Jump to content
GIGN Forum

Lv Office?


d3ad_nOw
 Share

Recommended Posts

Šodien mazliet sagribējas pamappingot... izdomāju uztaisīt ko cz office līdzīgu novilku .wad failu - skatos kādas tekstūras atrodas un ieraugu- lvofficevv6.png

man nav cs:cz vai arī cs 1.6 ar cscz_office karti tapēc nevarēju apskatīties vai tā tiešām ir..

Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

Kur kruutis? :rolleyes:

Tas jau nav nekas liels, man liekas taa ir tekstuura no Ventspils policijas eekas, no CS:CZ:DS.

Parubiijat Deleted Scenes, tur atombumbu vai kko tamliidziigu jaadefuso Krievijaa/Latvijaa.

EDIT: paaris bildes no WAD faila

Un jaa, Ritual tulkojumi iesuukaa.

EDIT2: taa vareetu buut neizmantota tekstuura DS, bet izmantota CZ, jo WAD failos neko neatradu.

post-10073-1181594311_thumb.png

post-10073-1181594319_thumb.png

Edited by thydevil
Link to comment
Share on other sites

pastāstīšu sīkāk kas tur darās :)

Tādad CZ izdeva krievi un viņi taisīja karti kur itkā misija notiek Latvijā... Uz sienām visu latviski uzraxti.... Kā jau krievi, ir arī kļūdas 9Piemēram augsts voltrāža nevis augsta voltrāža.... Pac to mapi esmu izgājis un sapratu, jo beigās un sākuma kko runa par Latviju... Krievi grib ieriebt latvijai XD

Link to comment
Share on other sites

:)

Tādad CZ izdeva krievi un viņi taisīja karti kur itkā misija notiek Latvijā... Uz sienām visu latviski uzraxti.... Kā jau krievi, ir arī kļūdas 9Piemēram augsts voltrāža nevis augsta voltrāža.... Pac to mapi esmu izgājis un sapratu, jo beigās un sākuma kko runa par Latviju... Krievi grib ieriebt latvijai XD

Tu kko salietojies?

Established in August 1996, Ritual Entertainment is a veteran game development studio that has been a consistent leader in the evolution of game design and artistic quality. Located in the historic West End of Dallas, TX, the company is known for its ability to develop both internal and external properties into award-winning games.

(Ja runa par CS:CZ:DS)

Un interneta izdeveejs ir VALVe(Steam), retail versiju izdeva Sierra.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...