Jump to content
GIGN Forum

GIGN admini plz tikai atbildat


cmdr
 Share

Recommended Posts

nick - cmdr

Clan - shade

Age 16

Moto - Angels east, angels west, north and south just do your best. biggrin.gif

Heyaa GIGN admini.

Es gribeetu luugt moderatoru uz gign forumu.

Iemesls : patiik sho forumu lasiit, bet besii cilveeki kuri tieshaam iespamo , vai kaut ko ne pa teemu saak runaat.Gribu paliidzeet no vienas puses , bet no otras puses tas dod kaut kaadu prieksrociibu. neliela pieredze ar forum moderator ir bijusi, bet......

Buus var vienu paliidzoshu galvinju vairaak gign forumaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ja cilveeks tieshaam juutas izpaliidziigs, tad noteikti ir veerts vinjam dot iespeeju, bet no otras puses - par moderatoru var likt taadu cilveeku, kursh ir tuvi paziistams, kuram 100% var uzticeeties un piemeram sazvaniit, ja tas vajadziigs. Jautaajums ir - vai macho & worms tevi labi zina un tev uzticees tik lielu atbildiibu un, saprotams, arii ne mazumu pienaakumu.

vispaar tu esi forshs chalis, tikai tik labi neesi pazistams sad.gif

P.S. biggrin.gif piedod, ka neizlasu topika deskripshonu vismaz divreiz, lai atceretos laugh.gif esmu taads mazs lols smiliez.de_2428.gif nu nekas, ceru ka nevienam praatu nesajaukshu new_silly.gif

Edited by EDD
Link to comment
Share on other sites

Nu vareetu taa buut , ka es maz paziistams GIGN , jo mans fovorite servers ir 4tus.Macho & wormu esu speeleejis tikai kopaa gatheros un paaris reizes GIGN serverii.......Man zheel iisteniibaa , ka vinjus veel neesu saticis , bet tas nenaaktu par ljaunu shamos satikt biggrin.gif Jaa un es ticu , kad moderator tiesiibu pieskjirshana ir taada kaa liela atbildiiiga darba pieskjirshana. Nu , bet es domaaju , ka buushu labs darbinieks... wink.gif :lool:

Link to comment
Share on other sites

btw atsaucoties uz st; pedejaa laikaa tieshaam biezhi ir bijis taa, ka pat tiiraakais spam1.gifs nav dzeests aaraa (hipijjsss, hipucis, ok` utt)- varbuut taapeec vajag kaadu jaunu, aktiivu moderatoru. smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Nav dzēsts tāpēc, lai parādītu, kāds viņš ir idiots, un būtu skaidrs, par ko viņam ir bans, un kas citiem nekādā gadījumā nav jādara.

Lietas, kas tiešām ir liekas forumā tiek izdzēstas un tu tās nemaz neredzi cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

cmdr

Sakariigs geks

Group: Members

Posts: 70

Member No.: 590

Joined: 10-January 04

janjem arii veeraa nelielais postu daudzums... tad jau labak kaukadam radleram uzlieku moderatoru jo vinsh vismaz tiktieshaam forumaa naak, lasa un raxta... 31.gif

Link to comment
Share on other sites

janjem arii veeraa nelielais postu daudzums... tad jau labak kaukadam radleram uzlieku moderatoru jo vinsh vismaz tiktieshaam forumaa naak, lasa un raxta... 31.gif

piekriitu. Tik nevajadzeetu puisim uzstiept nastu ja vinsh to neveelas smile.gif . Bez tam cmdr nav iipashi zinaams kex. Kaut vai tas pats radleris nekaadus briinumus (cerams) neveidos.

Link to comment
Share on other sites

pedejais spams nav dzests ara? kur tad? spam sadaljaa mosh? vai tik ta nav iistaa vieta spamam, ko? shkjiet ka ir. citas sadaljas cik esmu verojis spams tik tiesham tiek likvideets.

aber vel viens moderators nav ipashi vajadziiigs. jo vairak tadu, jo lielaka iespeja ka buus intereshu konflikti un stridi par moderatora pareizo riiciibu. tas ir - jo vairak moderatoru, jo vairaak atshkiriigu viedoklu un arii jo gruutaak ir parliecinat parejos par sava leemuma pareizumu. zinot, ka cmdr nav plashi pazistams adminu lokaa un zinot arii shii noteikuma iznjemumu - nightmerry - tad es teiktu pie vella vel vienu moderatoru

Link to comment
Share on other sites

sulik, par intereshu konfliktiem , un pareizu riiciibu.. vispirms es noteikti kaartiigi apguushu mode ties un tad varbuut saakshu dzeest postus , un ja buus , kas neizprotams es noteikti pajautaashu kaadam no GIGN moderaatoriem. wink.gif Es vareetu maybe uz vienu nedeelju notesteet , un tad pashi izspriediisiet vai es trauceeju , vai paliidzu.

Link to comment
Share on other sites

sulik, par intereshu konfliktiem , un pareizu riiciibu.. vispirms es noteikti kaartiigi apguushu mode ties un tad varbuut saakshu dzeest postus , un ja buus , kas neizprotams es noteikti pajautaashu kaadam no GIGN moderaatoriem. wink.gif Es vareetu maybe uz vienu nedeelju notesteet , un tad pashi izspriediisiet vai es trauceeju , vai paliidzu.

moderatoru jau pietiek es taa domaaju ! ceru ka kaads piekritiis

Link to comment
Share on other sites

cmdr

Sakariigs geks

Group: Members

Posts: 70

Member No.: 590

Joined: 10-January 04

janjem arii veeraa nelielais postu daudzums... tad jau labak kaukadam radleram uzlieku moderatoru jo vinsh vismaz tiktieshaam forumaa naak, lasa un raxta... 31.gif

Postu daudzums jau nu toch nav raadiitaajs..es personiigi naaku te ljoti biezhi un reaali arii izlasu gandriiz visus topikus, bet tas jau nenoziimee, ka es katraa kautko iepostoju - es labaak pakluseeju, ja nezinu par attieciigo lietu, nevis beztolkaaa uzraxtu, piemeeram, "Piekriitu" , "es arii taa domaaju" vai vel kaadu meeslu un taadejaadi arii mans postu daudzums nav tik saliidzinoshi liels..

peace.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...