Jump to content
GIGN Forum

Street Legal : Redline


dyversant
 Share

Recommended Posts

  • 6 months later...
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sveiki,

Varbut kads zin ka var tikt cita kluba? Sarkanaja Vai zila? Es pagaidam esmu retinga pats pirmai ar apm 240 punktiem, bet vel jo projam mani nelaiz cita kluba. Tad vel interesanti, ka patreiz man nak nost punkti ik katru reizi kad vinnu kadu saciksti, lidz sim naca klat, bet tagat viss otradi!

Nez kapec neizdodas uzlikt PAtch 230Le, vienkarsi kad uzpiezu uz vina lai saktu instelet, uzlec logs un nospiezu Run,, bet vairs nekas nenotiek.

Edited by Digi
Link to comment
Share on other sites

E uzliku 221 patch, tas aizgaja. Saku visu atkal no sakuma, tagat Green Slip kluba reitinga esmu atkal pirmaja vieta, pec pedejas sacikstes man vel paradija uzraxtu - apsveicam ka esiet pirmaja vieta un tagat jus gaida Blue Cheetah klubs, ok es aizbraucu uz to garazu, bet mani nelaiz ieksa tikunta, saka ka This is higher clubs garage, you can't enter.

Kautka jocigi, varbut kadam ari kautkas lidzigs ir bijis?

Edited by Digi
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Varbut kads zin ka var tikt cita kluba? Sarkanaja Vai zila? Es pagaidam esmu retinga pats pirmai ar apm 240 punktiem, bet vel jo projam mani nelaiz cita kluba. Tad vel interesanti, ka patreiz man nak nost punkti ik katru reizi kad vinnu kadu saciksti, lidz sim naca klat, bet tagat viss otradi!

Nez kapec neizdodas uzlikt PAtch 230Le, vienkarsi kad uzpiezu uz vina lai saktu instelet, uzlec logs un nospiezu Run,, bet vairs nekas nenotiek.

garažā ieraksti iamcoolguy un nospied uz āmāra

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...