Jump to content
GIGN Forum

Mī Tū


rusty
 Share

Recommended Posts

cha visiem...

biju domājis šī topika veidošanu atstāt uz pāris dienu vēlāku laiku, bet tākā šodien veiksmīga diena, tad rakstu tagat.

pagaidām mans onlaintaimsPubā un csdmā kopā ir ap 225 stundas + vēl >100 stundas spēlētais laiks pirms statu rr.

pēc rekomendācijas griezos pie adminiem ar kuriem esmu visbiežāk spēlējis kopā serverī. mani atbalsta : HoLLow_Life, traffic, samuray, blade, Mahmeds, dyversant. vēlos iegūt tiesības : gag, slap, vote. iemesls kādeļ lūdzu tiesības ir, lai atvieglotu dzīvi sev un citiem serverī, un būt par adminu krutākajā Latvijas serverī ir forši.

Link to comment
Share on other sites

Atbalstu šo džeku, jo ļoti bieži ir serverī, nekādus sūdus netaisa un ir vnk labs spēlētājs.

P.S. Tiem moderatoriem, kas nezin - Es esmu admins arī vot tā, tākā, lai šoreiz manu postu nedzēš ārā, kā vienmēr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Nu, bet adminu takš serverī ir pietiekami, tad kāpēc...?

jā. adminu ir pietiekoši, bet pa daudz ar nav. iemesls kāpēc - godīgi sakot uz izslēgšanas metodi : tas nav, lai paspīdētu čomiem, tas nav tādeļ, ka pārējie admini slinko, tas nav tapēc, ka domāju, ka ieviesīšu baigās pārmaiņas ( varētu būt baigās gramatikas kļūdas) jām. laikam beigās sanāk egoistisks iemesls - man būtu forši. man tas patiktu.

Link to comment
Share on other sites

Nu i nepareiza attieksme. Adminiem tiesības vajadzētu gribēt ar domu palīdzēt serverim nevis personiskajām vajadzībām.

nevienā vietā neesmu minējis, ka nepalīdzēšu, bet zinu, ka supermens nekļūšu...

Link to comment
Share on other sites

Taa kaa vienigie pousti ar KAUT KAADU sakaru un jeegu pieder ^ali^ un macho, un viss parejais ir, atvainojos, slapja pirdiena veerts, atljaushos teemu sleegt uz nenoteiktu laiku. skumji, ka tik daudz admini neko sakarigu uzrakstit nevareja. ak jaa, un vienkaarshi paskatoties, kas ir pats pirmais admins rustija sarakstaa, ir jau vienkarshi RLZ! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tas gan bija rupji sad.gif

starp citu nee. tas vaards neskaitaas rupjsh. man liekas ka taa visiem skjiet negatiivo asociaaciju ar vienu krievu valodas vaarda ar taadu pashu sakni (mini 3 reizes smile.gif ) deelj.

pie tam tieshaam - lai neviens neapvainotos-es nerunaju par cilvekiem bet par uzrakstito. tachu logjiski, ka ari sakarigakie cilveeki meedz bezjedzigus komentus baarstiit. tiesibu sadalja vienkarshi nav taa vieta, kur to dariit, ja tev nav nekas izsmeljoshs, sakarigs, ko pateikt, NERAKSTI NEKO! un to es nesaku samurayam, bet drizak visiem citiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...