Jump to content
GIGN Forum

Kaa Ar Maaciibu Gada Beigaam?


Jurko
 Share

Kaa ar maaciibu gada beigaam?  

51 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

sulik, macho, juusu laikaa arii kaveejumu zhurnaalaa rakstiija 'nosebots' ? jo mees visi nez kaapeec njirdzam par to vaardu. enivei, man beigaas uz lieciibas buus 7 neattaisnotas stundas, kaut arii realitaate tuvojas apmeram 7x7 stundaam yay.gif

aijjj muusu miiljaa skolinja... just love the place wub.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nebutu sho topiku aizsacis Jurko, tad es teiktu, ka to (topiku) uzsaaka kads no "slepenaas vecaaku organizaacijas, kura domata, lai kontroletu bernu izglitibas attistibu un melu procentualo daudzumu vecakiem sniegtaja informacijaa"

(materials (joks) njemt no sulika monstraali negaumiigo joku arhiiva)

(arii shis)

Link to comment
Share on other sites

sulik, macho, juusu laikaa arii kaveejumu zhurnaalaa rakstiija 'nosebots' ? jo mees visi nez kaapeec njirdzam par to vaardu. enivei, man beigaas uz lieciibas buus 7 neattaisnotas stundas, kaut arii realitaate tuvojas apmeram 7x7 stundaam yay.gif

aijjj muusu miiljaa skolinja... just love the place wub.gif

7x7 tas jau veel normaali XD.gif Vienam no pagaajushaas 12a bija paari 200 4.gif Tas ir smiliez.de_29.gif

Link to comment
Share on other sites

nu man vislabaak patika, kad vienu dienu daudzaam paraleelklaseem beidzot pateica to, ka, ja labi maacaas, tad par neattaisnotiem kaveejumiem aaraa no skolas nemetiis images2.jpg. tajaa dienaa man sirdij vistuvaakie - C klase - vismaz pussastaavaa nobastoja pedejas 4 vai 5 stundas thumbsup.gif

nu bet muusu klasee tas nav teikts, bet mes to tapat daraam. shevchenko pat ir saakusi mums par to braukt virsuu, kas gan nav nekaads baigais paarsteigums wink.gif

ir, teiksim, taads puisietis, kursh vismaz katru otro dienu neatnak uz pirmaam 2 stundaam; ir meiteens, kursh kopumaa ir ieradies uz apmeram 50% matematikas stundaam.. jauka klase, izjuut skolas auru laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Es biju netradicionaals, bastoju kaa sanaaca happy.giflaughing7.gif

Un vislabaakais mans stikjis bija pie Brices fizikaa no 8tonjaam labratorijas darbu atziimeem 7tinjas pats sabaazu zhurnaalaa un nenodevu nevienu no darbiem!

Vienu briidi man kaajas bija aukstas jo viena no taap 7tinjaam atziimeem man bija 10! (Nu pats sevi labi noveerteju wink.gif ) Bet 10nieku pa visu klasi bija kaadi 11-12, no visiem labratorijas darbie un taa kaa man fizikaa bija kanps 5, un es biju pilniigs nulle, tad tas 10nieks baigi izleca! laughing7.gif A beigaas kaa vienmeer- viss okei, izkrukjiijos XD.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

btw anfisa mums vienkaarshi ir labaakaa skola Latvijaa, pie tam arii labaakaa maaciibu programma Latvijaa, taapeec varam to atljauties. images2.jpg.

un vispaar ik pa laikam neapmekleet stundas ir veseliigi, zin kaa- jaauzmanaas no paarslodzes XD.gif.

un pabljauj radleram ka EDDam skola jau beigusies, lai vinsh uzmundrinaas devil.gif

Jurko: laugh.gif nezheeliigi, kaa tev tas vareja sanaakt, bet nu rispakt! es te njemos un no 9 pa anglenes stundaam un pa starpbrizhiem skolaa uztaisiju 7, dazhi pat visus 9 ir maajaas taisijushi.. bet mums atziimes vienalga ir labas, mums nav brice bet mazareevicha. nu bet smiliez.de_2551.gif enivei

Link to comment
Share on other sites

nu kamon, muusu skola IR labaakaa maaciibu liimenja zinjaa (pie tam dazhi te maaciijaas/maacaas starptautiskaa bakalauraata programmaa, un tas ir pieejams tikai te), to buutu muljkjiigi noliegt, bet vispaar - pie mums vienkaarshi savaacas liela dalja latvijas jaunatnes inteligjences. ne velti dazhi skolotaaji mums saka- juus esat Latvijas naakotne. no otras puses - jaa, tev taisniiba, tieshi shii jau ir taa propoganda, bet tas pieder pie lietas, lai skola saglabaatu savu augsto liimeni un skoleeni nepalaistos valjiibaa un slinkumaa.

bet vispaar jau ar to iestaajeksaamenu efektiivi atlasa talantiigaakos cilveekus, un manupraat tieshi atmosfeera ir tas, kas padara katru skolu unikaalu.

Link to comment
Share on other sites

peikriitu EDD, skola ir labakaa Latvijaa, bet tas nenozimee, ka visi kas tur macaas ir paraaki par parejiem skolas vecuma berniem.... redzetu kadi keksi man kursaa ir no r1g :))))))

es savu skolu reklameju tikai tad, kad tur kads pasakums un meitenes vajag, bet ne jau forumos :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...