Jump to content
GIGN Forum

Iksboxs


Pulkvedis
 Share

Recommended Posts

yo!

Gribeeju sev uz vasaras saakumu nopirkt to verkji, bet kkaa rausots. Nevaru iisti saprast, kuru no taam n-tajaam versijaam labaak njemt n so on. Taa kaa, ja kaadam no shii foruma apmekleetaajiem ir jau vinjsh, vai ir normaals viedoklis par to visu tad buutu forshi, ja padaliitos pieredzee smile.gif aa jaa, ja kaadam ir reaali argumenti, lai njemtu labaak wii vai ps3, tad to arii var iemest sheit.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Personiski es ņemtu Sony, varbūt tikai tāpēc ( manā gadijumā ), ka esmu Sony adikts.

Pāris plusi, mīnusi.

Spēles. Pēc pēdējās infas redzēju, ka xBox esot iznākušas mazliet virs 150 spēlēm, kamēr PS3 apmierinās tikai ar 40-50. Enivei, in long shot, tam nav nozīmes.

Otrs. xBoxam NAV Blueray, laigan to var nopirkt atsevišķi un piebāzt klāt, bet tad kopējā cena sasniegs PS3 cenu, jo Sony bluerayu ir iebāzuši iekšā.

+ PS3 ir vairāk USB portu. ( + CF ports, SD ports, un vel tur kaut kāds bija maliņā kuram nosakumu neatceros unsure.gif )

Grafika. Lai kā man to negribētos atzīt, visi PRO SPEČUKI saka, ka Geitsa mazais verķīts grafikas ziņā mazliet tomēr ieliek PS3.

Par Wiii nemaz nedomā. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es jau Tev ieteiktu Wii, ja grafika ir sekundāra, bet geimplejs primārs smile.gif tādu izklaidi nedabūsi ne ar 360, ne ar PS3. Ar Wii var ieiet superīgā azartā smile.gif un arī nesēdēsi dīvānā kustinot vien pirkstiņos, ja spēlēsi Wii.

Wii pašlaik ir populārākā un pārdotākā no jaunajām pie TV slēdzamajām konsolēm.

Un arī cena nav augsta smile.gif

Pats domāju tādu iecelt.

Un Sony iebrauca auzās ar PS3 smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Wii, protams, ir foršs, bet to reāli var pirkt, ja neuzskati sevi par geimeri un:

1) esi meitene - vai arī;

2) esi gatavs izmest naudu, lai vienkārši uzzinātu kas tas tāds ir.

es gluži neteiktu, ka tur baigais azarts var būt. forši, interesanti, laba doma, bet nekas vairāk.

kas attiecas uz PS3 vs x360 debati, es vienkārši varu (ie)teikt - GEARS! viennozīmīgi jāņem x360. kas attiecas uz blu-ray, tad tas x360 nav-tā vietā var piepirkt HDDVD papildinājumu, d00h. un pat ar to, ka tas ir jāiepērk, x360 vienalga ftw. karoče - vienīgais mīnuss ir skaņa (btw to arī iksinjam var piepirkt, lai gan te jau tas paliek komiski), kura nav tik laba kā PS3, bet tā atšķirība tomēr nav graujoša vai ikdienā jūtama.

Link to comment
Share on other sites

Nu tiktaal jau buutu skaidrs, vieniigi es nevaru saprast njemt core, vai premium sisteemu. tb, nesaprotu, vai man vajag to premium paku. bet nu ja kaads var pamatot vinjas nepiecieshamiibu, tad gan jau atrastu tos additional 70ls. Un jaa, gears ir baigi labie. Bet par funu runaajot, man labaak patika

speele biggrin.gif

P.S dogY, zini, kas ir google?

Edited by Pulkvedis
Link to comment
Share on other sites

viennoziimiigi Ps3 1.grafika labaka

2. tru bus tadass speles kas nebus ne uz ps2 ne uz pc piem ka kkads mgs 3 4 vai 5...

un vel ieprieks piemineetais... un protams ka grafikas un fizikas zinaa ps2/xbox netuvu nestav ps3

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

viennoziimiigi Ps3 1.grafika labaka

2. tru bus tadass speles kas nebus ne uz ps2 ne uz pc piem ka kkads mgs 3 4 vai 5...

un vel ieprieks piemineetais... un protams ka grafikas un fizikas zinaa ps2/xbox netuvu nestav ps3

mersy, vai nu tu nesaproti, par ko ie runa vai esi nedaudz atsaldeets smile.gif un kaut vai ps3 buutu nedaudz labaaka grafika es taa deelj neskhirshos no papildus 500ls (laikam).

Link to comment
Share on other sites

PS3 ir labs, bet mīnusi ir cena, un iespējams mazāk spēļu.

Wii ir normāls, bet diezgan pasūdīgs, pērc ja gribi kko sadauzīt/iznīcināt savā

dzīvoklī/mājā/istabā.

360 ir labs, pērc viņu vai neko! Žēl tikai ka par "XBOX Live!" ir jāmaksā...

Ņem XKluci 360!

P.S. par PS3 vari nešķirties no 500Ls, vari šķirties no $600 (tas ir daudz mazāk nekā 500Ls!)

Edited by thydevil
Link to comment
Share on other sites

Wii ir normāls, bet diezgan pasūdīgs

nu kā tā var pateikt biggrin.gif

ar Wii būs jāutrāk, ja būs kāds maziņš tusiņš, ar draugiem būs interesantāk paspēlēt, nekā citas konsoles smile.gif

Pulkvedi, palasies te, tur ir arī tabula ar versiju atšķirībām.

un IMO PS3 ir priekš pozeriem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu kā tā var pateikt biggrin.gif

ar Wii būs jāutrāk, ja būs kāds maziņš tusiņš, ar draugiem būs interesantāk paspēlēt, nekā citas konsoles smile.gif

Pulkvedi, palasies te, tur ir arī tabula ar versiju atšķirībām.

un IMO PS3 ir priekš pozeriem smile.gif

Pielējies Nintendo darbinieks atklāja ka Wii ir HD izejas. Tikai vinš bija tik sūdīgs kā mans vecais kompis ar Celeron procesoru, ka nespēj kaut ko tādu panest.

P.S. PS3 NAV prieksh pozeriem, tas ir prieksh F@H (Folding at Home) lietotaajiem

Edited by thydevil
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...