Jump to content
GIGN Forum

Garīgā Uzlabošanai!


akec
 Share

Recommended Posts

[1:42:14] syE. cR! says: tev nav norm. sound prieksh movie?

[1:40:01] Arca-LV saka: kaa tu to domaa?

[1:41:05] syE. cR! saka: nu atsuti kadu sound priex movie..

[1:41:25] Arca-LV saka: programmu?

[1:41:38] syE. cR! saka: :D Lol tu zini kas ir sound ? :D

[1:41:47] Arca-LV saka: ne

[1:41:49] Arca-LV saka: :D

[1:44:39] Arca-LV saka: nu tad izstaasti kas tas ir par suudu?

Link to comment
Share on other sites

Tu viņam beigās pateici kas tas ir pa zvēru? Kā viņš reaģēja?

Par oftopika tēmu: estētikas skolā (tjipa bērnudārzs) man mācījā angļu valodu. bet skolā sāka mācīt tikai 3. klasē. Vācu/krievu sāka kādā 6. klasē.

EDIT: Nu man arī no sākuma uzreiz nedaleca kas bija domāts ar sound, bet saprast jau var :)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Es ja godīgi arī nesapratu. Ko nozīmē, sound priekš movie? Skaņu priekš mūvija? Skaņu? To kā vējš pūš vai ko? Kādas skaņas parasti liek mūvijos? Es nez, parasti liek dziesmas. Es gluži neteiktu, ka skaņa un dziesma ir viens un tas pats. Tā ka man arī nav ne jausmas par ko tas džeks runā pat zinot sound tulkojumu.

Link to comment
Share on other sites

emm, tas syE.cR neesmu es, bet gan mans draugs, biju viņam blakām. Nezinu kāda velna pēc viņš rakstīja sound nevis song. :)

Bet katrā ziņā neiet runa par to vai viņš saprata vārdu salikumu "skaņa priekš movie", bet gan, ka nezināja, kas ir sound. Nu tas tā. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Bet katrā ziņā neiet runa par to vai viņš saprata vārdu salikumu "skaņa priekš movie", bet gan, ka nezināja, kas ir sound. Nu tas tā. :)

nez, man tas neliekas īpaši interesanti, vēljovairāk, ja tas vārds ir ielikts latviskā teikumā, pie tam diezgan nepareizā. Tas otrs džeks ir noteikti sīkais un viņš uztvēra to kā kaut kādu lietu priekš mūvika nevis vienkārši kā "skaņa". Of course I could be wrong, bet pat ja viņš nezin sound tulkojumu, man tas tāpat neliekas nekas īpašs :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...