Jump to content
GIGN Forum

Family Guy Vs American Dad


Bucher
 Share

balsoshana  

102 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu tikai aizmirsi piebilst, ka family guy owno american dad dēļ stewie - sīkā ģēnija, runājošā suņa braiena (reizē intelektuāls, bet ar suņa problēmām), herberts - foršais pedofīlis, joe - mačo invalīds, quagmire - rēcīgs perverts un mans mīļākais tēls - Mērs Wests.

Meg: Hello mayor West!

West: How do you know my language?

Nerunāsim jau par tādiem megarēcīgiem epizodiskiem personāžiem, kā džeks, kas vislaik beigās saka "big deal, wanna fight about it?" u.c. kurus tagad ātrumā nevaru atcerēties.

Neesmu gan pārāk daudz american dad sērijas redzējis, tās kuras redzēju bija ok, vienā bija baigi forši brutāli joki :) Bet jebkura FG sērija bija par tām visām labāka.

Gribēju ielikt te kādu roļiku, bet ilgi jāmeklē. :)

Link to comment
Share on other sites

neaizmirsu, jo negribēju teikt.

nesaku, ka Family Guy ir slikts, jo neko daudz neesmu skatījies, un abu divu multiplikāciju filmu veidošanā ir piedalījies viens cilvēks.

bet nu tik un tā citplanētietis ALKOHOLIĶIS!!! nu tas taču ir nepārspējami!

EDIT: Tikko izlasīju, ka Rodžers ir redzams vienā Family Guy epizodē, es... es pilnībā nezinu vairs ko domāt... iešu uzēst, varbūt domāsies labāk.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

nesaku, ka Family Guy ir slikts, jo neko daudz neesmu skatījies, un abu divu multiplikāciju filmu veidošanā ir piedalījies viens cilvēks.

bet nu tik un tā citplanētietis ALKOHOLIĶIS!!! nu tas taču ir nepārspējami!

EDIT: Tikko izlasīju, ka Rodžers ir redzams vienā Family Guy epizodē, es... es pilnībā nezinu vairs ko domāt... iešu uzēst, varbūt domāsies labāk.

es nezināju ka ir kāds arī kas to nezin :)

btw viņš tur ir ļoti epizodiski :)

btw lai nu ko ir VĒRTS paskatīties vairāk, tas noteikti ir family guy - sāc tik ar pirmo sezonu. Es patlaban otreiz visām sezonām eju cauri un 3 un 4ā ir vienkārši dievīgas :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...