Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Jebaķ, es domāju, ko es esmu te pālī ierakstījis, izrādās, ka viens neoriģinālis ielicis tādu pašu avataru... Tā ir, ka tikai bildes skatās.

Nepamanīju ka tev tāds jau ir... :D My bad..

Pats jau 4 gadu lietoju samsung s5230, vecs, izturīgs telefons, vienīgais vēletos kameru labāku, jo tiešām fotografēt kā ar tosteri.. Tuvakā mēneša laikā pats domāju ņemt Samsung Galaxy S || , pēc visām atsaucēm izskatās ka telefonam nav ne vains.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Benčik, kolēģi ierēca, tāpēc, ka paši Androīdus lieto :) Tā tas ir, Androīds ātri vien pārvēršas par miskasti, nestabilāks par to OS ir tikai studenta finansiālais stāvoklis.

Varbut taa ari ir, neesmu ar Android stradajis, cik cilveku tik viedoklu, bet teikt, ka viens ir miskaste un otrs ir afigenijs buutu paragri. Neesmu ar siim te IT lietam spechuks, bet tik daudz saprotu, ka Iphone gluki metas taj pashai IOS sistemai, tikai taa, nav vina nekada perfekta, tapat ka Iphone vairs nav nekads tirgus lideris, tie pashi Samsumg,HTC un tagad ari Blackberry taisa jaudigakus un labakus telefonus.

Un man samsung nepatik tieshi tada pasha iemesla, leets plastmasas korpuss, to es dievinu iphone :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

nehuj iOS taisīt JB, nebūs nekādi gļuki.

a par pārējiem, tobiš androīdiem, ja gribi, lai rullē krutāk, tad taisi JB. bēēt, reāli, miljons cilvēkiem nav nedz mazākās nojausmas, kas īsti ir JB (tas, ka viņi ir dzirdējuši tādu vārdu - neskaitās). un kā tūr bija, ja veic JB zaļajam tārpam, garantija arī automātiski pazūd, right?

Link to comment
Share on other sites

A kā jūs pēc tam domājat tikt atpakaļ darbā pēc tiem 3-4 mēnešiem? :D

P.s. Kādam, kur ir paspējis paceļot pa Austriju/Čehiju/Poliju gadījumā nav iesakāmas foršas naktsmītnes ~33 cilvēku kompānijai Maija sākumā? Nakšņot paredzēts attiecīgajās vietās, vai to tuvumā - Wroclawa, Prāga, Cesky Krumlov, Vīne, Krakowa. Izmaksas līdz 15ls par nakti no cilvēka max. It kā jau ir atrastas potenciālās vietas - viesnīcas, bet varbūt kādam ir zināmas nereāli foršas viesu mājas vai kas tamlīdzīgs, ko varētu apsvērt kā alternatīvu... 33cilvēki srazu tomēr ir diezgan daudz.

Link to comment
Share on other sites

Tak ari visiem originalajiem IOS ir gluki, deal with it, iphone sen jau nav tirgus karalis, HTC jau ir soli prieksha, un Samsung min uz papezhiem, ka ari jaunai Blackberry iesparda visos caurumos.

Nakosho telefonu tapat viss drizak nemtu iphone, bet situacija tirgu ir mainijusies....

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu uzskati, ka iOS ir gļukains, tad ar Android Tu jau sen karātos ieziepietā striķī ozola zarā.

Lai gan uz iPhone klases (tb high end) līmeņa telefoniem arī Android ir lietojams.

Kam brunete, kam blondīne :)

Link to comment
Share on other sites

Gadijaas shaize...Vacija ir biistami printeri, varbut kads var dod padomu....

Kad ieliku ieksha USB kartinju datora, folderu un failu nosaukumu vieta paradijas viskaut kaadi chebureki un ziimes, nevienu failu nevareja atvert, kad noskaneju USB, pie nakoshas reizes, kad liku ieksha usb kartinja vispar paradas tuksha, bet pie property joprojam rada, ka kaut kas ir ieksha. So te defektu ir reali kaut atgriezt atpakal, vai shi info ir lost forever ?

Danke !

Link to comment
Share on other sites

Polijā ir viena afigenna lēta un kruta vieta, kur nakšņot un ēst, es pamēģināšu noskaidrot, kā saucās. (:

Edit: Polijā vispār, ja labi uzrok, ir daudz lētu un ļoti labu vietu, kur ēst un nakšņot. Tāpēc mūsu ceļojumos nakšņošana un pusdienošana vienmēr ir Polijā. Un reti kad ar vilšanos. {:

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Polijā ir viena afigenna lēta un kruta vieta, kur nakšņot un ēst, es pamēģināšu noskaidrot, kā saucās. (:

Edit: Polijā vispār, ja labi uzrok, ir daudz lētu un ļoti labu vietu, kur ēst un nakšņot. Tāpēc mūsu ceļojumos nakšņošana un pusdienošana vienmēr ir Polijā. Un reti kad ar vilšanos. {:

Polija vispaar kopumaa njemot ir leeta!

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Polija ir lēta. :o

alus tam, kurš nahrenizēs šito muļķi.

un bļed kaste tam, kas breetzu likvidēs.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...