Jump to content
GIGN Forum

G1Gn S3Jaz 07


^Ali^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klausies tirliņ, es saprotu, ka tev liekās, ka esi ļoti smieklīgs un asprātīgs, bet nākamreiz atbrauc uz tusu, un arī tava bilde būs šo bilžu vidū, un tad citi varēs izteikt savu viedokli par tevi.

Par to tavu Tokio Hotel man sanāca smiekli, jo vairāk kā viņus tavas nokalbasītās smadzenes nezin, jo viss, kas tev mūzikas pasaulē saista ir kačāt bungas un basu, jo stulbāk, jo labāk, tas stils to prasa. <C> Žaks.

P.S Es to bildi tur neliku. Ja gribi redzēt manas matu cirtas citā rakursā, raksti pm čabulīt.

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Cik noprotu man bija jaatbild viņam: "Paldies par taviem foršajiem komentāriem, parādi visiem cik varens tu šeit jūties, un turpini mani apdirst!"

Kad viņš uzrakstīja pirmo komentāru 1 naktī, es to pieņēmu tā, lai jau čalis pasmejās, bet, kad viņš atkārtoti iedirsa šajā topikā, to vienkārši nevar laist gar ausīm.

KILL YOUR PRIDE - ATTITUDE.

Link to comment
Share on other sites

Man nepatīk potrahi, kas nevar par savu bazaru atbildēt, tāpēc no sākuma domā, pēc tam runā un sevi nepārvērtē, ja Tu kautko reiz saki, tad par to arī atbildi un nemātājies ar vārdiem, ja atbildēt NEVARI! <C> Ozoliņš

Lasi PM.

ZeroEdit: Man nebūt nav slabo publicēt uz nodiršanu savu foto

3.sized.jpg

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...