Jump to content
GIGN Forum

Wuuhu


rusty
 Share

Recommended Posts

lab kr4 fragi bij atrasti agrāk, bet tā sakarīgi tapa šodien 1 h laikā. droši kritizējiet kā gribat - zinu ka iesūka. neesmu neko veidojis etc. vnk uzmeikoju pirms sāku veidot The Grand movie.

P.S senx goes to bloodlord, NANI.

am

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

viss ļoti labi, bet nezinu kādēļ man mūvijs baigi kārās, uz jetaudio mazāk, bet uz media player gan bija baigi traki.

tas taapeec, ka movie taisiits uz 1280x1024, man uz vecaa kompja vareeja veert valjaa taadus ar ko gribi, nereaali bija paskatiities.

kopumaa labs, laba kvalitaate prieksh tiem 20 mb... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Mjā, pašā sākumā tas NINE skrienot vāc tos fragus kuri lielākā daļa stāv uz vietas 4.gif

Tā figņa ka tipa slowmotion ... biggrin.gif izbesija... Likās ka mūviks kārās biggrin.gif

+ vēl bija sajūta ka pašās beigās tas ar mp3 ...

Visi ar pistolēm viņs ar mp3 4.gif nopircis pirmajā raundā un močijis ^.^

Nez... Priekš mūvika 6/10 ... Ja nebūtu tā kāršanās tad būtu gan jau vairāk

chese 4.gif4.gif4.gif

Link to comment
Share on other sites

Mjā, pašā sākumā tas NINE skrienot vāc tos fragus kuri lielākā daļa stāv uz vietas 4.gif

Tā figņa ka tipa slowmotion ... biggrin.gif izbesija... Likās ka mūviks kārās biggrin.gif

+ vēl bija sajūta ka pašās beigās tas ar mp3 ...

Visi ar pistolēm viņs ar mp3 4.gif nopircis pirmajā raundā un močijis ^.^

Nez... Priekš mūvika 6/10 ... Ja nebūtu tā kāršanās tad būtu gan jau vairāk

chese 4.gif4.gif4.gif

nevienā vietā nav veidots slowmotion. tas raunds ar navy nebij pirmais raunds. pirmais raunds bij kur gāja ar usp. par NINE - tikai 1 frags stāvēja uz vietas, jo tieši tai brīdī uzradās. visi pārējie bij kustībā.

P.S tev sūdīgas novērotāja spējas.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

nevienā vietā nav veidots slowmotion. tas raunds ar navy nebij pirmais raunds. pirmais raunds bij kur gāja ar usp. par NINE - tikai 1 frags stāvēja uz vietas, jo tieši tai brīdī uzradās. visi pārējie bij kustībā.

Jā... bet neviens nelupija virsū... nav jau liela māka pakausī iešaut 18.gif Nē , nebija slowmotion. bet tip gļuki bija ...

Ok ok... kā lai es zin kurš raunds tas bija 36.gif es tikai stāstu kā man izskatītjās...

PS, spējām nav ne vainas.

nu tad domaaju, ka vajadzeetu saprast...

Sapratu, ir ok

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...