Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

aizkartu 5klasniekus? (pats esmu 8.klasē), lai viņi dirš uz manīm un uz pārējiem 8-9.klasēm, mūsu skolā visi 5klasnieki kuri tik tikko iegāja ''lielajā skolā'' tādi varoņi kad dirš katram pretējam. :pizdiblee:

aiz ka tu vinus doma aizkart? :)

nolureju nupat ka warriors vs pacers - drama baiga, bet galvenais, ka vinneja

Edited by Hugo
Link to comment
Share on other sites

Pirms kādas pusstundas izlīdu no gultas un jūtos faking sūdīgi. Jau kopš sestdienas nekur tālāk, ka par savu pc un gultu neesmu ticis. Vēl tizlāku šo faktu padara tas, ka mans brats katru dienu iet spēlēt hokeju (kas man faking patīk), bet man jāsēž mājās un jādzer silta tēja. Tikko palūrēju e-klasē un sapratu, ka man būs pisec, jo šonedēļ ir 3 kd uz kuriem visticamāk es nebūšu, jo knapi no gultas varu izlīst (forši ne?). Okey, tikko palaidu vilkties emolatoru (vecs un forš seriāls) vismaz rīt būs ko darīt. Tagad tik jāatrod ārējais cietais disks (hz, kur iebāsts) un jāpalaiž foršais ratio fukers, lai mans ratio augtu ~_~

EDIT: Tikko ieslēdzu LNT ziņas un pirmais, ko redzu ir kā pie Saeimas ēkas mētājas ar bruģi utt...

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Tikai tagad? Man jau no vasaras balss ir kļuvusi vīrišķīgāka(finally!!!) :D

Heh, pie saemas norm protesti bijuši ja 10k čuļi bijuši tur. Tikko pa panorāmu rādija, ka mentu busiņš apgāsts un mentu mašīna izdrāsta. Ok, turpinam čekot.

Link to comment
Share on other sites

Tieši par to gribēju teikt! LNT palaidu garām, bet panorāmā gan kautko var redzēt! Pareizi jau ir! Ja nepārklausījos, tad viens policijas busiņš ticis apgāzts ik pa minūtei kautkādas abstraktas skaņas tur nāk - ķip kautko sit, kautko gāž, kautko bļauj!

EDIT's - Tikko vēlvienu mašīnu kapitāli sit ar akmeņiem! Galvenais par katru izsisto logu visi tā normāli uzgavilē!

Edited by dyhon
Link to comment
Share on other sites

Rīgas 84.vidusskolas 8.c klases skolniece Edgars Kočāns

Katram gadās kļūdīties, + esmu tik daudz reizes vilcis meiteņu kleitu, ka pat nenoliedzu sieviešu dzimumu sevī.

un tu ar to lepojies?

anyway biju uz kino "cīnītājs" aka reslings. Tīri interesanta drāma. Varu ieteikt noskatīties.

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Jūtu, ka atkal vajag ko uzrakstīt.

Sesiju vēl neesmu sācis kārtot. Joprojām dzīvoju ar domu, ka gan jau paspēšu. Sliktākajā (reālākajā?) gadījumā būs jāņem pagarinājums.

Esmu atmetis domu par dzīvokļa īrēšanu. Laikam. Vismaz pagaidām vairāk sliecos uz nē, nekā jā. Kas īrē saka, ka labāk kopā ar senčiem padzīvot kamēr var, bet man patīk brīvība. Bet nu jā, brīvībai ir sava cena - jāgatavo pašam, mazāk naudas izklaidei utt. utjp.

2dien (demonstrācijas diena) ar čomiem kaut kā sanāca sēdēt bārā (Victory Pub) 50m no Doma laukuma, bet nekādus sūdus nemanījām/nejutām. Uz 13. Janvāra ielas un Akmens Tilta pusi pat cilvēku daudz nebija. Ik pa laikam ziņās klausījāmies kādi brīnumi notiek tepat ap stūri. Tāda dīvaina sajūta.. Uz stundu vai divām bija piekāpis arī kāmis ar gludo. Viņi notinās, mēs vēl kādu stundu pasēdējām un tad ar čomu aizbraucām pie bijušā klasesbiedra. Trijos naktī iet uz McDrive ir kūl. Kūl nav tas, ka tevi tur mēģina apčakarēt.

Pārējo laiku vienkārši degradējos vai dzeru. Eju gulēt ap 4.00 un ceļos ap 15. Baigi forši.. Oh noez, atkal pāri trijiem. Jāpīpē un jāiet gulēt. Ooo, rīt piektdiena :beer:.

minds: ir, ir. Vienīgi viņas nav diez ko lētas.

Link to comment
Share on other sites

Kārtējā neveiksmīgā diena...

Šodien ejot mājās no skolas pa cēlam pagāju garām kaut kādiem trīs krieviem, kas kaut ko man uzdirsa. Protams, es tam nepievērsu uzmanību un gāju tālāk. Pēc kāda laika pamanīju, ka tie pidari man seko. Tad apmēram pēc 50m viņi sāka mest man ar sniegu un kaut ko dirst, tad es apstājos un prasīju, kas šiem par problēmām. Kad pidari piegāja klāt viņi mani uzreiz pagrūda, kam no manas puses sekoja sitiens vienam no pidariem pa seju. Man paveicās, ka tas čalis atslēdzās no pirmā sitiena, bet abi palikušie uzreiz nogrūda mani zemē un sāka spārdīt. Pa vidu tam vēl sanāca kādam no pidariem iesis ar elkoni pa ribām, bet tas arī viss. Pēc tam, kad atmodās pidars, kas tika izslēgts ar pirmo sitienu šie baigā ātrumā pazuda. Vispār prieks, ka vismaz dabūju vienam no tiem pidariem trāpīt pa seju...pašam gan smagi sadauzīta roka un mugura + 2lauzti kreisās rokas pirksti. Ja šodien vakarā vēl tos pidarus izdosies satikt, tad viņi izbaudīs, kā ir būt mazākumā...

PS. Atvainojos par lamu vārdiem, bet man vienkārši ir riebums par tiem ...(daudz lamu vārdu)...

Link to comment
Share on other sites

Šodien ejot mājās no skolas pa cēlam pagāju garām kaut kādiem trīs krieviem, kas kaut ko man uzdirsa. Protams, es tam nepievērsu uzmanību un gāju tālāk. Pēc kāda laika pamanīju, ka tie pidari man seko. Tad apmēram pēc 50m viņi sāka mest man ar sniegu un kaut ko dirst, tad es apstājos un prasīju, kas šiem par problēmām. Kad pidari piegāja klāt viņi mani uzreiz pagrūda, kam no manas puses sekoja sitiens vienam no pidariem pa seju. Man paveicās, ka tas čalis atslēdzās no pirmā sitiena, bet abi palikušie uzreiz nogrūda mani zemē un sāka spārdīt. Pa vidu tam vēl sanāca kādam no pidariem iesis ar elkoni pa ribām, bet tas arī viss. Pēc tam, kad atmodās pidars, kas tika izslēgts ar pirmo sitienu šie baigā ātrumā pazuda. Vispār prieks, ka vismaz dabūju vienam no tiem pidariem trāpīt pa seju...pašam gan smagi sadauzīta roka un mugura + 2lauzti kreisās rokas pirksti. Ja šodien vakarā vēl tos pidarus izdosies satikt, tad viņi izbaudīs, kā ir būt mazākumā...

PS. Atvainojos par lamu vārdiem, bet man vienkārši ir riebums par tiem ...(daudz lamu vārdu)...

Ar taadaam traumaam un veel seezh un kko drukaa...

jaa.. jaa.. taa tu vinjus atradiis... :D

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Nu šoreiz posts par kautiņu, manuprāt, bija diezgan interesants. Un kautiņš taču arī ir diezgam reta parādība, nekaujies jau katru dienu. Pohu teksti gan jau nedaudz dabesījuši, kaut arī pašam dažreiz sanāk kaut ko uzrakstīt tajā sakarā. :P

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...