Jump to content
GIGN Forum

GIGN admini plz tikai atbildat


cmdr
 Share

Recommended Posts

cmdr

Sakariigs geks

Group: Members

Posts: 70

Member No.: 590

Joined: 10-January 04

janjem arii veeraa nelielais postu daudzums... tad jau labak kaukadam radleram uzlieku moderatoru jo vinsh vismaz tiktieshaam forumaa naak, lasa un raxta... 31.gif

Postu daudzums jau nu toch nav raadiitaajs..es personiigi naaku te ljoti biezhi un reaali arii izlasu gandriiz visus topikus, bet tas jau nenoziimee, ka es katraa kautko iepostoju - es labaak pakluseeju, ja nezinu par attieciigo lietu, nevis beztolkaaa uzraxtu, piemeeram, "Piekriitu" , "es arii taa domaaju" vai vel kaadu meeslu un taadejaadi arii mans postu daudzums nav tik saliidzinoshi liels..

peace.gif

Nu var skatiities arii peec datuma, kopsh kura tu esi pieregistreejies forumaa...

Link to comment
Share on other sites

Nu var skatiities arii peec datuma, kopsh kura tu esi pieregistreejies forumaa...

un kuri sanjemtu pirmie pieci pirmie desmit pirmie divdesmit?

kaugan prieksh maniim tas buutu sameeraa pozitiivi jo tad es itkaa sanjemtu mod cp tomeer pati ideja kaukaa nelogjiski skan jo nejau pat peec pievienoshanaas datuma nevar noteikt cilveeka intelekta liimeni

Edited by stumbrs
Link to comment
Share on other sites

te taa izskataas ka lielaakaa dalja ir pret...

nu un tieshaam nafig vajag vel vienu moderu....

pietiek ar tiem kas ir jo buus tieshaam visticamaak ka sulik teica---dzeesiis aaraa to kas nesakritiis ar vinja domaam un iisteniibaa man garsho grauzdinji ar sviestu bet iikshkjis saap jo aada nav un ar iikshkji tak jaaspiezh space

btw neraxtishu vairs...

nu kaadu briidi zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, manupraat puisis no ~90 postiem 20% ir runaajis par to, kaa vinjam PC aizveda salabot un ielika jaunu maates plati un maacaas virsuu ar savaam probleemaam dry.gif

Un piekriittu tam, ka Spamaa var spamot un tam tas arii ir domaats! Kam nepatiik var nelasiit un ja kaads no moderaatoriem izlasa un vinjam tas napatiik tad parasti paraadaas Topic Closed, taa kaa nekaadu probleemu es sheit neredzu! Manupraat, viss ir normaali! Un paliidzeet var arii talkaas un citaados saviesiigos pasaakumos, kur piemeeram attiira parkus vai diikjus! Un ja kompis sapisiisies, tad varees straadaat un paliidzeet arii bez jaunas maates plates!

Link to comment
Share on other sites

Manu praat Jurko, es esmu par savu pc teicis tikai divas reizes(taadaa gadiijumaa tev matemaatikaa ir 1/2), bet vai es par spamu kaut ko esu teicis... spamu postos? Chuvax, cik izskataas tu tiko paarveidoji sulikt textu nedaudz(ar ko tu ljoti izceelies "" ) Par to , ka buus striidi es jau vienreiz teuc, ka neiejaukshos lielo adminu sarunaa..... Un , kas pa grauzdinjiem?

Link to comment
Share on other sites

Manu praat Jurko, es esmu par savu pc teicis tikai divas reizes(taadaa gadiijumaa tev matemaatikaa ir 1/2), bet vai es par spamu kaut ko esu teicis... spamu postos? Chuvax, cik izskataas tu tiko paarveidoji sulikt textu nedaudz(ar ko tu ljoti izceelies "" ) Par to , ka buus striidi es jau vienreiz teuc, ka neiejaukshos lielo adminu sarunaa..... Un , kas pa grauzdinjiem?

Tev teica neee un viss. So stfu.gifsmiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Neon, pasties cik tu sen te esi lai kaut ko vispaar teiktu....GIGN vispaar tevi tikai one time esu redzeeejis. Dream, gan jau paaries slinkums.... biggrin.gif

tu zini cik sen te esmu ! smiliez.de_2551.gif wnk neposoju sheit jo neredzeeju jeegu ! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu var skatiities arii peec datuma, kopsh kura tu esi pieregistreejies forumaa...

un kuri sanjemtu pirmie pieci pirmie desmit pirmie divdesmit?

kaugan prieksh maniim tas buutu sameeraa pozitiivi jo tad es itkaa sanjemtu mod cp tomeer pati ideja kaukaa nelogjiski skan jo nejau pat peec pievienoshanaas datuma nevar noteikt cilveeka intelekta liimeni

Tas bija domaats taa , ka bijacham ira maz postu, bet vinsh jau forumaa ira ilgi pieregistreejies un visiem zinaams. Un par intelekta liimeni var spriest peec vinju postiem. Ira jau taadi, kuriem ira daudz posti (saliidzinoshi), bet vinji forumaa ira pieregistreejushies tikai apmeeram meenesi. Tad ira divi varianti :

1) Vinji ira spameri un 80% no vinju postiem ira shits

2) Vinji spamo, bet gandriiz visi( vai visi) posti ira sakariigi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...