Jump to content
GIGN Forum

Pr0 Spēlē


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jūtos slavens, vienā fragmentā uz kādu sekundīti augšā varēja redzēt, ka es kādu nošāvu ar usp!

omg - 666 posts smile.gif

pat ne četri gadi nav pagājuši, kad jau tik daudz sasniegts.

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

Pret kādiem nūģiem spēlēji? Tev ļoti patīk AWP whorings. Un tu spēlē CS1.3(varbūt vecāku?), ka tev ir AWP crosshair? Kāda jēga slow-motion, ja nav action ? Mūzika slikti mainās. LOL pokemoni XD.gif . Man liekas tev ir norecoil, jo tu nereāli daudz sprayo un neredzu recoil un kustību. Kopš kura laika sprayot ir 'pr0'? Tie ir tavi labākie fragi, vai arī katrs ir tāds? Ja katrs, nu labi ja tiešām gandrīz tikai HS un nekas cits, vari būt 'pr0'

Mūzika man riktīgi nepatika. Logo derēja būt vismaz 4x īsākam.

Nezinu pat kādu vērtējumu likt... :S

Edited by thydevil
Link to comment
Share on other sites

Pret kādiem nūģiem spēlēji? Tev ļoti patīk AWP whorings. Un tu spēlē CS1.3(varbūt vecāku?), ka tev ir AWP crosshair? Kāda jēga slow-motion, ja nav action ? Mūzika slikti mainās. LOL pokemoni XD.gif . Man liekas tev ir norecoil, jo tu nereāli daudz sprayo un neredzu recoil un kustību. Kopš kura laika sprayot ir 'pr0'? Tie ir tavi labākie fragi, vai arī katrs ir tāds? Ja katrs, nu labi ja tiešām gandrīz tikai HS un nekas cits, vari būt 'pr0'

Mūzika man riktīgi nepatika. Logo derēja būt vismaz 4x īsākam.

Nezinu pat kādu vērtējumu likt... :S

Ja tu mācētu kritizēt, viss būtu vnk lieliski, bet tā kā tu no vispār pat neko no CS, kur nu vēl kritizēšanas nesajēdz, tad nekomentē lietas par kurām neko nezini.

Link to comment
Share on other sites

Pret kādiem nūģiem spēlēji? Tev ļoti patīk AWP whorings. Un tu spēlē CS1.3(varbūt vecāku?), ka tev ir AWP crosshair? Kāda jēga slow-motion, ja nav action ? Mūzika slikti mainās. LOL pokemoni XD.gif . Man liekas tev ir norecoil, jo tu nereāli daudz sprayo un neredzu recoil un kustību. Kopš kura laika sprayot ir 'pr0'? Tie ir tavi labākie fragi, vai arī katrs ir tāds? Ja katrs, nu labi ja tiešām gandrīz tikai HS un nekas cits, vari būt 'pr0'

Mūzika man riktīgi nepatika. Logo derēja būt vismaz 4x īsākam.

Nezinu pat kādu vērtējumu likt... :S

par kādu sprayošanu tu runā? nevienu sprayu neizpūtu, un jā man visi tādi fragi, jo vislaik tikai ar wh un norecoil spēlēju, bet aimu ieslēdzu tikai šaujot ar deagle. Vot tāds ir mans pr0 noslēpums. aa un bloodlordu ar speedhacku nogriezu, bet par tevi varu pateikt, ka esi defaults 13 gadīgs daunis, kurš vēlās iegūt +10! sorry tev neizdevās...

Link to comment
Share on other sites

par kādu sprayošanu tu runā? nevienu sprayu neizpūtu, un jā man visi tādi fragi, jo vislaik tikai ar wh un norecoil spēlēju, bet aimu ieslēdzu tikai šaujot ar deagle. Vot tāds ir mans pr0 noslēpums. aa un bloodlordu ar speedhacku nogriezu, bet par tevi varu pateikt, ka esi defaults 13 gadīgs daunis, kurš vēlās iegūt +10! sorry tev neizdevās...

Nu piedod, idiota kungs. Sprayoshana nozīmē full-auto... Ja visi mūviki šitādi ir, tad man savs laiks nav jākavē skatoties šādus mēslus. WH pazīmes bija 0, norecoil bija redzams, nav tā ka AK47 tik šausmīgi minimāli velk uz augšu, ka viņu būtu iespējams noslāpēt 100%

P.S.

Normāls spēlētājs būtu izvilcis pistoli, un galvu tev izšķaidījis kad tu ar knife skraidīji.

Tev vienkārši baigi slikti palika, ka tavu gandrīz nekam nederīgo mūviku 'par daudz' kritizēju.

Link to comment
Share on other sites

Tev vienkārši baigi slikti palika, ka tavu gandrīz nekam nederīgo mūviku 'par daudz' kritizēju.

Iesaku šitam nomainīt member title uz Mr. Kritizētājs vai k-ko tamlīdzīgu smile.gif

Tu nekritizē, čalīt, tu parādi, ka esi stulbs un neko nesajēdz wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu piedod, idiota kungs. Sprayoshana nozīmē full-auto... Ja visi mūviki šitādi ir, tad man savs laiks nav jākavē skatoties šādus mēslus. WH pazīmes bija 0, norecoil bija redzams, nav tā ka AK47 tik šausmīgi minimāli velk uz augšu, ka viņu būtu iespējams noslāpēt 100%

P.S.

Normāls spēlētājs būtu izvilcis pistoli, un galvu tev izšķaidījis kad tu ar knife skraidīji.

Tev vienkārši baigi slikti palika, ka tavu gandrīz nekam nederīgo mūviku 'par daudz' kritizēju.

lol un tu to sauc par kritiku? neko vairāk par bezjēdzīgu diršanu tur nesaskatu, man nekas nev pretī pret kritiku, ja pasaka, kas nepatika, kas varēja būt labāk. uztaisi vispirms tu kaut ko, tad paskatīsimies tavu "izcilo prātu". bet apsoli to, ka par norecoil nevienam nestāstīsi, jo sevišķi macho un wormam citādi man būs baigie sūdi, uzliks banu un noņems forumā man tiesības uzlikt tev atvaļinājumu par katru tavu dabīlo postu! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...