Jump to content
GIGN Forum

Forsha Online Spelite


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Karoche! var sepelet multiplayer un radas, ka nevajag pat dot isto email addresi! ;)

http://www.jellybattle.com/

Iesaku sakuma pagaidit, kamer nomirst pretinieki un kad esat 1:1, tad

1) ja ir freeze - NJEM!

2) seko, lai pretinieks nedabu double attack bonusu

3) labak izvairies no cikasanas uz viena laucina

4) turies vairak apaksdalja + vairak pa vidu

5) pats dabu double attack un nogalini pretinieku uzmetot vinam kaut ko virsu.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

;)

Tikai nesapratu īsti to, kurš vinnē, ja divi spēlētāji izdomā lēkt uz viena un tā paša lauciņa.

pirms kaada meenesha speeleeju... laikam bija akmens shkeeres papiiriitis....

tipa peec paaris stundaam jums liidz naavei izbesiisies tas randomisms ( ir ar metienu uz galvas iespeeja nonjemt 25 un 50) un arii, kuram uzmet uz galvas, vai tev traapa rakete, un aki4ikipapiiriki.....

+padoms... ja tu esi ar pretinieku viens pats, tad ja redzi ka vinsh var tev kko uzest uz galvas, tad njem neredzamiiibu un vinsh to uzmetiis uz galvas sev ;) delj taa prikola daudzas speeles sanaacis inneet....

he veel viss saglabaajies- esmu kapteinis, naakamais ranks majors :P

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

bisk pieriebās, ka vienalga kurš izsaucot airstrike man trāpa divreiz biežāk kā citiem.

to spēli nevar normāli paspēlēt, lai nebūtu jāārdas. 4X pēc kārtas man "randomā" uzkrīt tas sūds. laba lieta ir teleports. vienreiz paliekam 3 spēlētāji, visiem pa 6 hp un visi vienā galā. es uzlecu uz teleporta, aizteleportējos tieši uz lāzera. violetais džekiņš paņem air strike un nosit dzelteno, un te kā par laimi mans lāzers sekmīgi atrod ceļu violetā vecīša galvā.

Edited by magicalx
Link to comment
Share on other sites

Jap! man ari ta bija, kad visu laiku citi vineja cikajoties uz viena laucina un ta 10x pec kartas. Bet tad es izdomaju kruto strategiju! Piem - tu redzi, ka dzeks grib panemt double attack, bet blakus stav bumba! tad tu nevis megini ari njemt double attack un ceret, ka uzvaresi cikajoties, bet gan labak panemt, un uzkapt uz bumbas, tadejadi atnemot pretiniekam 40hp. Un pec tam, ja gribas, var uzlekt uz bonusu nonjemeja un galigi vinju sagraut!

Vel baigi kruta stele ir sominja! Atceros raundu, kad mums abiem palikusas paris dzivibas (man 30 un pretiniekam ari tik pat) un mes abi lecam virsu uz nukes un cikajamies un es zaudeju un mani vel uzmet uz bumbas un tjipa paliek 5hp un dzeks raksta - you loose, bet taja mirkli es vinam iepisu ar sominu un vins nomirst un es rakstu - ha ha you sucker! :D DIE DIE DIE! :D

ta spele vienakrshi mani fucking parnjem - es darba jamo vien kapaju. Labi, ka no majam nedarbojas delj proxy.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Jūs runājat par šo fdfdmt0.jpg ? Khe khem, tas ir nevis double attack, bet double damage, vot tāpēc nevarēju iebraukt, par ko jūs runājat.

āā un tas, ka es teicu, ka man šodien neiet spēle. Kr4 man ir tā - ieeju, sākumā rādās, ka jāgaida vēl 3 spēlētāji, tad 0, tad update skaitlis nokrīt līdz 1 un viss apstājas. Vēl kādam tā ir?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...