Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Miezi, tu neesi tas kadrs, kurš šodien atlētikā sūdzējās administrācijai par to, ka ģērbtuves tiek uzkoptas kamēr tajās atrodas kaili trenažieru zāles apmeklētāji (apkopēja ir sieviete) ?

Pretīgi ir skatīties uz tādām jebļām kā manā avatārā. Tas lūk ir nepareizi, degradējoši un slimi. Tie foršie dupši un pupiņi ir pilnīgs pretstats. Ja tev tādos video kaut kas nepatīk - pārbaudi vēlreiz kurā gadsimtā tu dzīvo un kāda ir tava seksuālā orientācija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ziediņ neēsmu no vietas kur būtu Atlētika, ja iet runa par trenažieru zāli ne par kādu geju klubu, kuru Tu iespējams apmeklē. Aha tas čalis, kas tavā profila bildē ir degradējoša persona, kas cilvēkus cenšas nostādīt vienā līmenī ar tikko no pakaļas izlīdušiem nēģeriem, kastu krāvējiem, kā arī Ziediņ, vislaik likies normāls čalis, bet tagad liec vilties :(

Protams sievietes ir skaistas, bet šo kašķi sāku ar to, ka tiks meklēti un degradēti vienkārši cilvēki, kas jau mūsu, tā pamestajai (uz UK kastu krāvēju, noliktavu kņazu savervētajai) tautai ir smags trieciens un es nedomāju, ka tas būtu nepieciešams, Manuprāt, AmE ir drīzāk interneta krāna staipītājs un sissījs. :) Neapvainojies AmE, kā arī vari neatbildēt uz šo ierakstu, jo tas ir tikai mans viedoklis.

Edited by MieZiiS_JanX
Link to comment
Share on other sites

Viens skarbāks vārds tavā virzienā un es kļūstu par neforšu čali ? :( Tagad tu liec man vilties.

Anyway, pupi un pakaļas nav nekas degradējošs. Ciest nevaru kompleksainas meitenes. Nedzīvojam arī padomijā, kur par to visu nerunāja un ar to visu nodarbojās tumsā zem segas.

Link to comment
Share on other sites

Nē nē viss labi, esi normāls čalis, tikai profila bildi jānomaina, jo tā ir reāli DEGRADĒJOŠA.

Bet padomā ar galvu, nevis galviņu, vai nav degradējoši atkailināt savas intīmās vietas visas pasaules priekšā, vismaz es nedomāju, ka tas ir diezko kruti.

Saprotu, ka gign forums ir viens liels joks, bet nu mani kaitina, kad kaut kādi jampampiņi ieposto sūdu un jūtas kruti. :)

tu esi slims cilvēks miezi

wtf, tu tikko tādu lietu atbalstīji, kas tad nu?

Edited by MieZiiS_JanX
Link to comment
Share on other sites

Degradējoši ir tā, kā to izdarīja Alise. Pupi bez iemesla un vakuums galvā - šeit es tev piekrītu.

Taču ja smuka, gudra meitene parāda savus pupšus publikai - kā tas var likties degradējoši ? Vispār krūšturis, manuprāt, ir tīri praktisks izgudrojums, nevis kā kaut kāds tizla veida cenzs. Nēsā, lai pupi nenošļuktu, nevis tāpēc, ka apakšā ir katra mācītāja ļaunākais murgs.

Tava attieksme pret to visu ir tāda, it kā kāds vēlētos safilmēt labi daudz dzemdes kaklus (izgaismota vagīna un kameras zūms labi dziļi).

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

Tu vari neatbildēt uz manu postu.

Man šķiet, ka tev ģimenē ir problēmas. Novēlu tev atrast draudzeni, kurai varēsi pavēlēt atnest aliņu, kamēr pats lupīsi TV.

Par spīti tam, ka man ir diezgan plašs paziņu loks, nav tādu meiteņu, kuras būtu gatavas filmēties. Tāpēc, ņemot vērā, ka GIGNā apgrozās visdažādākā tauta, izdomāju pajautāt šeit.

Nedz es lielos kas es esmu un ko es varu un daru, bet man interesēja viena konkrēta lieta - kur tādas atrast. It īpaši, ja man nav tāda popularitāte kā Sokolovam. Un nevajag man tagad dirst augumā, ka ir cilvēki, kuri zin, kur šādas meitenes atrast un ka šadas meitenes pastāv. Tas ka tu esi vīlies savā dzīvē vai draudzenē (bijušajā?), nenozīmē, ka citiem vajadzētu vilties savās. kā jau minēju, vari neatbildēt uz manu postu, jo uzskatu, ka tava vieta ir ziemeļkorejā.

Link to comment
Share on other sites

Ka jau iepriekš Zieds teica - problēmas ar sava ķermeņa pilnīgu izrādīšanu ir palikušas padomju laikā. Tagad tas ir pilnīgi pieņemami, ka cilvēki, bez nekādiem kompleksiem, demonstrē savu ķermeni un ar to lepojas, pie reizes radot mākslu. Tas ir tas pats, kas rādīt savus muskuļus vai skaisto frizūru, man šķiet. Un un - nekas jau netiek darīts piespiedu kārtā.

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu atbildēji sisīt, staipi tālāk savu interneta krānu.

Man liekas, ka tavā ģimenē ir problēmas, jo nejau es runāju slimīgas lietas internetā, kā pazemot citas personas. Varbūt pats esi ticis pazemots ģimenē no kāda puses?

KĀ ARĪ, diezvai gigns ir īstā vieta kur meklēt cilvēkus, kas pazītu lētas uzvedības meitenes, šis ir gaming forums, kurā, tu kā GEJmeris, centies pastaipīt savu krānu, citu cilvēku priekšā, kā baigais vecis dzīvē. :)

Ka jau iepriekš Zieds teica - problēmas ar sava ķermeņa pilnīgu izrādīšanu ir palikušas padomju laikā. Tagad tas ir pilnīgi pieņemami, ka cilvēki, bez nekādiem kompleksiem, demonstrē savu ķermeni un ar to lepojas. Tas ir tas pats, kas rādīt savus muskuļus vai skaisto frizūru, man šķiet. Un un - nekas jau netiek darīts piespiedu kārtā.

Tu runā kā varavīksnes atbalstītājs, kā arī sava ķermeņa pilnīga izrādīšana nav pieņemama navienai normāli audzinātai personai, diezvai tu rādītu savu pipeli visai tautai. Reāli ko tas čalis piedāvā ir cilvēku pazemošana, nekur netika pieminēts, ka nebūs jau TĀ KĀ VIDEO.

Edited by MieZiiS_JanX
Link to comment
Share on other sites

Miezim laikam vienkārši skauž or smtgh ka AmE grib pievienot reāli labu tiešām skaistu video savam video porfolio, kuru viņš noteikti realizēs un pievienos. Tādas ir manas domas.

Tikai neapvainojies Miezi, ka Tev nesanāks manu māsu pierunāt..

Link to comment
Share on other sites

Man žēl, ka Latvijā vēl arvien atrodas tādas šaurpieres kā tu, kurš nespēj redzēt tālāk par savu pumpu uz deguna.

Es jau sen neuzskatu GIGNu par gaming forumu tikai, bet izskatās, ka tu uz visiem šeit raugies vienādi. Ko tu šeit dari?

Sēdi savā utopijā domājot, ka "dārgās" meitenes tā nedarītu. Sēdi kastē tālāk.

Slimīgs un pazemojoš? Mans jautājums - tu zini ko darīt ar meiteni gultā, kas nav tikai misionāru poza?

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc džuse, kura pati grib parādīt savus pupus, justos pazemota ? Tas ir kaut kā neloģiski. Pie visa vainīga ir katra paša uztvere. Ja tu gribi tiklu tautu meitu, kura atzīst tikai vaginālo seksu misionāru pozā - uz priekšu, dari tā. Redz, par to pašu atlētiku runājot - gadiem tur apkopēja ir darbojusies pa vīriešu ģērbtuvi. Es viņai vēl parasti uzsmaidu garām ejot. Šodien kādam čalim, visticamāk ar mazu peni, savajadzējās par to sūdzēties.

EDIT: Lol, Ame, misionāru poza abiem kā piemērs :D

Jums abiem ir kaut kāds TF2 radies naids ? Man tūbiju nodirst - IR iemesls. Jums abiem vienam otru knābt dēļ mazliet atšķirīgiem uzskatiem - pilnīgi garām.

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

Man žēl, ka Latvijā vēlaizvien esi tāds pederass kā tu draudziņ, varbūt tev jau sen bija laiks doties pie noliktavu kņaziem Lielbritānijā?

Ja cilvēks kaut ko vēlas izdarīt, tad viņš to izdara nevis iedirš gaming forumā un mētā kruto čali, bet tu esi tikai zilītis, kas neko neizdarīs, kas pat peteni nav redzējis. Tā kā stāvi pie ratiem.

Ziediņ nekas nav saistīts ar spēlēm, kā arī neēsmu neko spēlējis hvz cik ilgi, vnk saku, man laikam par laimi, var par nelaimi, rūp par mūsu cilvēkiem. :)

Edited by MieZiiS_JanX
Link to comment
Share on other sites

Esmu aktīvs ''pliko pipeļu skrējiena'' dalībnieks - nelepojos, bet pasniedzu kā faktu, lai tu labāk varētu izprast manu domu gājienu. Man cilvēku pazemošana saistās ar to, ka cilvēks ir izmācījies augstskolā un tad viņš tup birojā un plāno kartona kastēm biezumu, bet es taču par to neceļu lielo brēku. Katram ir sava izpratne - un, ja tev nav neviena pieklājīga argumenta, lai paskaidrotu, kāpēc tā ir cilvēku pazemošana, nemaz netaisi to burku vaļā. (izteiciens no bērnības)

Un vēl pilnīgs sviests par forumu - sāku saprast, kāpēc nekāda sakarīga diskusija šeit nevar veidoties. Varbūt esi nedaudz aizrāvies ar dzērieniem, tāpēc ej labāk izgulies.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Nu beidzot,arī šeit ir sākta tēma,kura nav Lv pret Uk un zināma personāža pazemošana virtuālajā vidē!

Janx,Tu esi sacepies principā par neko,jo neviens jau nespiež šajā gadijumā meitenes izrādīt savus dabas dotumus utt.,grib,forši,negrib,arī labi! Un kā Tu zini,ko viņsš ir redzējis,sveci esi turējis?

Ame(m) ,doma nav slikta,tikai atceries LV ir dikti maza un līdz ar to Tavam projektam atsaucība būs minimāla,bet lai sanāk!

Link to comment
Share on other sites

Tavi uzbraucieni ir tik pat kruti, kā 9 gadīgam bērnam, yo.

Mēģināšu pa tavai valodai:

Klausies tu pidarass, nahuj, manaa kontaa nav taadas vistinjas kuras vareetu radiit savas pupus kameras prieksaa. Luudzu pajobak paraadi man konkreetu sekundi video, kur kaada no chikitaam raada savu peteni. Ja tu dauni nespeej uztvert idejas konceptu kopumaa, tad nekomentee, jo tu meiteni neesi redzeejis tuvaak par savu monitoru. nahuj pirms raksti savu ziemeljkorejas komentaarus, padomaa, vai tu neesi vieniigais ziliitis sheit, kuram ir problemas ar pupiem.

Ja man bija kaut kāds respekts pret tevi, tad tagad tas ir zudis.

Edit : Lol, Ziediņ :D

Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēks kaut ko vēlas izdarīt, tad viņš to izdara nevis iedirš gaming forumā un mētā kruto čali, bet tu esi tikai zilītis, kas neko neizdarīs, kas pat peteni nav redzējis. Tā kā stāvi pie ratiem.

LOL, šī ir spama sadaļa, viņš prasa citu viedokli. Un Tavs viedoklis šeit ir sūda līmenī.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau es minēju, kurš cienīs mūsu cilvēkus un sievietes, ja ne mēs paši :) Braucu pa Rīgas apvadceļu u Jelgavu bieži, un tur bieži redzamās pērkamas sievietes, AmE meklē tur, ar to varbūt arī beidzam šo diskusiju?

Ja jau spēj palaist muti AmE moš spēj arī satikties dēliņ? Esmu gatavs iebraukt Rīgā TEVIS DĒĻ lai tu to varētu pateikt sejā, ja, kas jautā PM vairāk info. :) Reāli tu esi pīzdā mīzējs un varu derēt, ka nevainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Ar ko atšķiras tavi pupi no kāda skuķa pupiem ? Ar izmēru ? Mani pupi ir lielāki kā dažam labam latviešu skuķēnam (lol prātā nāk video par galdnieka sapni). Ar to, ka tu neesi spējīgs zīdīt bērnu ? Ar ko vēl ? Kāpēc sievietēm pludmalē būtu OBLIGĀTI jāaizklāj kāda ķermeņa daļa ? Kas mēs kaut kādi slimticīgie turki esam ?

Kā jau teicu - ļifons ir PRAKTISKS apģērba gabals. Lai skrienot ar palielāku tesmeni kāds blakus skrienošais netiktu netīšām izslēgts līdz komas stāvoklim.

Kā var salīdzināt šmaras kuras sevi tirgo par naudu ar atkailināšanos mākslas (sauksim to tā) labad ?

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

Nez, vai tu atrodoties Vecrīgā naktī, dod visiem tūristiem pa seju, jo domā, ka viņi ir sekstūristi?

Davaj tu sisij ko novirzies no tēmas, vienkārši atzīsties šeit, ka esi mīzala vai arī pasaki to sejā ko teici.

Ziediņ mēs neēsam turki, bet vismaz turki neizmirst un neatdod savas sievietes citiem.

Edited by MieZiiS_JanX
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...