Jump to content
GIGN Forum

Mob Tel


Domino
 Share

Recommended Posts

Sveiki !!

Man uz izlaidumu ir jasamekle telefons (protams jauns) lidz 100 ls vai kads nevar ieteikt kaudu labu

Butu labi ja

*mp3 butu

*kamera

Bija viens labs sony erixons bet nezinu modelja nosaukumu tapec atrast nevaru

Link to comment
Share on other sites

;)

tu ne sūda nesaproti!

neviens telefons nav ar 2mpx video, jo 2mpx ir 1600x1200px, tie 2mpix ir bildēm, kuru kvalitāte arī ir kā kuram telefonam(sūdīgāka/labāka optika, labāka/sūdīgāka fokusēšana etc.)

video tam pašam SE k750i (kuram ir 2mpix kamera) ir tikai tik cik ekrāns (176x220px) bet bildes ir 1600x1200 un diezgan labā kvalitātē. savukārt nokia6233 arī ir ar 2mpix kameru, bet bildes kaut tik pat lielas izskatās švakākas, toties video ir 640x480 (!!!)

btw čista snobs! ja tev tik ļoti gribas jaunu tad esi gatavs arī maksāt tos 200 - 300 Ls, un nečīksti lai dabūtu labu jaunu telefonu zem 100 Ls

Link to comment
Share on other sites

Telefons ir domāts zvanu/sms apmaiņai, nevis kā daudzfunkcionāla multimēdiju sistēma.

Vispār tādas kameras nav vajadzīgas. Ok, mp3, gadījumā, ja gribi sev kvalitatīvu zvanu.

Es izvēlos telefonu pēc baterejas kapacitātes, softa performances un dizaina. Pārējais nav svarīgs. Ne cik krāsas ekrānam, ne cik balsu polifonija, kur nu vēl cik mp kamera.

Link to comment
Share on other sites

Vispār tādas kameras nav vajadzīgas. Ok, mp3, gadījumā, ja gribi sev kvalitatīvu zvanu.

Es izvēlos telefonu pēc baterejas kapacitātes, softa performances un dizaina. Pārējais nav svarīgs. Ne cik krāsas ekrānam, ne cik balsu polifonija, kur nu vēl cik mp kamera.

a man tieši tas ir vissvarīgākais, jo besī nēsāt 10 dažādas lietas līdzi reizē

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...