Jump to content
GIGN Forum

Kads Spele


Zorg`s
 Share

Recommended Posts

mu smird , bet atceros vecos labos laikus kad chiitoju sava drauga serveri i resetus i mantas i status i levelus... ^__^

mu serverus var uzchiitot ka njehuj protams ne visus...

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Pasham gan nav sanaacis speeleet shajaa mu serverii, bet atceros mu.dream laikus, un es laikam sheit buushu vieniigais, kas teiks, ka mu nav suuds, meesls etc. Labi, taa visa kachaashanaas & other stuff tur tik tieshaam bija tiiri apniciiga, bet man personiigi pieduura taas guild'es. Veel tagad paziistu lielu dalju no tiem, kas bija manaa guild mu.dream serverii un nekad neesmu nozheelojis, ka to speeli speeleeju, jo citaadi es ar tiem cilveekiem nekad nebuutu iepazinies. Ehh, ko tur daudz, bija jautri. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

http://www.google.lv/search?hl=lv&q=sq...ction&meta=

Tur ir daudz kodi, vbet kur vini ir jaraksta, jeb kas jadara? :P 3itosu 1 reizi, taka kads gudrinieks, kas jau ieprieks ir 4itojis mu, lai palidz :)

Link to comment
Share on other sites

Varu derēt uz savu vakardienas kreklu, kuru piesviedrēju gan darbā, gan koncertā, ka vismaz trešā daļa no tiem, kas saka: "Mu smird" vai "Nekad neesmu spēlējis un nespēlēšu", paši ir nosēdējuši n'tās stundas pie MU, jo tā spēle ir jāuzspēlē, lai saprastu ka sūds. stfu

Link to comment
Share on other sites

kādas 3 nedēļas biju nospēlējis mu-dream, kad šo aizklapēja. Biju ticis drauga samērā spēcīgajā ģildē. Gandrīz visi no turienes pārgāja uz partylife. tur jau biju pamatīgi uzkačājies, kad arī viņš nobruka. pagājšgad, laikam vai pat senāk, ar draugiem atkal nodomājām uzraut partylife. akal savācās vecā ģilde, viss gāja labi, bet pēc nedēļām 2-3 apnika. varu teikt vienu. Ja tiec normālā ģildē iekšā, kur vislaik notiek kaukas, tad spēlēšana ir interesanta. uzliec autoclicker un čato tikai. ja spēlē nebūtu tā vienmuļā kačāšanās, būtu vairāk kaukādas darbības (piemēram biežāk būtu bijuši kaukādi konkursi kā vienā serverī), tad tā būtu normāla spēle ko var aiz gara laika uzspēlēt.

Link to comment
Share on other sites

es aizmirsu tur vaidzeja progu ar kuru var portus noskeneet... un tad ieliist caur atvertajiem portiem servera datubaze un ar vienu hex programinju un vienu linku nomainit savam akkountam hex data....

bet es visu aizmirsu kur kas jadabu tas bija riktigi sen...

un muo.lv tu noteikti nepachiitosi tur ir parak kruta aizsardziba tur vaidzetu kka savadak

bet es domaju ka kadu dienu kad enbus ko darit bus japamegina muo.lv serveri nokaart

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Mu, veltiga laika kavesana, speleju uz daudziem serveriem, un katru reizi biju aizravies, bet tur viss viens un tas pats, un sak apnikt... bet tie kas spele, laj jau viniem tiek...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...