Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• GooD`MeN

1785

• b0r1ng

1260

• Epix

1125

• Nightmares^^

1060

Top Posters In This Topic

Popular Posts

nu kāds sakars atkal tos + un - ?!

eu moshk luudzu neliekat man tos miinusus, taa jsu daudz vinji

Uķ, uķ. Varu saderēt, ka vadu auto krutāk nekā Tu vadi sievieti ((((:

Posted Images

On 2019.02.3. at 11:02 PM, macho said:

sūdīgs joks tādā gadījumā.

kā vienmēr amnijs tā joko. es beidzu spēlēt,jo laikā kad trūka adminu, un bija nepieciešams uzlikt labāku map. LIELIE admini pateica,ka serverī viss super un nepalielinās tiesības(paši nemaz nespēlēja)pec pāris mēnešiem viss bija pamiris.(nebiju vienīgais kas prasīja, atkars u.c). Tākā 50% darba paveica LIELIE  admini, neļaujot citiem adminiem uzturēt pilnu serveri. Savtīgums un EGO

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

yo, es te lasīju vecos topikus un uzdūros šim

Noteikti daudzi atcerās topiku par to ''hakeri'' , izrādās ka džeks pēctam atrodoties cietumā esot izdarījis pašnāvību :huh:https://www.pietiek.com/raksti/centralcietuma_karteja_aizdomiga_pasnaviba

----------------------------------------------

Atceros ka GIGNā arī daudzi ir teikuši ka 1.5 cs ir best un labāks pat kā 1.6 utt, nu vot - 1.5 kontrā vēljoprojām ir aktivitāte, pats šodien spēlēju krievu serverī, ja nu kāds arī grib pašaut tad download links uz cstrike 1.5 - https://drive.google.com/file/d/0B2t-Zdqc3IxVRHZabkhDS2luY0U/view

Edited by attach
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Right, gribeeju patiiriit forumu no paaris pidaru spama un botiem, un netiishaam izdzeesu to auto topiku kas bija aktiivs nesen. Tipa uzspiedu restore, bet kaut kur pazudis.

Me sorri.

• 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 5/16/2019 at 3:11 PM, attach said:

yo, es te lasīju vecos topikus un uzdūros šim

Noteikti daudzi atcerās topiku par to ''hakeri'' , izrādās ka džeks pēctam atrodoties cietumā esot izdarījis pašnāvību :huh:https://www.pietiek.com/raksti/centralcietuma_karteja_aizdomiga_pasnaviba

----------------------------------------------

Atceros ka GIGNā arī daudzi ir teikuši ka 1.5 cs ir best un labāks pat kā 1.6 utt, nu vot - 1.5 kontrā vēljoprojām ir aktivitāte, pats šodien spēlēju krievu serverī, ja nu kāds arī grib pašaut tad download links uz cstrike 1.5 - https://drive.google.com/file/d/0B2t-Zdqc3IxVRHZabkhDS2luY0U/view

ō, inčīgi, es gan tādu hakeri neatceros.

Kri te pat iekāpis :D nu gan
Es pārstāju močīt hearthstone un nu jau kādu gadu kapāju rocket league, biju uz vienu lanu aizgājis, bija forši! Ja būs laiks ielikšu infu galvenajā lapā

• 1 month later...

Gribēju paziņot ka pašlaik no gign memberiem nav saslimis neviens ar coronu. Paldies par uzmanību. 

Kā jūs cīnaties ar coronu, Latgales pusē katram pa braškai majās. :D 

On 3/17/2020 at 7:57 PM, ModeratO said:

Gribēju paziņot ka pašlaik no gign memberiem nav saslimis neviens ar coronu. Paldies par uzmanību. 

Kā jūs cīnaties ar coronu, Latgales pusē katram pa braškai majās. :D 

Cīnāmies tāpat kā Jūsu pusē - iekšķīgi dezinficējamies ar dziru :drink:

Atlidoju no Vācijas un tas Covids mēģināja pielipināties, bet nekas viņam nesanāca, nu tad tagad esmu 2ned pašizolācijā, cenšos no jebkāda veida šmigas atteikties... Respektīvi pagaidām sterili viss.. 

Gribu tik pateikt to, ka macho ir pilnīgi iedomīgs krāns. Ieraudzīju viņa feisu LinkedInā, nodomāju - svoj pacan, jāuzaicina. Redzēju, ka šis mani ir ielūrējis, bet tā arī nav apstiprinājis. Laikam apvainojies par to, ka bērnībā es viņam vairākkārt galvu CSā izšāvu.

• Haha 1
On 3/21/2020 at 6:53 PM, GooD`MeN said:

Atlidoju no Vācijas un tas Covids mēģināja pielipināties, bet nekas viņam nesanāca, nu tad tagad esmu 2ned pašizolācijā, cenšos no jebkāda veida šmigas atteikties... Respektīvi pagaidām sterili viss.. 

Es gan domāju ka 100g pipariņa vakarā vairāk palīdzētu kā kaitētu, bet nu ok  ^_^ ārsti gan protams nekad neko tādu neieteiks, tāpat kā ir kategoriski pret "lāpīšanos" , lai gan katrs zin ka pēc ilgstošāka plosta neuzlāpoties var arī kedas atmest pret sauli :mellow: bet malacis ka neklīsti pa ielām pēc sava brauciena B)