Jump to content
GIGN Forum

Pareizi Mamma Teica - Bija Jamacas!


MADKILL
 Share

Recommended Posts

Runājot par to uzpirkšanu. Man klasē(9.klase) iet viens daunis, kurš tagad pamazām atpērkas no eksāmeniem. Viņam ķipa ir atbrīvojums, bet viņš pats nezināja par ko vēl pavisam nesen. Pats labākais, ka viņš to uzzināja pirms 2 dienām no mācību pārzines smiliez.de_2125.gif Izskatās, ka bagātie senči par savu mazo, neattīstīto daunīti ir parūpējušies dry.gif

Pats šodien uzzināju, ka tikšu līdz eksāmeniem bez nesekmīgām atzīmēm. Matemātikā tomēr ielika 4 smile.gif

Vienīgais, kas mani biedē tajos eksāmenos ir latv.val. runāšanas daļa. bļeģ, pirmdien jau jārunā.

Cik zinu, tad vidusskolā nevarēs tā laist muļķi kā es to darīju līdz šim. Tur vēl bija neattaisnoto stundu limits, kas man tagad, 9.klasē, ir pārsniegts kādas 3 reizes.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

l4Wlk3wLm40COpT3rZ ..  laugh.gif vērtētājs atradies, pizģets.  smiliez.de_2125.gif

fyi, man nav nevienas nesekmīgas. owned much ?

MAD nu psc.  unsure.gif

XD.gif apriinojams cilveeks..

ilgi domaaji ar savu pirmo vardu? ko pateikt?

me too nevienas nav.. taka 76.gif

pizģets XD.gif

p.s. pizdec

psc kur taadus atrast?

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Runājot par to uzpirkšanu. Man klasē(9.klase) iet viens daunis, kurš tagad pamazām atpērkas no eksāmeniem. Viņam ķipa ir atbrīvojums, bet viņš pats nezināja par ko vēl pavisam nesen. Pats labākais, ka viņš to uzzināja pirms 2 dienām no mācību pārzines smiliez.de_2125.gif Izskatās, ka bagātie senči par savu mazo, neattīstīto daunīti ir parūpējušies dry.gif

Pats šodien uzzināju, ka tikšu līdz eksāmeniem bez nesekmīgām atzīmēm. Matemātikā tomēr ielika 4 smile.gif

Vienīgais, kas mani biedē tajos eksāmenos ir latv.val. runāšanas daļa. bļeģ, pirmdien jau jārunā.

Cik zinu, tad vidusskolā nevarēs tā laist muļķi kā es to darīju līdz šim. Tur vēl bija neattaisnoto stundu limits, kas man tagad, 9.klasē, ir pārsniegts kādas 3 reizes.

Vidusskolaa 1 . semestrī tev visu laiku bazīs acīs to " Ka Vidusskola nav obligāta " katraa stundaaa ! lidz kaklam tas viss buus zaban.gif !

Bet taa pie macibaam vispaar neesmu ta kartigaak pieseedies, bet sekmiiga sanaak !! ( taa liekas )

Nav tik traki jammācās , lai buutu sekmiigs , kā tautā pieņemts uzskatiit ! Ja tu neesi galiigs aprobežots idiots , 9.kl pabeigsi !

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

XD.gif apriinojams cilveeks..

ilgi domaaji ar savu pirmo vardu? ko pateikt?

me too nevienas nav.. taka  76.gif

pizģets  XD.gif

p.s. pizdec

psc kur taadus atrast?

pēc šī teksta spriežot tu latenē esi "sekmīgs" smiliez.de_2469.gif

Edited by crushy
Link to comment
Share on other sites

Guest enjoy
Runājot par to uzpirkšanu. Man klasē(9.klase) iet viens daunis, kurš tagad pamazām atpērkas no eksāmeniem. Viņam ķipa ir atbrīvojums, bet viņš pats nezināja par ko vēl pavisam nesen. Pats labākais, ka viņš to uzzināja pirms 2 dienām no mācību pārzines smiliez.de_2125.gif Izskatās, ka bagātie senči par savu mazo, neattīstīto daunīti ir parūpējušies dry.gif

Pats šodien uzzināju, ka tikšu līdz eksāmeniem bez nesekmīgām atzīmēm. Matemātikā tomēr ielika 4 smile.gif

Vienīgais, kas mani biedē tajos eksāmenos ir latv.val. runāšanas daļa. bļeģ, pirmdien jau jārunā.

Cik zinu, tad vidusskolā nevarēs tā laist muļķi kā es to darīju līdz šim. Tur vēl bija neattaisnoto stundu limits, kas man tagad, 9.klasē, ir pārsniegts kādas 3 reizes.

aaa un diezgan svariigi ir 9to beigt bez nesekmiigajaam. Jo tad skolas var nepienjemt dokumentus. Vnk saka - 3, o nē paldies.

Un par to bazarēšānu - mums arī. Jebal katru stundu "pamatizglītība tev ir, ejat strādat ja negribi nākt uz skolu"

un šito man saka daudz, jo man ir ~300 neataisnotas stundas

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais variants, tev ir dabūt kkādu zīmi, ka tev ir uzbraukusi mašīna un tad tev, iespējams, atļaus labot vasarā tos priekšmetus, nezinu vienīg par eksāmeniem, zinu vienu džeku, kuram ir cukurslimība un ar to viņš izšļūca bez eksāmeniem 9. klasi beidzot. Tā, lūk.

Link to comment
Share on other sites

OMG, imho we gotta call Care Police.

-1, par to btw. Mana klase ir visnesaliedētākā, kādu jebkāds kādreiz būtu redzējis.

tikpat svarīgs teksts kā tas Moerto, par kuru tu paņirgājies, pediņ. Bet nekas, varu derēt, ka tava klase saliedējas, kad jānodirš tādi emo dalbajobi kā tu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Bet nekas, varu derēt, ka tava klase saliedējas, kad jānodirš tādi emo dalbajobi kā tu wink.gif

tu zaudētu. tas tikai tā starpcitu.

btw, pediņ ? interesanti. negribi saderēt arī uz to ? smile.gif

L4L, NINE ONE ONE POST. smile.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

ja es būtu skolas direktors, es tādu dolbjus, kas kārtējo reizi uzprasās uz nepatikšanām, piedāvājot macho saderēt par viņa viedokli (how thick can you get???), pa taisno no skolas lidinātu ārā. žēl, protams, ka es neesmu direktors, bet tad laikam gan pusei skolotāju darbs aptrūktos.

draudzīgs aicinājums, mino: llama, ja es vēlreiz redzēšu, ka tavi pirksti ir uzklabinājuši 4 burtu savienojumu "care" (jebkādā veidā, 1337 ieskaitot), tad es vēlīgi sniegšu tev iespēju šo forumu vairs neapmeklēt thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

zudusī paaudze.

Mūsu laikos pat uz sacenēm negribēja īpaši laist , tikai ŪBER krutos sportistus. Un arī tad tik viegli nevarēja izvairīties no eksāmenu nelikšanas.

ak , jā . Visi tie kas cenšas izvairīties no eksāmenu likšanas , apdraudat sevi ar to , ka tiksiet tikai vakarenēs un arodenēs.

Link to comment
Share on other sites

ja es būtu skolas direktors, es tādu dolbjus, kas kārtējo reizi uzprasās uz nepatikšanām, piedāvājot macho saderēt par viņa viedokli (how thick can you get???), pa taisno no skolas lidinātu ārā.

jaunatne ir jaaizglīto, nevis jāatmet cerības pie pirmās izdevības (šajā gadījumā tā gan nav pirmā). vispaar man ir liels prieks, ka tu netaisies kljuut par direktoru vai skolotaaju.

p.s. sabiedriibai ir jaasaprot, ka nabaga dauniishus nevar vienkaarshi izmest no skolas un vairs par vinjiem nedomaat - ir jaastraadaa ar vinjiem un jaameegjina padariit par pilnveertiigiem sabiedriibas locekljiem. vispaar jau tagad pilnveertiigaakie sabiedriibas loceklji ir tieshi daunji, jo sabiedriiba ir notrulinaajusies kaa veel nekad, bet tieshi taapeec skolotaajiem jaastraadaa veel ciitiigaak. protams, to ir gruuti panaakt, ja neviens negrib iet par skolotaaju naudas un attieksmes deelj, tachu ceru, ka ar laiku situaacija mainiisies

Link to comment
Share on other sites

nēnu vispār es ļoti gribētu būt skolotājs. tikai tagad tie pidiņi vairs studējošajiem to neļauj sad.gif

cmon Pain, whutsap, tu šodien tāds pie sirdsapziņas un sabiedrības morāles apelējošs.

Link to comment
Share on other sites

cmon Pain, whutsap, tu šodien tāds pie sirdsapziņas un sabiedrības morāles apelējošs.

taada dziive - esmu sapratis, ka mans meerkjis ir maaciit shos nabaga pidinjus. kursh gan cits to dariis, ja ne es? kursh gan cits spees iemaaciit beerniem sakariigi domaat, ja ne skolotaajs?

p.s. it sevishkji, ja vecaakiem tas neshkjiet svariigi

Link to comment
Share on other sites

ja es būtu skolas direktors, es tādu dolbjus, kas kārtējo reizi uzprasās uz nepatikšanām, piedāvājot macho saderēt par viņa viedokli (how thick can you get???), pa taisno no skolas lidinātu ārā. žēl, protams, ka es neesmu direktors, bet tad laikam gan pusei skolotāju darbs aptrūktos.

Saderēt par viņa viedokli ? Interesanti. Ja viņš vēlas saderēt uz kaut ko, par ko viņs acīmredzot ir pārliecināts, bet es zinu ka tā nav, kāpēc lai es atteiktu ?

draudzīgs aicinājums, mino: llama, ja es vēlreiz redzēšu, ka tavi pirksti ir uzklabinājuši 4 burtu savienojumu "care" (jebkādā veidā, 1337 ieskaitot), tad es vēlīgi sniegšu tev iespēju šo forumu vairs neapmeklēt thumbsup.gif

he he he evil6.gif .. skatīsimies. smile.gif

ninja edit: foršs signāturis.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Man sodien skolotaja pateica , ja ir 2 nesekmigas gadaa , tad tevi met araa.

Bet tas ir 10 klaseem!  new_silly.gif

ir jāsavāc 3 nesekmīgas un tad lemj par tavu likteni. učene vnk tevi baidīja. mums klasē ir viens ēēm pid#@$, kuru jau no 5. klases visu laiku brīdina, bet ārā nemet. tas pamuļķis galīgi nemācas un vispār ir galīgs atsaldenis.

imo 9. klases ekši bija īzīj. skolotājas tik baida, ka būs grūti, lai skolēni mācītos

redzēs kā būs nākošgad ar ekšiem smile.gif

vispār tā mešana/nemešana ārā ir atkarīga no direktora & skolotāju garīgā pedagoģiskajās sēdēs

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

te bija par to ka klase gandriiz neietekmee maaciibas. vispar jau taa nav, jo ja klasee ir vieni vieniigi pamuljkji, tad ir ka ir. vispar muusu klase tieshi tagat, 9 klases beigas, baigi saliedeejusies. el_moerto, manu klasi vienaa tusaa ar panjeema polichi ciet. labi ka peedeja diena ar vel dazhiem izdomaju nebraukt. iisteniibaa nereizi savaa muuzhaa neesu uz lieciibas dabuujis zemaaku atziimi par 5, tape arii nekad nav naacies uztraukties par nesekmiigajaam. vispar ir taadi ucuki, kas neskatas uz atziimeem, bet raksturu un centiibu, uz kuru var baigi izbraukt cauri. par eksaamenu nelikshanu ---> man klasee skjiet 2 ir atbriiivojums no sporta ieskaites, laigan vinjiem taa butu jaliek.

Link to comment
Share on other sites

vnk TIK izdevies joks. daunis jpt.

Es te tā ievēroju, ka tu te visnedauniskākais un visatīstītākais esi atradies, visi ir dauņi, visi ir lohi, bet tu , TU, varonis, kurš var kāpt visiem uz galvas. Ja tev ir problēmas ģimenē, vai mamma velta par maz laika - aizej pie pshologa, gan jau palīdzēs. Un ar visiem saviem btw, BTW, BTW, domā ka esi dekāns angļu valodā. Vispār jau man visai negriež, visa šī diskusija (vienīg žēl bišķi par cilvēku nākotni), bet tu gan sāc apnikt. Tiešām liels prieks, ka esi paspējis iepostot šajā topikā jau 12 reizes un atbildot uz šo, būs jau 13mitā. PĪS

Edited by vintage
Link to comment
Share on other sites

Es te tā ievēroju, ka tu te visnedauniskākais un visatīstītākais esi atradies, visi ir dauņi, visi ir lohi, bet tu , TU, varonis, kurš var kāpt visiem uz galvas. Ja tev ir problēmas ģimenē, vai mamma velta par maz laika - aizej pie pshologa, gan jau palīdzēs. Un ar visiem saviem btw, BTW, BTW, domā ka esi dekāns angļu valodā. Vispār jau man visai negriež, visa šī diskusija (vienīg žēl bišķi par cilvēku nākotni), bet tu gan sāc apnikt. Tiešām liels prieks, ka esi paspējis iepostot šajā topikā jau 12 reizes un atbildot uz šo, būs jau 13mitā. PĪS

Tikai pāris lietas sakāmas.

Tavi pieņēmumi ir maldīgi.

Es nedomāju, ka esmu labs angļu valodā. ( btw, es daudzkārt tīšām to lietoju nepareizi ] gramatiski] )

hahaha, RL Card again ? - Sorry, man viss kārtībā ģimenē.

FYI es cenšos būt ļoti piesardzīgs, jo macho man jau piemetināja, ka ja nebūšu chillā, ātri vien izlidošu no šejienes, jo apbrīnojamā veidā esmu sakrājis 90% brīdinājumu.

Protams es varēju atbildēt savādāk uz tavu 'Flame', bet tad mani EDD solīdi dotu iespēju te vairs nekad neiegriesties, un pašam sāk šķist, ka tas nebūtu labākais veids.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...