Jump to content
GIGN Forum

Tiesiibinjas


Recommended Posts

Da labi sitam zirgam es pat saubos ka nav nekadas tiesibas, spele vins tikai saja serveri ik pa reizei var ari kadu nosaut un var teikt ta ja nebutu gigna es nezinu ko vins daritu, tapeec pec manam domam vinam jau kautkas tocna pienaktos !!!

Link to comment
Share on other sites

spele vins tikai saja serveri ik pa reizei var ari kadu nosaut

it iipashi nekustiigus meerkjus, lielako ties kjiilniekus un vistas, dazhreiz gadaas arii kaads ff smile.gif

un ja nopietni diiglis ir mans elks( Protams aiz Elvisa:)

Link to comment
Share on other sites

tikai vajadzētu spēlēt nevis tik ilgi no vietas kā dažreiz sanāk (10h - kā vispār acis to iztur? huh.gif), bet gan biežāk un ar mazākiem intervāliem - lai pēc iespējas vairākiem wannabe-oķeciem čakarētu spēli wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Hello from GIGN gribeeju paluugt ja tas ir iespeejams dazhas pravas un taas buutu.

xslap, xslay, xg, votekick, votemap

Speleeju diezgan biezhi un sameeraa labi.

Ceru uz juusu atsauciibu.

Es juus nepievilshu. smiliez.de_2125.gif

Atziits shaudeeklis!

Nepatiik vieniigi tas .... vinsh mani biezhaak noshauj, nekaa es vinju gussa.gif ... parasti gan no muguras new_silly.gif

lai jau vinjam tiek - esmu par thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Sitam jau jaadod , es briinos , kaa veel nau iedots ! a nu ja bija gan bet....

Cilveki mainas ! un DeaDly rlzz pie slota vinjam smuki piestaves ari standarta komplekta tiesibas ! ES PAR! <C> myth

Link to comment
Share on other sites

Labi spelet vinsh maak labi, bet besij tas ka vinsh visulaiku d**sh citiem, ja kads sliktak spele un vinjapraat nolamero! Visulaiku. Manuprat, bus daudz liekas nepatikshanas ja vinjam bus tiesibas. Adminu tapat netrukst un ja vinsh tiesibas butu gribejis, vinsha tas jau daudz agrak butu dabujis. DeaDly kapec tev tagad vinjas tik loti ievajadzejaas? smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Deadly, tu speelee no kluba. Pienjemsim, ka tev buutu tiesiibas. Kaa buutu ar tavas setinfo paroles nonaakshanu, nodoshanu treshajai personai ?

njaa...

chaabigi...

okey,vqar jau dzest ara config.....

bet kadreiz tu to aizmirsisi izdarit....

un tad atkal saksies brinumi... naughty.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Njaa pats speleeju no kluba un te mazums taadi geki kas samauc Keylogerus un keySpy, un tad kaifo kad apzog kadaa spelee GARA darbu kur kaads ir ieguldijis LJOTI DAUDZ LAIKA UN NAUDAS(veelos pasviitrot pedeejos vaardus)!!!!

man pasham daudz draugiem un citiem ir apzagti Chari daudzaas spelees tajaa skaitaa Combats, MU u.c. bet mees kad speleejam taisam windovaa jaunu acc. un velaak izdzeesham acc.!!! vai refresh uzspiezham tad vinsh to suudu tur pie pulkstenja paraada!!! bet ir taadi kas neparadaas- tad IR Ziepes!!! E-mail un viss pareejais ir pa pipe**m un citi kas lieto oto.lv arii tad ir ZO**A tongue.gif dariet kaa zinat biggrin.gif es tikai saku kaa man ir bijis 4.gifsmiliez.de_82.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...