Jump to content
GIGN Forum

Mosk?


hUr
 Share

Recommended Posts

nju ta sveika Tauta thumbsup.gif

Griezos pie jums ar vienu iemeslu:

Iegut paris admin komandas.... tas veretu but sekojoshas:

*xslap

*xslay devil.gif

*x_votekick

*x_votemap

*xgag

-par parejam komandam pa taka butu vairak vai mazak vienalga-

Iemesls - biezi speleju uz gign [bet ne jau ta ka dazi te apgalvo ka tikai un vienigi tur vinji spele] tieshi pa naktim tad kad ira iespeja likt mazas maps, un tad vai nu redzi ta pavelak nava neveina admina vai ari vinhs neliekas nezinis ka fy_icworld ira jau 3 reizi 1h laika...... Un ira daziem tads paradums [tiem kas spele no Klubiem] kad serveri paliek ta mazak speletaji ta iedzoinot paris frefragus un tad tik skrien un griezz [nepatik man tada riciba zaban.gif ]

Nenoliegshu ka speleju uz gign ari pa dienam un tad ja butu vajadziba [pec manis un/vai tautas domam] izmantot komandu x_votemap vai ari x_votekick smiliez.de_2136.gif

xgag - nu biezi nakas saskarties ar cilvekiem kuri nezin kad aizverties annoyed.gif

esmu izlasijis sho bargo tekstinju un esmu gatavs paklauties shiem noteikumiem notworthy.gif

Izlasiju ari sho gabalu - atbilde uz 6.punktu - NEE emot-angelic.gif taka viss kartiba......

Link to comment
Share on other sites

Nu labi hUr, lai jau tev tiek REC!!! cool2.gif

P.S vinjam jau ir tiesiibas uz 5p smile.gif

P.S2 galiigi neesmu tevi maniijis uz GIGN.......un man visi saka, ka tu spelee uz 5p!! huh.gif

bet noveelu veiksmi.....GL niga.... 4.gif

Link to comment
Share on other sites

pashreiz shada situacija izveidojusies:

pienjemsim ka ir 5 pastavigie speletaji gignaa

playerN kur N ir 1-5

player1 paprasa tiesibas, parejie 2-5 dod rec Nr.1

pectam player2 paprasa tiesibas, visi 1-5 iznjemot Nr2 taisa rec

utt...

tapec man butu lugums rekomendus taisit tikai tiem kam jau IR prasiitaas tiesiibas... tb:

ja tiek prasiitas slap tiesiibas, tad rec var dot tas kam jau IR slap tiesibas... paldies par uzmaniibu

Link to comment
Share on other sites

pashreiz shada situacija izveidojusies:

pienjemsim ka ir 5 pastavigie speletaji gignaa

playerN kur N ir 1-5

player1 paprasa tiesibas, parejie 2-5 dod rec Nr.1

pectam player2 paprasa tiesibas, visi 1-5 iznjemot Nr2 taisa rec

utt...

tapec man butu lugums rekomendus taisit tikai tiem kam jau IR prasiitaas tiesiibas... tb:

ja tiek prasiitas slap tiesiibas, tad rec var dot tas kam jau IR slap tiesibas... paldies par uzmaniibu

es ieteiktu nevienam nedod votemap tiesības, lai spēlē pilnu mapcycle

Link to comment
Share on other sites

rec no manis!

un piekriitu ljoti gordonam par to votemap vai vispaar par xm! ir taadi cilveeki, kas muuzham laulaajushies dd2 un aztec! huh.gif

Link to comment
Share on other sites

worm Posted on Jun 6 2004, 11:45 AM

  pashreiz shada situacija izveidojusies:

pienjemsim ka ir 5 pastavigie speletaji gignaa

playerN kur N ir 1-5

player1 paprasa tiesibas, parejie 2-5 dod rec Nr.1

pectam player2 paprasa tiesibas, visi 1-5 iznjemot Nr2 taisa rec

utt...

tapec man butu lugums rekomendus taisit tikai tiem kam jau IR prasiitaas tiesiibas... tb:

ja tiek prasiitas slap tiesiibas, tad rec var dot tas kam jau IR slap tiesibas... paldies par uzmaniibu 

Nu ko... sanak tauta ar slap tiesibam naughty.gif un visam parejam fi4am....

nju un par to x_votemap komandu es apsolos litetot tikai velas nakts stundas [bet nu taka mans solijums visiem pie kajas] tad varu iztikt ari bez shis komandas [vienigi tad laikam ari jaizteik bez x_votekick komandas, bet nu tas taa], bet nu shis komandas to4 man nevajadzetu ja butu xk [hvz ka to komndu isti raksta], bet bet nu redzes ko laiks radis....

P.S

etaleD Posted on Jun 6 2004, 11:37 AM

  Piekriitu Glacier'am!

Tu parasti spele uz 5points servera, bet GIGN'aa esi redzeets LJOTI reti!

bet nu REK eniivej 

Apsolos laboties.... sorry.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ir priekshlikums. Dot shim jaukajam cilveecinjam (kursh protams mirs) tiesiibas meeghinaat dabuut tiesiibas veelaak, bet pashlaik, lai iet dirst.

p.s.

es izraushu tavu sirdi un veeroshu, kaa taa leenaam beidz pulseet manaas rokaas

p.p.s.

un to darot ljauni smieshos

Link to comment
Share on other sites

Dr. Pain Posted on Jun 10 2004, 04:08 PM

  Man ir priekshlikums. Dot shim jaukajam cilveecinjam (kursh protams mirs) tiesiibas meeghinaat dabuut tiesiibas veelaak, bet pashlaik, lai iet dirst.

p.s.

es izraushu tavu sirdi un veeroshu, kaa taa leenaam beidz pulseet manaas rokaas

p.p.s.

un to darot ljauni smieshos 

Esi sveicinats vis.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...