Jump to content
GIGN Forum

Street Legal : Redline


dyversant
 Share

Recommended Posts

pats sho speli speleju jau kadus gadus 4us.. samera paveca.. zinu ka daudzi no jums ir pamegjinajushi bet smagi viilushies - viena iemesla pec - sakotneja versija viss raustijas un glukoja lai ari cik tev bija labs kompis... nu jau ir 2.30 Oleeee versija :)

tatad ir izlaboti daudz daudz bugi.. un pats galvenais.. ir kaudze ar jaunam mashinam (~50) + motoriem diskiem un velnsvinjsazinko :)

ir skaista grafika un pats par sevi - salikt masjinu ne no ka ir interesanti!!

http://promods.us/index/

sheit ir adrese kura par SLRR var uzzinat visu - tas nav kkads lfs veidigais bet pavisam nopietna spele..

No sirds iesaku visiem visiem pamegjinat shito brinumu kas nav megjinajushi - un atkal iemegjinat kas jau reiz nesekmigi megjinaja :)

reku velviens links uz moddiem shai spelei bet gan ne tik kruti sheit it, bet nu tiem kam vecaki pc labak augstak par 221 versiju neliist!

http://www.jeepxj.com/streetlegal22/redlinemain.htm

taa kas veel... pashu speli - nu meklejiet kkados torrentos vai kkada tada vieta.. ja kads pateiktu vietu kur man uploadot speli es to izdaritu - iso sver kadi -

LEGAL STREET RACING REDLINE II - 515 mb

ja kads var iztikt ar shadu veidu unh atrast crack tad varu piedavat shoi linku

http://www.download-free-games.com/racing/...egal_racing.htm

reku oficialais saits

http://www.activisionvalue.com/titles/streetlegal2/

googles meklejumi

mmm chiti un citi joki

aa par naudu karjera.. pievienoshu savegame patchu - proti ieraksta 6666 un vel biki naudinjas karjeraa!

engineblock.jpg

nu tad ja nu kadam interese - aiziet :) salieciet savu volgu vai nissanu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

karo4e tie kuri velk iemet linku vai kko tadu kur velk :)

aa un velak uzdrukashu pamacibu ka visus jaunos autinjus ielikt un detaljas :)

shobrid jadzer

p.s. ediite street - var noklapet ta ka autinjam pat motors izlec :) un reipas ar var njokupinat ari ramu sabazt un visu citu :)

uu edite velviena :) tie kas jau spele - meramies kraniniem un postejam savus skaistakos auto :) protams ar tehniskajiem datiem un HP ut :)

bljin ediiite 3 -

karo4e mashinai riepa caura - jagaida kads bridis ta ka iemetishu pamacibu ( specially kercham) ka ielikt mashjinas utt

karo4e - par mashinam

nokachajot mashinu ir tadi faili ka teiksim

350z_data

un 350.rpk

tie jaieliek ir

(nu kads nu kuram hards un kur instale)

F:\Program Files\Activision kkas tur\ Street legal\ cars\racers !

detaljas piemeram diski

F:\Program Files\Activision kkas tur\ Street legal\parts\wheel\rims\meshes tur jaliek tie meshes faili

F:\Program Files\Activision kkas tur\ Street legal\parts\wheel\rims\scritps] tur jaliek script faili

dzineja jauninajumi

F:\Program Files\Activision kkas tur\ Street legal\parts\engine\prime_Mc_superduty\ meshes\ lod2 ; lod3 tur jaliek faili

parsvara tiek aizvietoti jkau esoshi faili tapec jaapstiprina nomainja

a iemetishu dazhadus disku modeljus jo tos neta atrast gruti!'

es rim modeljus atradu - taja lapa kkada jeepjx :)

rims_24lowProTyreRim.zip

rims__68_camaro_wheel.rar

rims_OZ_rally.zip

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

torrentspy.com

mininova.org

idioot tie ir torrentu searchi ^__^ tur tie street legali ir pilna dirsa.... un to tapat visi saprot ka no dc un www.torrents.to var nosearchot...

P.S. atceros agrak biju mochijis... tikai man ta vadiba nepatika , bet cik esmu dzirdejis tie 2.x patchi ir labi bus japamegina

Link to comment
Share on other sites

Opaa, nemaz nezinaaju, ka shis briinums veel ir dziivs. Kad dabuuju speeli, kura tikko bija iznaakusi un vinju paspeeleeju, pie sevis nodomaaju, ka naakotnes vinjai nebuus. Redz ka tomeer buushu kljuudiijies. Noteikti jaapanjem kaut kur jaunaa versija, jaauzbliezh kaads drags... :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

tada spele nav kadu tu nosauci. ir Street RACING syndicate un vinja ir pedejais mesls ta nav tada tipa ka street legal bet tada tipa ka nfs underground 2

P.S. es no ta kreivu linka kura ir japieregojas nokachaju patchus no 2.1.4-2.30le bez tiem 2.1.9r4ldgaggaehaeh (kka ta)

un speli no dc++ veesi man 2 nakti kad hakeri 6k uo 1,5k, 20 dzeki bija kam ir spele...

man tagad vnk ieinstalet speli tad sainstalet patchus lidz 230LE un vis? jeb vel kautkadus atseviskus detalju packus janokacha?

van helden atkraties un iemacies lasiit un tad posto debilus offtopik postus

P.P.S. visu sainstaleju lidz 230LE versijai vis iet, vis kuul....

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

karo4e shtelle ir tadda.. no sakuma nonjem riepas, tad bremzhu diskus, tad asperes un amortinjus.. vienigais kas vinji nav preciiizi.. cheku reku skriins kur teiksim atrodas amortinji ( proti gaisa kur jamekle kamer uzraksts paradas :) )

aa nez ka mersy tas sanaca bet nu vajag itkaa taa - 1. ieinstalee, 2. ieliec patch 2.0.0 to 2.2.1 patch ( kkur no tiem saitiem bija atrodams, pec tam 2.30 Le

psc furrano vakar uzmetu V12 + twinturbo katrai pusei = 1740 hp :)

sadalenem pamainiju lenkji +3 graadi = 1790 hp :khehehe: :khehehe:

iesaku ielikt auto ( kas pieejami promod lapaa) :) ir labie zhigulji kapeikas :D:D

tikai ietiecams likt aut pa vienam, jo dazhi auto nesader ( proti vinji ir pashu taisiiti) tapec spele var neiet.. un ja neiet tad pedejo iznjemt ara..

ceru ka chiitus ieraudzijat patcha..

menu ir tada lieta ka car exchange kur pret esosho auto var iemainit kada cita auto virsbuuvi - un tad to tjuunet pec veleshanas :)

ps furrano screen :) auto wnk rulle - 500 kmh :)

post-7273-1183495803_thumb.jpg

post-7273-1183496259_thumb.jpg

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...