Jump to content
GIGN Forum

Wall Of The World


flashback
 Share

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2.Samazināsies Inflācija

laugh.giflaugh.giflaugh.gif kaa gan uzbuuveejot kkadu sienu inflaacija samazinaasies? tjipa uzbuuvees to briinumu, un tagad benziina cenas u.t.t vairaak nebuus tik augstas? biggrin.gif

p.s Skam, un peec tam varees ar markjieri rotaat cietuma sienas! thumbsup.gif

Edited by Feik
Link to comment
Share on other sites

A visapar ja taa padomaaju, kapeec, gan nee smile.gif

Nenozeloju 3.50 Ls un pieteicos, turistiem buus uz ko skatiities, un novelejums tiem, kas joprojaam domaa, kad taa ir liela huinja - padomajat Latvijai ta ir iespeja izcelties un piepelnities thumbsup.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Samērā reālks pasākums, un kas tur domā, ka tas viss nāks no valsts naudiņas! NĒ! Lieta tāda ka, ja savāks 2 miljonus cilvēku, kas katrs noziedos pa 3.5 Ls vai ārzemēs 5 Eiriki, tad tas projekts tiks arī realizēts. Teorētiski, ja visi 2 miljoni sapiķos to naudiņu, tad projektam būs 7 miljoni, nemaza summiņa! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Latvijai ta ir iespeja izcelties un piepelnities

Kāda nah iespēja izcelties un piepelnīties Latvija jau iozcelās ar sammitu un jēga kāda?

Nekādas tu sajuti to izcelšanos tikai ar to ka sammita likā nevarēja iziet ārā. Labi izcelsies Latvija un kas notiks vēl vairāk cilvēku zinās ka blakus Krievijai ir maza valstiņa ar 2milj iedzīvotāju? Jēgas nekādas. Un par to piepelnīšanos es domāju ka tās sienas apmeklējums būs par velti varbūt saņems kādu naudu par to, ka tas "brīnums" atradīsies uz mūsu zemes. Nu vēl kādi ienākumi par to ka tūristi uzturēsies viesnīcās, un mīzīs pie Rīgas pieminekļiem biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Kāda nah iespēja izcelties un piepelnīties Latvija jau iozcelās ar sammitu un jēga kāda?

Nekādas tu sajuti to izcelšanos tikai ar to ka sammita likā nevarēja iziet ārā. Labi izcelsies Latvija un kas notiks vēl vairāk cilvēku zinās ka blakus Krievijai ir maza valstiņa ar 2milj iedzīvotāju? Jēgas nekādas. Un par to piepelnīšanos es domāju ka tās sienas apmeklējums būs par velti varbūt saņems kādu naudu par to, ka tas "brīnums" atradīsies uz mūsu zemes. Nu vēl kādi ienākumi par to ka tūristi uzturēsies viesnīcās, un mīzīs pie Rīgas pieminekļiem biggrin.gif

Uz sienām nereģistrētajiem cilvēkiem būs jāmaksā par objekta apskati.

Link to comment
Share on other sites

Tamerlan izskataas, kad tev vajag kaadu baldrijaani iedzert thumbsup.gif

Tu tikai noliec, bez realiem skaitliem un faktiem evilmad.gif

Ja gribi paskaidrojumu kapeec, noderees un kaa noderees, pamacies skolaa ekonomiku un ievadu turismaa eusa_clap.gif

p.s. Ja nesaproti ko runaa nomierinies thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Ir tikai viens BET! Kas notiks, ja nesavaaks tos 2 ljimonus cilveeku?! Kur paliks taa nauda, kas ir savaakta?! Piem. savaaksies kaads ljimons taa 8. briinuma atbalstiitaaju, bet ne 2! Normaali - 3.5 ljimoni vakra kaadam! 4.gif Ja ne pat vairaak. Un tas ir pilniigs bullshits, ka vinji tjipa to naudu ziedos Sarkanajam krustam, ja nesavaaks to 2 ljimonus...Bet taa jau ideja nav slikta - vismaz no naudas kaashanas puses! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ir tikai viens BET! Kas notiks, ja nesavaaks tos 2 ljimonus cilveeku?! Kur paliks taa nauda, kas ir savaakta?!  Piem. savaaksies kaads ljimons taa 8. briinuma atbalstiitaaju, bet ne 2! Normaali - 3.5 ljimoni vakra kaadam!  4.gif Ja ne pat vairaak. Un tas ir pilniigs bullshits, ka vinji tjipa to naudu ziedos Sarkanajam krustam, ja nesavaaks to 2 ljimonus...Bet taa jau ideja nav slikta - vismaz no naudas kaashanas puses! smile.gif

buutu palasiijis, kas tur rakstiits - zinaatu. Ja nesavaaksies 2milj, tad visu to naudu novirziis labdariibai un kam tur. Nosleedza kkaadu liigumu ar sarkano krustu.

2 tamerlan, brauc luudzu prom uz Iiriju, tur viss ir kruta.

Edited by Pulkvedis
Link to comment
Share on other sites

ceru, ka pasaulee cilveeki buus nedaudz optimistiskaaki, nekaa sheit, un noziedos taas simboliskaas kapeikas projekta realizeeshanai...

Jo padomaajot, par to, ka hvz cik peec tiem gadiem, kad 8. pasaules briinums buutu pabeigts un es vairs neseedetu pie pc dienu dienaa un negaidiitu nedeeljas nogali, lai pieliktu gjiimi...aizbraucot uz turieni un ieraugot tur savu vaardu justos vnk lepns, par to ka esmu pielicis pirkstu 8. pasaules briinuma...

40.gif

Link to comment
Share on other sites

ceru, ka pasaulee cilveeki buus nedaudz optimistiskaaki, nekaa sheit, un noziedos taas simboliskaas kapeikas projekta realizeeshanai...

  Jo padomaajot, par to, ka hvz cik peec tiem gadiem, kad 8. pasaules briinums buutu pabeigts un es vairs neseedetu pie pc dienu dienaa un negaidiitu nedeeljas nogali, lai pieliktu gjiimi...aizbraucot uz turieni un ieraugot tur savu vaardu justos vnk lepns, par to ka esmu pielicis pirkstu 8. pasaules briinuma...

      40.gif

Johny vnk izrava vardu no manas mutes thumbsup.gif

Un ja arii nesavaaks ir tik zheel 3,50 labdaribai noziedot? Blin pashi nodzer 20 ls viena vakaraa ,a riskeet ar 3,50 vienreiz gadaa ar iespeju, kad tavs vards tiks ierakstiits vesturee gruuti...

Max kur musdienas nav naudas kashana?

Bediigi skatiities uz jums lielajiem un varenajiem pofigistiem smiliez.de_2433.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Diemzel neizkatas pec brinuma! Ja dzeki celtu kaut ko LIELAKU! Mizligus granita stabus stutetu gaisa un taisitu lielaku stonhedgu un tur tos vardus kaut kur kruta rakstitu, tad es saprastu, bet sita nolikt kiegelus... neizskatas iespaidigi... iespaidigi vinji varetu gazties - ka domino! smile.gif

Beefy

p.s. ja to sudu tomer uzcels, tad ir izdevigi tur nopirkt vietu reklamas laukuminjam!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Ja jau tie buutu kkaadi ljevie purni, bet reaali tie visi ir Latvijaa zinaamas sejas, ka shito visu organizee. Zheel, ka visi taadi dirseeji sad.gif

Vot tur jau taa lieta, ka tie visi ir labi zinaami purni! Un tikai labi zinaami purni ir speejiigi kaut ko taadu nomuhljiit! Es nesaku, ka man ir zheel 3.5 Ls, neba es no taa nabagaaks palikshu. Bet vienkaarshi paskatoties uz to cik peedeejaa laikaa ir uztaisiiti projekti - veelme vinjus atbalstiit, nu nemaz nav! Panjemsim to pashu Areena Riiga - Valsts uzcelj vinju pa 30 vai cik tur ljimoniem, bet peec tam paardod vienam "labi zinaamam" purnam pa 17! Nu un kur ir blje logjika?! Un nedirs - es izlasiiju, kas bija raxtiits tajaa saitaa! Secinaajums viens - vinji nesavaak pietiekami daudz cilveekus, tb 2 ljimonus! Novilks liidz 1.9 un taalaak neregjistrees - naudu protams ziedos labdariibai...hahaha...vot tur jau tas prikols, ka nekaadai labdariibai vinji neziedos!

Pārējā projekta dalībnieku samaksātās naudas daļa ikdienā tiks izlietota projekta tekošajās uzturēšanas izmaksās.

Un tur arii taa nauda paliks - vinju kabataas! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...