Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Esmu iesācis un man patīk. Tā grāmata ir laba, lai gūtu motivāciju sportā un varbūt arī citās jomās. Ja tev to vajag, tad noteikti nopērc.

Tiesi sis jautajums mani ari intereseja, sada veida gramatas, kas tiek sarakstitas par sportistiem ir loti labas un motivejosas :)

Link to comment
Share on other sites

Ja man ir parastais DSL (vada) interneta pieslēgums, es viņu kkā varu pārtaisīt lai man stacionārajam būtu no vada, bet portatīvajam WIFI? Ar minimālām izmaksām piepirkt kkādu wifi figņu vai ko tur vajag? :)

Noperc pašu lētāko rūteri 8Ls , un lieta darīta, vienīgi tev būs abiem PC 1na IP :)

Link to comment
Share on other sites

zinu,ka šeit varētu būt kāds,kas ar to ir saskāries,tāpēc jautāšu pēc padoma.

kā lai pieklājīgāk paskaidro ļoti jaukam cilvēkam,ka nevēlies ielaisties biseksuālās attiecībās?

Radiator, tavi posti ir vienkārši neaptverami.

Man liekas, ka tev ir baigi interesantā dzīve.

Un par pieklājīgo atrunu - īsi un kodolīgi būtu: 'es šobrīd tam īsti neesmu gatavs'.

Link to comment
Share on other sites

muuuuuuhahahahahahahhahhahhahahaaaaaaaaaaaaaaaaa bļēēēēēēē,xyu'am ir bijis sakars ar biseksuālām attiecībām. :DD:D :D :D :D :D :D

es jau gaidīju kurš viņam atbildēs,lai es varētu parēkt. :DD:D :D

Kā? Tu mani nemaz neatceries? : (

Mums tak bija tik jautri.

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

zinu,ka šeit varētu būt kāds,kas ar to ir saskāries,tāpēc jautāšu pēc padoma.

kā lai pieklājīgāk paskaidro ļoti jaukam cilvēkam,ka nevēlies ielaisties biseksuālās attiecībās?

Pasaki, ka tev ir hemoroīdi un hronisks stomatīts.

Link to comment
Share on other sites

Naitij, man, piemēram, šķiet ļoti forši gulēt uz matrača bez gultas rāmja. Vēl jo vairāk, ja tas būs biezais matracis. Vienmēr ir bijis tas sapnis par maksimāli zemu un ērtu guļamvietu, kuru pa dienu var tik pārklāt ar kādu megazeksīgi smuku pārklāju, un vakarā tik šamo novākt, lai gulta jau būtu gatava, un nekas, nekas nebūtu jāklāj ^^,

Link to comment
Share on other sites

nu mani uzaicināja vienā korī dziedāt,tur pilns ar mākslas cilvēkiem, viens uzreiz sāka runāties,piedāvāja aizvest uz centru,viņam tik piemīlīga mašīna. sāk uzdot jautājumus,vai esmu ņēmis dirsā, vai gribētu pamēģināt,tas ir baigi forši. pec cilvēks jauks,ar vairākām izglītībām,tāpēc arī tik tiešus jautājumus uzdeva. un man ar to kori būs jābrauc pa ārzemēm tūrē un viņš jau runāja par dušām. kRi pati derīgākā atbilde,jo,kad atbildēju,ka man jau ir meitene,viņš pateica,ka viņam ir divas sievas bijušas un var mierīgi laist pa kreisi..

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu,kas te daudziem ir pret Aldari,Cēsinieku,Lāčplēsi! Piem. Zeltinieks-auksts,kausā,pa pirmo,Cēsinieks(kaut vai premium,lai iet jaunais,kaut gan vecais bija superb),auksts-kausā,der! Lāčplēsis,dzintars,auksts,kausā,arī der un līst labi iekšā!

Šis alus protams nav un nekad nebūs pirmās šķiras,bet tas būs lielākam vairumam pieejams,tieši cenas dēļ!

Protams,visi Baušķenieki,Tērvetnieki,Užavnieki utt.,tie ir cita kaluma ali,bet ikdienā iekapāt kādu masu produkta alu,pff. nekādu problēmu,garšigs!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...