Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es domaju shodien neko te isti neraxtiit,jo nebija vnk ko raxtiit visu dienu :) Bet shobriiid taa kaa es darbaa jau suuucu 2tro moku,tad tomer nevareju neieraxtiit :) Vakaraa,eju pie radiem uz varda dienu un tad jau buus viss baigi forshi un gribeesies CS uzdrillinaaat :D un protams ar eziici sadziedaties,bet tas taa,bet ritaa sudiga diena darbaa,agri jaceljas aij SHIT!

Link to comment
Share on other sites

GooD'MeN, šis citāts nav par tevi? :muahaha:

Atsauca atmiņā gadījumu, kad pirms pāris gadiem spēlēju CSS pubā, un viens jaunietis (pēc balss, uz gadiem 16) nepārtraukti bļaustījās mikrofonā "Es esmu piedzēris, es esmu appisies. Jūs man visi nah dubultojaties" utt. Kulminācija bija brīdī, kad paralēli tam, fonā, visticamāk ātrāk no darba pārnākusī, māte iebļāvās "Tā, Mārci..."

+

šis komiks nogalina

23csft8.jpg

zīmēja čalis no BH vārdā soulburn

Link to comment
Share on other sites

Ohhh my GooD XD Tas teksts vnk rullzzzz :D :D :D Nju manaaa gadijumaa ir tapat kaa eziicim CS spelejot vnk CHILL OUT :) Es labak vnk neko neraxtiishu taa bus gudrak no manas puses :) :) :) Vakaraa kad koma bus parnakusi maajaas,noteikti ka atkal neko neatcereshos bet jaa.... :) Lai jums jauks vakarinsh :)

Link to comment
Share on other sites

:lalala:

Teica Gūdmens un atvēra trešo mokas pudeli. XD

Deadalive ieliktais komikss tiešām labs, ideja nedaudz atsit sulik'a komiksu no gign komiksu konkursa, bet vienalga labs. :) Sēžu fakin' mājās un sajūta tāda, it kā būtu pāri pārbraucis traktors. Okej, vakar nedaudz sanāca pasvinēt šādus un tādus svētkus + vēlu aizgāju gulēt, jo gign mani nelaida prom, tomēr tas noteikti nevarētu būt par iemeslu, jo nav jau ne pirmā, ne pēdējā reize. Sāku apsvērt domu, ka jāiedzer kāds tabletveidīgs sūds, jo saaukstēties šobrīd būtu galīgi nevietā, ņemot vērā, ka jūtu, ka jau tagad laikam ir uzsiusies temperatūra. Enīvei, jādzīvo ar domu, ka jāārstējas ar to, ar ko saslimsti - tātad jāaizsūta kāds uz veikalu pēc alus. :D

Link to comment
Share on other sites

Ahh 3diena nav forshi dzert... Vakar normali ar jahtu pabraukajos. Shodien uz skolu neieshu lai ari man tur jabuut ir 15:00 iisti gulejis ari neesmu. Tagad dzeru kafiju un jaa baigais chills. Shodien laikam atkal ieshu iedzert ( piedzerties ) un 5dien noteikti arii :D

6dien laikam jaizbrauc uz papiir fabriku pabildet k-ko un 7dien uz Siguldu paverot skaisto rudeni un protams ari iemuzinat to :)

Link to comment
Share on other sites

Man slinkums daudz rakstīt, tāpēc īsumā pastāstīšu. 2dienas rītā nejēgā sāka sāpēt vēders un izsaucu ātros. Aizveda uz Gaiļezera slimnīcu. No sākuma domāja, ka aklā zarna un vajadzēs griezt. Pēc pāris analizēm un endoskopijas (kobras rīšana) atklājās, ka man ir kuņģa čūla. Tagad mēnesi nedrīkstu dzert un pīpēt. Jādzer dārgas zāles un nevaru vairs ēst visu ko gribu. Baigi forši. Šodien ap 12 mani izrakstīja.

Morāle: neesiet tādi muļķi kā es, un ēdiet regulāri (it īpaši brokastis), lai nesanāk tāds černis kā man.

Morāle2: seksīgas māsiņas ir mīts!!!1111

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

tagad kādu 3reizi te rakstu.

YEAH 3x savos 16. ģipsis. par laim tikai 10.d.

ps šodien tie krievu, vai kādu citu tautu hoķa fanāti pirms spēles sēd;eja manā skolas pagalmā, koda, kādi ~15, 3 no tiem bez krelkliem, bļaustījās, urinēja un pat viens ar 2 paspēja mortalkombatu uztaisīt. tie takā karaļi, pastijos uztiem, un sākās, milzīgais bullis 'cjoo posī'? vot žel, ka pārdomāju pašvaldībniekus saukt, tā tie būtu nokavējuši spēli.

RZA ft. Inspectah Deck - You Can't Stop Me

Link to comment
Share on other sites

Ēdu kkādus tur pīrādziņus no Rimi, esmu jau gandrīz visus apēdis. Mutere nositīs..

Šodien 3 k/d bija Jāraksta, 2 algebrā un 1ģeometrijā, jūtos sūdīgi vnk nenormāli esmu nomocīts. Rīt pie vismaz normāli dabūšu izgulēties.. ^^

Link to comment
Share on other sites

Ziz iz teh rīzon vaai it'z nat gūd to smouk ceļmallapas. :hrmmm:

Paģiras nenormālas, sāku apsvērt domu, ka būtu jāatrod kāds šoferis, jo pats, šķiet, vismaz pagaidām neesmu īpaši spējīgs kaut kur braukt, bet nu sliktākajā gadījumā lēnā garā... Galvenais, lai ir LV mūzika, pārējais jau vairs nevienu neinteresē. Veiksmīgu jums dienu, 6dienas rīta upuri [jā Alise, tu arī :D ]. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:hrmmm:

Paģiras nenormālas, sāku apsvērt domu, ka būtu jāatrod kāds šoferis, jo pats, šķiet, vismaz pagaidām neesmu īpaši spējīgs kaut kur braukt, bet nu sliktākajā gadījumā lēnā garā... Galvenais, lai ir LV mūzika, pārējais jau vairs nevienu neinteresē. Veiksmīgu jums dienu, 6dienas rīta upuri [jā Alise, tu arī :D ]. :thumbsup:

Nesaki ka tu lidz shim laikam speleji? :slap:

0,7lb ibio shodien ahuuna sudiigi :D Es tik nerubiju no kaa? XD

Link to comment
Share on other sites

:) Tu vēl vēlāk neko nelietoji ka sūdīgi ?

It kaa izdzeru vel tos majas 2vus alinjus :D Laikam parpiipaju arii jeegu :fsckinsad: Nju jaa it kaa 4ali un 2vi sidri nav daudz bet alus sidrs alus kaut kaa kopaaaa neiet :muahaha: KOMA arii bija okej majas :D Laikam tapec ka neko isti vakar nebiju eedis un pec darba kodu :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

XD

Nju es vel cik atceros ar RJ8 ar nazhiem cinijamies un tad gribeju iet gulet 00:00 bet nee ienaca eziic un tad jau nespideja vairs iet gulet!Skjiet paari 1:00 iegaju gulet :) Shodien jatiek pec iespejas atrak majas,jo jaskatas HOKEJS Un pec tam futene!taa kaa shodien bus normals SPORTA vakars ar aliem :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...