Jump to content
GIGN Forum

Bla Rit Uz Skolu :@


Firefox2007
 Share

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

piekriitu visiem tajam kas bija par veco klasesbiedru satikshanu :D . Skolā jebkura gadiijuma ir labaak par darbu! un jaa straadaat varees visu muuzhu a skolaa iet gan nee ( pamatskolaa) visaadaas kolezhaas kaut liidz naavei :D Nju domaaju ka manas domas saprataat!

Link to comment
Share on other sites

Galīgi jau negribas. +2 priekšmeti. Vienīgi priecājos, ka mums skolā 3. septembrī stundu nebūs.

Nez, ko jūs te tā par darbu. Cik esmu runājis ar cilvēkiem par to, lielākoties visi saka, ka darbs salīdzinājumā ar skolu ir kā rožu dārzs! ^_^

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

Ehh...no vienas puses ienīstu skolu ( ķīmija, fizika,lieteratūra) - Bet no otras puses...vajag skolu - jāmācās ir, kaut arī...šitā es jau entos gadus domāju - jā - sāksies skola - sākšu mācīties - nifiga :D - sākās skola un gurķi laižu :D ( cerams ka ne šogad :P - jo nākamais gads viens no svarīgākajiem gadiem :P ) ...ikk...anyway - Labāk pa darbu jau nu noteikti ka tā skola ir :blablabla:

ha fizika elemetara kimija tapat . ja godigi tad vispar vis ir elementars prieksh manis es tik sezu, kalusos mp3 un vis.

taka skola ipashi neko daudz neesmu darijis , tikai atpuuties.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

brr es vispār skolu negribu redzet... jauna skola un nevienas vecās sejas :( stulbums un no mājam arī tālu [100km =[ ]

Zinu kkad sen skolā vispār bija kadas 6klases un vari iet strādat gandriz kur gribi a tagad vairak par 12 klases un vēlak pameigini vel labu darbu atrast... brrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

Ja, vins ir no tas skolas :)

No tas skolas ir loti daudz pazistami, kaut ari pac taja skola nemacos.

Sausmas iesu macities tadu profesiju, par kuru nedomaju nemaz stradat, vismaz talak tas dzive noderes.

Vispar nebija doma iet vairak uz skolu, bet paris dienas ieprieks pamodos no rita un peknsi tads ( BLJA JAIET UZ SKOLU ) Tad nu ta ari neiznemu dokumentus no jaunas skolas :)

EDITEDT : KRI Appisa :khehehe:

Edited by eM`
Link to comment
Share on other sites

nejutīšu es pacilātu garastāvokli šogad (citus gadus ar nē), jo skola sākā jau 20. augustā.

prieks skatīties, kā serveris stāv pustukšs.. "Māmm! Es vēl drusku paspēlēšu!" , noteica mammai, kas teica lai iet gulēt, jo rīt skola.. :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...