Jump to content
GIGN Forum

Darbs Vasara ?!


rigaslauvas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Orc, a tu nezini, Aldarim nav labs ekonomists (gramatvediiba/maarketings/menedzhments) uz pusslodzi vajadziigs pa vasaru vai atvaljinaajumiem tjipa kaadu aizvietojot? es jau te dziivoju 5min attaalumaa, taa ka man absoluuti nebuutu nekaadu pretenziju tur piestraadaat, tikai gribeetos savaa specialitaatee.

a taa pagaidaam no maaciibaam briivajaa laikaa straadaaju psihenē par projektu tehnisko vadītāju un uzskatu savu darbu par ljoti respektablu.

Link to comment
Share on other sites

tici man graamatvediibaa tu negribi nemaz straadaat , kolektiivs tur ir vienkaarshi iespaardoshs un cik es skatos tur ir murgains darbs , nenormaali daudz papiiru. maarketingam ir pilna komanda un arii neviena nav vairs dekreetaa :), nu uz atvljinaajumiem te neviens jauns nenaak, piemeeram es tagad raujos divaas frontees jo man priekshniecce ir atvaljinaajumaa. Principaa uz vasaru ir kaa ir , bet ja buutu taaa pa nopietnam tad varbuut vareetu kko sabiidiit.

Link to comment
Share on other sites

:)

mahmed - es tev nevareshu garantet ilgu darbu. Ja tu stradasi ta, lai nopelnitu to stuku, tad domaju, tev tur nebus vairak ka 1.5 meneshi ko darit! ;)

es tikai uzsvershu, ka citigiem dzekiem maksa daudz visur, bet tadi, ka tajas bildes - labak lai iet dirst. tadiem nav jega vispar neko maksat, jo vini neko nedara... :/

Beefs

Link to comment
Share on other sites

hm, būs vien laikam jāiet vienam holdingam sisadmina vietā, kamēr šis atvaļinājumā uz 1 mēn, domāju, ka būs daudz brīvā laika, tādēļ ņemšu vēl klāt kaut kādu haltūru - pāris lapeles saprogramēšu, domāju darbs pietiks, kgan nevēlos strādāt.

Jā, bīfija piedāvājums ir labs, btw domāju, ka nav daudz cilvēki, kuri tiešām strādātu ar tādu atdevi un centību, lai tiešām nopelnītu to 1k.

EDIT: Hugo, cik dienā vidēji atstāj tev tipos?

Link to comment
Share on other sites

Jā, bīfija piedāvājums ir labs, btw domāju, ka nav daudz cilvēki, kuri tiešām strādātu ar tādu atdevi un centību, lai tiešām nopelnītu to 1k.

EDIT: Hugo, cik dienā vidēji atstāj tev tipos?

nu ta videji no 5-10ls

jautajums cik diena iebraukmi/izbraukumi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...