Jump to content
GIGN Forum

W-_-b Themovie Trailer!


siruss
 Share

Recommended Posts

omg un viens frags, no kura nekā nevarēja saprast?

Būtu labāk uztaisījis vnk bildi no mūvija beigām, ka mūvijs coming soon utt.

Piedod, bet neko labāku par lielu kaku es tur neredzēju.

1h taisīts? omg es laiku nepaskatījos un mūvijs jau ir izdzēsts, bet tur bija max 1min, kur nekas nebija parādīts. Vienīgi tas, kā teroristi un counter-teroristi skraida pa mapi.

iespaidīgi thumbsup.gif 1/10

edit: tomēr 2/10 par labo kvalitāti.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Es atkal domāju, ka traileris ir domāts, lai parādītu, kāds apmēram šis mūvijs varētu būt, bet ko gan var izspriest pēc šī trailera? Pilnīgi neko. Tikai to, ka būs mūvijs kaut kad un viss. Labi pietiks spamot. stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

omg un viens frags, no kura nekā nevarēja saprast?

Būtu labāk uztaisījis vnk bildi no mūvija beigām, ka mūvijs coming soon utt.

Piedod, bet neko labāku par lielu kaku es tur neredzēju.

1h taisīts? omg es laiku nepaskatījos un mūvijs jau ir izdzēsts, bet tur bija max 1min, kur nekas nebija parādīts. Vienīgi tas, kā teroristi un counter-teroristi skraida pa mapi.

iespaidīgi thumbsup.gif 1/10

edit: tomēr 2/10 par labo kvalitāti.

Beidz vinju ap*****!Nav ne vainas - varbuut vieniigi vareeja nedaudz variaak fragus ielikt un viss... quality arii tiiri normaala.Uzmeiko labaaku! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Efekti XD.gif Tipa tur daudz efektu uzlikts? Mazs bērns tādu uztaisītu, tur ir visvienkāršākie efekti!

Okay. biggrin.gif Nosauc ludzu ka sauc effetu, kas ir pashas beigas.. Kad tiek nolikts c4!

P.S Muviks bus pec kada pusmenesha!, un arī būs smuki effekti! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ljoti patika! bet par cik es esmu izlasijis visus tavus tutorialjus gfx-dreamaa domaju ka tu vareeji uztaisiit veel labaaku! ar nepacietiibu gaidiishu muviju! wink.gif

Vareju jau uzmeikot, bet vnk bija slinkums un nebija laika.... Muviks bus labāks... Jakas es neesmu moviemakers es esmu designer.... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Vareju jau uzmeikot, bet vnk bija slinkums

tb tad netaisi ja slinkums dry.gif

Skaidri saprotams ka tu nezini kas ir trailers

Butu ielicis katra speletaja labako vai kadu labu fragu uzraxtitjis kas bus muvika kadi speletaji

sitas pec ziepjoperas izskatijas wacko.gif

4/10 kvalitate tapec

btw tew patch vispar bija uzlikts ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...