Jump to content
GIGN Forum

Saldumi


quelyd
 Share

Recommended Posts

No tortēm nezinu, bet vispār no saldumiem droši vien ka šokolāde. Konkrētus produktus nenosaukšu, jo daudz kas iet pie sirds, bet varbūt tomēr varētu pieminēt Lindt izstrādājumus - tāda bauda!

P.S traffic, Tev celiakija? confused.gif Nē, pag, ja Tu esi resns, tad nevar būt.

P.P.S Lol, es arī atceros, kā bērnībā ēdu baltmaizi ar cukuru smile.gif.

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Griljāžas un druvas cigoriņu saldējums. Riktīga ņamma. Es vispār esmu kritis uz saldējumiem, nez cik tonnas jau esmu apēdis smile.gif

p.s.

cielaviņa vairs nav tik kruta kā agrāk.

macho,es vienreiz apēdu to saldējumu...Zini es pusdienu skaloju muti pie krāna... dry.gifwacko.gif

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Kāda oriģināla atbilde? Es mājās vnk pa brīvo laiku ēdu cukuru. Laikam tāpēc tik resns esmu. Kad mājās nav cukura, tad prasu, lai man no Rīgas atved suši. Vot tie arī ir labi. 10 gabaliņus mierīgi var notiesāt.

p.s. es tā pat nevaru ēst produktus, kur ir miltie iekšā, tai skaitā tortes. Bet vēl lielāks kaifs ir ēst garšīgu baltmaizīti ar kko garšīgu virsū, tad kad to nedrīkst naughty.gif

p.s.s. Tas ir joks gigi, bet ēst miltu produktus es toč nevaru zaban.gif Bet kas saka, ka es tos arī neēdu? Man par to tikai katru mēnesi naudiņu kontā ieskaita naughty.gif

p.s.s.s. laukos ir baigi forši, jo tur cukurs ir tādos gabaliņos saspiests naughty.gif

p.s.s.s.s. Nezinat, kur pazudis p.s.s.?

Pamēgini sālskābmaizi ar cukuru! 1x ta iegaršojās psc vnk! smile.gif

Snicker,Tupla,Medus kūka,šokalādes un karameļu saldējums!

Link to comment
Share on other sites

aaa un vel pashtaisiits cukurgailiits, vnk panjem kausaa cukuru, samitrini uudenii un vaari lidz palike dzeltens, biki patur saldetava un njam, aa riktiigs naisjiks

Kapēc jātur leduskapī?

Jā cukurgaiļi ir garšīgi tikai es taisu savādak!

CUkuru->Pienu->Kad bruungans->Uz karotītēm->Vēederaa!

Link to comment
Share on other sites

No torteem pagaidaam vislabaak atminos kaut kaadu tumshu, shokolaades kuuci kaa gardaako. 2 nedeeljas tagad riitu iesaaku ar, imo, kaut kaadu lietuvieshu plombiiru aplietu ar Spilvas shokolaadees desertu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...