Jump to content
GIGN Forum

Nokert Hollowu


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

blin es vot arii nesaprotu! =/

dzhekinjsh tagad nenormaalaa kaifaa, domaa, ka ir ticis sveikaa cauri, nu psc kaut kas jau jaaizdara ir! tad kad vinjsh dirsaas uzskatu, ka jobanajam emo bij doma "atpakalj celja vairs nav" a tagad beefs vinjam deva iespeeju un dzheks meetaa sveeto! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

nee vajag turpinaat varees graamatu uzrakstiit!!! kadu romaanu vai ko citu ( literatuura nav mana stipraa puse) graamatas nosaukums wareetu buut ">hollow< suudos liidz ausiim" nenee paga ">hollow< dziivesstaasts"

p.s cs biistama lieta !! no riita var nepiecelties vairs

p.s.s kaa juus uzzinaajaat ka vins Credo klausaas????

Link to comment
Share on other sites

jomajo tagad man ir suudi

es nopingoju jimij serveri un gigna jhatka.gif

jopcik ko juus izdariisiet 1000x pieskirsiet soda naudu

yee write biggrin.gif:D:D labz joks

čalīt tu angļu valodu proti? write = rakstīt right = pareizi takā padomā pirms lieto kādu citu valodu kuru nepārzini, tomēr labāk uzrakstīt dzimtajā valodā, kautgan šaubos, ka arī to tu proti wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ludzu nejaciet - es nesmu vina puse vai ka vins teiktu "lienu vinam dirsa". Bet vins ir neglabjams! Kaut kas ir jadara, lai dzeku izaudzinatu - tas 100%.. mad.gif

Beefs

BUSTED!!! Beefs lien dirsā hollowam, na na na na nā nā. new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

tas tik taa

taka uzskatu to pr vnk botu lietu, ja jav uz 15 gadigo naaks virsu 50+ 4ubari ar 18+ gadiem :? (kaa jav juus te visi sakat) tad mos vismaz pateiksiet laiku? savadak tas ir tizli deel viena siika tadz bars do'h

jo dazi grib redzet to lielo baru unsure.gif un doma kad es dirsu

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

tas tik taa

taka uzskatu to pr vnk botu lietu, ja jav uz 15 gadigo naaks virsu 50+ 4ubari ar 18+ gadiem :? (kaa jav juus te visi sakat) tad mos vismaz pateiksiet laiku? savadak tas ir tizli deel viena siika tadz bars do'h

jo dazi grib redzet to lielo baru unsure.gif un doma kad es dirsu

nezutraucies, tas mums nebūs apgrūtinājums tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Un kad sarunās vietu, laiku(ja sarunās) tu neatnāksi

Tu būsi aiz stūra skatīsies cik atnāks un muksi ???

neee wink.gif nah man? juus atnaksiet tikunta tad citu laiku man nezinot do'h >,<

tik dums es ar neesmu kaa izliekos neta tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Man tu neliecies stulbs smile.gif

Tikai debīls

ahh nu paldies laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

es tev piekriitu, bet padoma pac/pati

ja tu palasiitu pasus 1 manus postus un zinatu del kaa es dirsos tad sapratisi+ kape tad to nesaki citiem?

un atkal del to kad esmu latvietis visi mani nodirs je? kaa jav viens teica

"hollow es ar ir ble nah suki latisi no Zolika" kaa vienmer es latvietis un visi mani del taa nodirs, a viniem jav protams neka, neko nesaka vini taks juusu dravgi kape tad viniem RULE likt ne?

hollow, kur tad nu palika visi bravuurigie izteicieni?

Neuztraucies, tagad ar savu laipniibu netiksi cauri...

Link to comment
Share on other sites

hollow mo6 vnk katram privati ( ko tu esi apdirsis ) aizsutitu piedoshanu un uzrakstitu kapec ta darijis tad varbut viss butu ok... un nebutu tevi jamoka un pasham sevi ari ne...

emm... greek tu laikam neesi iebraucis je? biggrin.gif

es apdirsu tikai edd un macho, parejos apdirst sanaca kad lien kur nevajag :?

es nodirsu edd un macho, tad visi paarejie saka man dirst virsu un es viniem preti un vis do'h laugh.gif

p.s

vieniigais kam man buutu jaatvainojas ir edd un macho <--- edd neatvainosos nemuzam jo ir liels dorks (atvainosos kad man ban nonems, kurs uzlikts neparko)

macho atvainoties nav jeegas tas mani pasuutis tris majas taalak

do'h

parejiem kas doma kad es vinus nodirsu, jaatvainojas man jo vini pirmie saaka un dirs vairak neka es viniem :?

logiski padomajot man tik jaatvainojas 2 gekiem un vis <---

Link to comment
Share on other sites

parejiem kas doma kad es vinus nodirsu, jaatvainojas man jo vini pirmie saaka un dirs vairak neka es viniem

EDIT: nda izlaidu.. bet ko teiksi par: surr, kad ieliki to linku uz dr.lv + klat tavs uuberpro teksts ? Taa nebija dirsana ? Un tagad gribi teikt, ka vins tev pirmais uzdirsa? Vins vispar tev nedirsa..

Domas mainas? Logiski, ka tev domas mainas, kad uzzinaja tavu adresiiti..

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

Taatad.. Tiko gribeju shim chalim uztaisit abloms, kur vinjsh lika no dr.lv profila bildes kaa: surr (kas sis par tusni) u.t.t.. Saubos vai vins tev pirmais kko saka dirst.. Vins vispar tev nedirsa.. Tagad tinu lpp. uz atpakalu lidz tai vietai kur lika tos linkus un skatos ka posti ir editoti uz "...". Nenoslepsi peedas.. Takaa tu vien pirmais saki dirst.. wink.gif

tur kur ir ... tas taape kad tur domas mainas un tur kur -pa dr.lv tur es neko neesmu mainijis srry <---

Link to comment
Share on other sites

macho atvainoties nav jeegas tas mani pasuutis tris majas taalak

do'h

parejiem kas doma kad es vinus nodirsu, jaatvainojas man jo vini pirmie saaka un dirs vairak neka es viniem :?

logiski padomajot man tik jaatvainojas 2 gekiem un vis <---

1) netēlo, ka māki domāt loģiski jo tu to nemāki

2) mani tu aizskāri un ja tu neuzskati par vajadzīgu atvainoties šeit, tad varu aizbraukt un apvaicāties vai tāpat tu domā redzot mani dzīvē (protams pēc tam kad būsi beidzis par mani smieties, jo cik atceros tad mans izskats tev likās smieklīgs)

taka tu ludzi bez mat vismaz parus post ... man trukst vardi taka esmu normals cilveks kam patik nelamaties (nopietni) bet lamajos tad kad zinu kad man taisniba ja tu beff aceries ar ko vis sakas tad sapratisi, bet nu tas taa

+ tas teksts par to ka EDD ban ne par ko uzlika.

tam visam es tev varu pateikt, ka mums ir pierādījums, respektīvi, attēls no tava datora, kur tev ir wh. Lai arī ko tu teiktu, dirstu, lai arī cik vēstules tu valvei nesūtītu, tas šo faktu nemainīs.

Ar savu infantīlo runas stilu un īpašu jaunības stulbumu tu esi paguvis te ar daudziesm sanaidoties. Tāpēc es domāju "noķert tevi", kāds ir šī topika mērķis grib daudzi.

tātad - 15 gadi. Tā laikam ir 9 klase. Beef, ja tu vēl vēlies aizbraukt, tad sakontaktējam ar sharinganu un r&r, kas tur tuvumā dzīvo. Vjuberis ar laikam mācās zvg smile.gif Kaut kādi pārcelšanas eksāmeni (jo tik stulbai personai tādi noteikti ir) gan jau ka viņam ir. Tagad ir sestdiena. Nu mierīgi uz pirmdienu kaut ko varam sabīdīt. Šaubos vai mums izdosies iedzīt kaut kādu sakaru viņa paurī, tāpēc katram gadījumam droši vien arī Surr ar savu bembi jāpaņem smile.gif

hollow - ja tu mēģināsi te kaut ko attaisnoties sava bana sakarā, es tevi nobanošu no foruma MOMENTĀLI. Man besī acīmredzama diršana. Tikpat labi tu varētu bāzt man sūdu sejā un teikt "šī ir garšīga zemene, pagaršo viņu".

pārējie: beidziet te rakstīt - pēdējās pāris lappuses ir totāls sviests.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...