winam raudu

Jo man winas loti daudz nozime tas 3 draudzenes ir agita liene un elina wanas man ir loti milas

EDIT: āāā kā viņš par mežakaķi raksta XD

Satraucošākais brīdis mana mūžā.

3. jūn 00:35

Šajā vieta es nekad wel tik loti nebiju baidijies dazi so wietu zin bed dazi ne sis wietas nosaukums ir meža kaķis

saja wieta mes bijam aukstakais 15m aukstuma kur ar sirsninu diezko labi nebija es newienu reizi nenokritu bet tapat ar trosem biju apkedets mes bija piestiprinati ar siksnam pie kuras ir piestiprinatas diwas drosibas karabines un wiens skritulit wienigais kas man tur patika bija laisties ar skrituliti pari dazadam trosem tie kas nezin kas ir skritulits tad tagad uzinas wins sastaw no diwiem metala rinkisiem kas ir iestiprinati dzelzi tad winu piestiprina trosei un ta mes melnas trases finisha wisam kakiskalnam pari laidamies :) bet jums jau izklausas ka sikums zilaja tras bija iesprudusi trose un mes newarejam tikt talak bet kad inspektors wisus sataisijam mes gajam wism 17m aukstuma un tas bija loti bailigi un si trase wel pietam sausmigi gara izejot trasi es jutu ka man tric wiss kermenis jo tik lielu adrenalina limeni es sawa kermeni to4na nebiju sajutis bet kaut wai tas bija bailigi , tas bija mans forsakais notikums dziwe un iesaku citiem tur ari aizbraukt jo kaut wai tas izmaksa 6ls pec manam domam tas pat ir par letu jo tur neko newar nozelot :)

EDIT:Es to geimu nevaru iziet, pēdējo līniju neizdodas aizvilkt.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

EDIT : http://www.draugiem.lv/friend/?949111

Pēdējo reizi manīts šodien 20:06

*

15. jūn 13:59

Pamet domubiedrus

orālais sex.

*

15. jūn 13:41

Pievienojas domubiedriem

orālais sex.

*

15. jūn 13:41

Pamet domubiedrus

bildes - geju!!!!:).

*

15. jūn 13:38

Pievienojas domubiedriem

bildes - geju!!!!:).

Labs.

Link to comment
Share on other sites

*

15. jūn 13:59

Pamet domubiedrus

orālais sex.

*

15. jūn 13:41

Pievienojas domubiedriem

orālais sex.

*

15. jūn 13:41

Pamet domubiedrus

bildes - geju!!!!:).

*

15. jūn 13:38

Pievienojas domubiedriem

bildes - geju!!!!:).

Labs.

ot sis te ir uberduperuuuuuuberrrrrdupppppppperrrrr kruta :thumbsup::superlol: :superlol: :superlol: :superlol:

Link to comment
Share on other sites

es pat dazreiz del winam raudu

Jo man winas loti daudz nozime tas 3 draudzenes ir agita liene un elina wanas man ir loti milas

Dēļ šitās cacas es ar raudātu. Ehh, žēl, ka man jau ir 18

Agitu es atradu tikai vienu viņa draugos un viņai bija 18 un Elīnas viņam ir 2 draugos - hz, kura īstā.

Link to comment
Share on other sites

DBet pats labakais, kad loti iespejams vinjam nav ne mazkaaas nojautas :D Nu lol, ja hollow varbuut visus savus sviestus parspileeja un gribeeja buut krutaaks, tad shitas dabas beerns ir iists atradums :superlol: VInjam nav nekas jatelo, vins vnk ir unikums :D

Reku viena no vinja draudzeneem Uzaicini mani :D Nu ko galvenais visi klusee turpinaasim vinju veerot, redzees ko talaak dariis :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:D Nu lol, ja hollow varbuut visus savus sviestus parspileeja un gribeeja buut krutaaks, tad shitas dabas beerns ir iists atradums :superlol: VInjam nav nekas jatelo, vins vnk ir unikums :D

Reku viena no vinja draudzeneem Uzaicini mani :D Nu ko galvenais visi klusee turpinaasim vinju veerot, redzees ko talaak dariis :thumbsup:

Viņa draudzenei ir iedzimts painta talants ^_^

EDIT: čalim šeit profilā:

3 years old

Gender Not Set

Location Unknown

Born Oct-7-2003

EDIT2:

cssoldiertm: Sutiet tos logo uz to manu skaipu mosh uzwaresiet tikai jamak zimet uz painta

Tavai draudzenei painta talants, pasauc viņu!

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

->>master^chief//- Clan

Ja tu gribi pieteikties ->>MaSteR^Chief//- klana tad adbildi uz šiem jautajumiem un tad es izlemšu wai tu busi MaSteRs wai ne thumbsup.gif

1. Vārds...

2. Cs niks...

3. Dzives vieta...

4. Vecums...

5. Iepriekšejie klani...

6. Kados serweros wisbiežak spele...

7. Kapec gribi klana...

8. Tavs skype niks...

Adbildet uz šiem jautajumiem tu vari

1. Šeit

2. Draugos sameklejot -MaSteR-Chief-

3. Wai ari raxtot man uz skype sameklejot- trakais3

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...