Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Jā, caurumi, kurus pats nevar apstrādāt, fūūj, cik briesmīgi.

Neviļus atminējos par vienu čali, kurš gāja pa ielu un centās iegalvot: "omg, es neesmu caca!", kam sekoja iekāpšana mitrā zemē un komentārs no viņa puses: "nu fūūūj, dubļi!!!!"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

LAVRx, paskaidrošu, no kurienes tāda cena:

Pirmām kārtām, tas nav nekāds klusais centrs. Tas ir Vēstniecību Rajons aļa visdārgākais kopā ar Vecrīgu rajons, kur pirkt sev dzīvokli visā Latvijā. Dārgāks par privātmājas uzcelšanu, kā redzam.

Otrs, cenu veido arī tas, ka māja ir ļoti izteikts arhitektūras piemineklis, turklāt renovēts - tas vēl palielina dzīvokļa cenu 2x.

Treškārt, tāds interjers, saglabātas vecās krāsnis, velves - tas viss kopā veido pilnīgi normālu dzīvokļa cenu.

Bet kāpēc remontam nepieciešami 80k, to gan es īsti nesaprotu. oO_ Ja vien, protams, viņam tur nebūs dzīvnieku kažokādas paklāji, ādas dīvāni un ozokoka antikvariāta mēbeles iekļautas remontā.

Edit: Dzīvoklis ir vienkārši fantastisks ^^, Bez visa remonta.

Pag pag ar visu šo penteri un uzskaitījumiem tu gribi teikti, ka tā ir adekvāta cena, dzīvoklim ar saplīsušām sienām un divām "ekskluzīmām" podiņu krāsnīm?

http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/centre/bcjpde.html

Piemēram šis dzīvoklis - tas ir tāpat kā salīdzināt komunalku ar panorama plaza, bet cena gan kaut kā nu ļoti neatšķiras. Pēc idejas jau pofig tā cena, bet man liekās tur ir najobs lai kāds kārtējo reizi nāsīs ierautu liekus 50-100k.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Labs vakars!

Kāds nezin, kur iespējams onlainā klausīties A State Of Trance vecās epizodes? Pameklēju, var atrast tikai svaigākās epizodes, mby kādam zināms kāds labs forums vai mājaslapa :) Tēmēju uz 100. - 150. epizodi.

Weloveatrance.com :)

Link to comment
Share on other sites

LAVRx, es saku, ka tā ir pietiekami adekvāta cena, jā. Bet nesaku arī, ka tas ir pats lētākais dzīvoklis, kādu pirkt. NĪ cenu neveido tikai atrašanās vieta un dzīvokļa kvalitāte.

Un jā, protams, ka tur noteikti slēpjas vēl kādas finanšu herņas, tas taču ir vairāk kā skaidrs. So, why bother? Jāsāk pašiem pelnīt tūkstošus, lai varētu klusām atļauties arī tādus jaukus dzīvoklīšus ^^,

Ņarr, haltūra šorīt. Un projekts jāiesniedz vēl pirms tam. Jau krietnu laiku nebiju cēlusies tik agri. Laikam būs smaga diena >_<

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Dzivokla cena Zatlera k-gam ir pilnigi pienemama, var likties, kaaa tas ir iespejams, ka dzivoklis jaunaja projekta Imanta maksa 4 mazak, bet aphrodyte, jau mineja visus iesaistitos apstaklus un fakts, ka ta ir maja, kam ja nemaldos vel lidzi iet kulturvesturisks peskariens, cena uzreiz uzlce vnk debesiis, atceramies, ka mes runajam par ELITARAKO rajonu Riga, kur dzivot. Remonta cenas loti iespejams ir tik augstas, jo sados dzivoklos veicot remontdarbus mes runajam, par vairak restauraciju, tas tev nav ziep4ika spakteli samest, ar ruliiti pa sienu pabraukat. Taas visas cenas ir vairak vai mazak adekvatas, remontu, gan vareja mazaku uztaisit, un tautai paradit, ka teik taupita nauda, tas taads ne lidz galam izdomats gajiens, bet kopuma atceramies, ka mes runajam par bijuso valsts prezidentu. Eiropa visas attistitas valsits dzivosanas apstakli siem cilvekiem ir augstaka limeni, mums tikai liekas, ka shausmas :)

Link to comment
Share on other sites

Jā noteikti, vēstniecības rajons. Un par tā dzīvokļa cenu, tur jau sen bij neatkarīgs eksperts devis vērtējumu, ka dzīvoklis maksā max 300k.

P.S - es dzīvoju 200m tālāk, tad jau ar tagad esmu buržujs.

Edited by FBI.Informant
Link to comment
Share on other sites

Jā noteikti, vēstniecības rajons. Un par tā dzīvokļa cenu, tur jau sen bij neatkarīgs eksperts devis vērtējumu, ka dzīvoklis maksā max 300k.

P.S - es dzīvoju 200m tālāk, tad jau ar tagad esmu buržujs.

Tu varetu dzivot aro 50m talak, taja rajona dala majam ir vertiba uzskruveta debesis del kultur vestursikaas vertibas. Nu ok piekritu, ka cena ir ar 10% pielikumu. Piekritu vairakuma viedoklis, ka vienalga cik ta maja, dzivoklis un kada vieta, teret pusmiljonu laikos, kad mes griezham nost eksistencialam lietam, nav skaisti. Bet ja diskutejam, par cenam individualas majas, kas atrodas uz elizabetes,alberta ielas, cena ir daudz maz adekvata.

p.s. ar ekspertiem ir ka ar bitem, musdienas eksperts raksta, cik vinam prasa, been there done that.

Link to comment
Share on other sites

Labs vakars!

Kāds nezin, kur iespējams onlainā klausīties A State Of Trance vecās epizodes? Pameklēju, var atrast tikai svaigākās epizodes, mby kādam zināms kāds labs forums vai mājaslapa :) Tēmēju uz 100. - 150. epizodi.

Labs bezbiksi, savējais - ASOT/TATW 4ever <3 di.fm skan gan jaunas, gan vecas.. :)

Ceru ka būs referendums par Euro ieviešanu latvijā.

Neuzskatu ka būs labāk, ja būs Eiro no nākamā gada.

Eiro tādam parastam Latvijas cilvēkam naher nav vajadzīgs. Ir cilvēki, kas pēc iespējas ātrāk viņu grib ieviest, lai īstenotu kārtējo naudas zamutu..

Link to comment
Share on other sites

Šis hīts šonedēļ iegājis mana topa augšgalā...

...bet ja nopietni, tad paņemt nedēļu brīvdienu no skolas, lai kaut ko varētu mājās izdarīt ir ļoti stulba ideja. Nekas, bet piecas dienas pēc kārtas iejusties goodmena dzīvē arī nav tas sliktākais variants...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...