Jump to content
GIGN Forum

v12 pach


Recommended Posts

Neon a da to4no. Ja toze sovsem netuda strelal i v HS ! ja gather igraju....unreal v dd2 smotrit a2, 4il vibegaet on strelaet sovershenno ne tuda naverno metro 40 ot 4ela i HS !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

khe-he-he

ar awp tagad isteniibaa ir veids kaa shaut vel atrak nekaa agraak, un tieshi rushojot tas noder..

vieniga beeda, ka tas ne vienmeer nostraadaa, bet es tev to tapat neteikshu Lirel laugh.gif

ja kas, es apmeram pateicu radleram, bet neesu isti parliecinats ka vinsh saprata preciizi.. ok po

Edited by EDD
Link to comment
Share on other sites

Stulbums ir taads ka nesen tikai iemaacijos aatri un preciizi shaut ar AVP un she tev, jauns pach un akal jaamaacaas no jauna. Ar katru jauno pachu ierochiem mainaas shaushana. es piemeeram labi maaceeju shaut ar deagle, bet jaunajaa pachaa ir galiigaakajaa dirsaa. wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

V12 rulzz Neko citu nevar teikt

un Krish - tas ka tev v12 galigaakajaa ****** Tas visiem ir pie ******* smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Mam personiigi Patiik v12 JO man ditkti patiik BUY MANU dizains !!! MAN patiik

Nu re!!! $is bija vieniigais arguments, kas man tieshaam patika no visiem!

Vot cilveeks pasaka, ka vinjam "BUY MANU" patiik un viss 362.gif

Man arii galvenais, ka tika BUY MANU ir dizainisks! Paareejais po... smiliez.de_2477.gifwc.gif

Link to comment
Share on other sites

Un iisteniibaa man nekas nebuutu pretii ja V13 pachs buutu uz 640x480 rezoluucijas!!!

Ar beramajiem ierochiem vareetu normaali mochiit, jo crosschaira lielums nu galiigi nebuutu vairs svariigs!

Link to comment
Share on other sites

Nu uz 640x480 rezoluucijas ir neiespeejami speeleet ( vismaz man) jo ja jau uz 800x600 (grafika , modelji , spraiti smile.gif , corssair) izskataas pretiigi , un taa kaa es speeleeju uz 1024x860 rezolucijas , meerkjis pa visu ekraanu dry.gif . Btw , man v12 patch neiet :/ NEvar vienkaarshi palaist , neko neuzraada , kjipa processos ir , a CS`aa iekshaa neiet dry.gif

Jaunie Headshot spraiti diezgan iesuukaa

Link to comment
Share on other sites

Mam personiigi Patiik v12 JO man ditkti patiik BUY MANU dizains !!! MAN patiik

Nu re!!! $is bija vieniigais arguments, kas man tieshaam patika no visiem!

Vot cilveeks pasaka, ka vinjam "BUY MANU" patiik un viss 362.gif

Man arii galvenais, ka tika BUY MANU ir dizainisks! Paareejais po... smiliez.de_2477.gifwc.gif

Nu re !!! visamaz viens cilveeks kam patiik v12 un veel kaukas !!! 4.gif4.gif

Nu veel atvainojos par kljuudaam smile.gif

Edited by DZU
Link to comment
Share on other sites

shitas druumi sako. vareeja atstaat ieprieksheejo tik ieroci klaat pielikt.

Vispaar shis pachs manaa uztveree histeeriski smird. Awp delays nogalina. Mans miiljaakais ierocis ir izvarots sad.gifmad.gif Kretiinisms...

Labi vien ir. Speeleeshu cs mazaak dry.gif

Link to comment
Share on other sites

shitas druumi sako. vareeja atstaat ieprieksheejo tik ieroci klaat pielikt.

Vispaar shis pachs manaa uztveree histeeriski smird. Awp delays nogalina. Mans miiljaakais ierocis ir izvarots sad.gifmad.gif Kretiinisms...

Labi vien ir. Speeleeshu cs mazaak dry.gif

please.gif vareetu ar laiku uz GIGN uzlikt cs:cz, jo tur nekas nav sabojaats... smiliez.de_2090.gifpeace.gif

Link to comment
Share on other sites

Botus netaisos likt virsuu un man patiik taa galva ar lielo caurumu !! rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...