Jump to content
GIGN Forum

Debīli Joki 0_o?


BloodHunter
 Share

Recommended Posts

22.06.07 2:30[apmēram]

Tatad ieeju serveri , kas notiek.

Caur admin_exec[vismaz parasti tā to komandu sauc] , man tiek mainits sens , volume , pogas , pa vidu vel seko bezjēdzīgi slapi un beigu biegas pat piekonektots pie cita servera.

Es vel saprastu ja jūs kaut kādu fanu taisītu ar visu serveri , bet ka man vienam tiek čakarēta spēle ir galīgi garam. Kādreiz gign bija serveris , kur iejot varēja normāli paspelēt... un katrs admins nedarija , ko viņš grib[tikai macho un worms], a tagad visi ir tik kruti , ka nekādi noteikumi nav jaievēro , jo parastais speletājs takš ir sūds salidzinājuma ar "GIGN" adminu.

Link to comment
Share on other sites

es ar vienreiz iegaaju un mani saaka olljegs slapot , tad es vinjam uzliku votekick :) lai paraaadiitu ka man arii ir mazinjsh bet tomeer kraans :) un vinjsh nomierinaajaas :).

P.S bet taadam nabadzinjam kam nav pat tik liels kraans nekas cits neatliek kaa laadeet adminu, un tas nav patiikami ka admins ar tevi kautko dara . :(

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

:blink: Nēsi domājis, ka tu vienkārši (jā tā vienkārši cilvēki arī mēdz būt tādi) forš ? :)

Tu aizmirsi ielikt vārdiņu "esi" , bet tad jau mēs nonākam pie secinājuma ka tu neesi forš ;(

Enivei , kādreiz diezgan daudz spēlēju uz gign , un kaut kā nebija nācies saskarties ar šāda veida problēmam , ok bija visādi joki ,bet tad tika čakarēti visi spēlētāji , nevis es viens.

Link to comment
Share on other sites

pirmkaart - ES TAS NEBIJU!!! :D man prieks, ka vismaz šoreiz uz mani nesliecās aizdomu ēna.

otrkārt - arī KURBADS tas nebija.

treškārt - x3 kas tas bija.

ceturtkārt - uz mani vienu pašu tas ir entās reizes darīts (senāk worms, kad es viņu pāris reizes normāli izpwnoju, visnesenāk laikam bajbux, kad es viņu pavilku uz zoba :) ) un man jāsaka, ka tas ir baigi forši! forši ir tas, ka tu nodrošinies pret visu ko, lai tev neko nevar izdarīt - un mierīgi spēlēt tālāk - parādīt, ka tev viss kuul :)

a vot ja tas tiek darīts ar visiem (kā es to mēdzu darīt), tad vienkārši enjoy the show. viss ir godīgi un forshi, might as well live the moment :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:D man prieks, ka vismaz šoreiz uz mani nesliecās aizdomu ēna.

otrkārt - arī KURBADS tas nebija.

treškārt - x3 kas tas bija.

ceturtkārt - uz mani vienu pašu tas ir entās reizes darīts (senāk worms, kad es viņu pāris reizes normāli izpwnoju, visnesenāk laikam bajbux, kad es viņu pavilku uz zoba :) ) un man jāsaka, ka tas ir baigi forši! forši ir tas, ka tu nodrošinies pret visu ko, lai tev neko nevar izdarīt - un mierīgi spēlēt tālāk - parādīt, ka tev viss kuul :)

a vot ja tas tiek darīts ar visiem (kā es to mēdzu darīt), tad vienkārši enjoy the show. viss ir godīgi un forshi, might as well live the moment :thumbsup:

piektkārt - ja cilvēkam nav garastāvoklis (tāds ir tiem, kas nemāk spēlēt, vai arī retu reizi tādiem, kas māk) tad vai nu viņš nahujarizē to prikolītāju vai arī iet uz citu serveri. Rezultātā neviens nav ieguvējs. Tas ir apmēram tāpat kā svešam cilvēkam pateikt "Tu esi smirdīgs perdelis". Draugs to neņems vērā, varbūt pasmiesies, ja tas ir īstajā kontekstā, bet svešs tev var ielauzt degunu (nahujarizēt) vai arī censties ignorēt un iet tālāk (cits serveris). Neviens variants nav foršs.

Ir protams gadījumi, kad admini aizdzeras un vairāki pie viena kompja sarodas. Tad tiek čakarēti lielākoties nūbiki vai kādi īpaši pidiņi. Tas tajā brīdī ir nenormāli smieklīgi un tā liekas pareizi. Tur nu neko nepadarīsi, cilvēki piedzēruši papriecājas (notiek tas 1x gadā parasti) un viss. To es vēl saprotu. Kas man nahuj besī - ir šitādas sūdzības. Cik bļeģ var? Man ir APNICIS klausīties "man nepatīk kad mani aiztiek" un "eu baigais fans". Ejiet taisiet savu fanu uz tiem cilvēkiem kuriem tas patīk. Pie nākošās šitādas sūdzības kāds faking cietīs (protams izņemot wormu, jo viņš drīkst :) ), jo kā jau teicu, man šitā huiņa ir APNIKUSI. Un tā kā šoreiz tas nebija ne edd ne worm, kurš vispār nav Latvijā, tad visticamāk, ka varētu ciest kāds jau tagad. Bet tā kā es esmu slinks, tad nevaru neko apsolīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...