Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šodien viens, aptuveni 25 gadus vecs vīriešu dzimtas pārstāvis man pajautāja: ''Cik tajā hokejā ir tie periodi?''...Tā nebija nekāda izlikšanās, viņš mēģināja noskaidrot, cik ilgi būs mani jāgaida. Labi, dažādas intereses, bet ja būtu man kļuška - 3 reizes pa ribām ievilktu, un pēc katra sitiena 20 reizes liktu pietupties, tādā veida simbolizējot minūtes.

Link to comment
Share on other sites

Šodien viens, aptuveni 25 gadus vecs vīriešu dzimtas pārstāvis man pajautāja: ''Cik tajā hokejā ir tie periodi?''...Tā nebija nekāda izlikšanās, viņš mēģināja noskaidrot, cik ilgi būs mani jāgaida. Labi, dažādas intereses, bet ja būtu man kļuška - 3 reizes pa ribām ievilktu, un pēc katra sitiena 20 reizes liktu pietupties, tādā veida simbolizējot minūtes.

Nu-un, ka viņš nezin? Kāpēc uzreiz tik debīla attieksme?

Link to comment
Share on other sites

Šodien viens, aptuveni 25 gadus vecs vīriešu dzimtas pārstāvis man pajautāja: ''Cik tajā hokejā ir tie periodi?''...Tā nebija nekāda izlikšanās, viņš mēģināja noskaidrot, cik ilgi būs mani jāgaida. Labi, dažādas intereses, bet ja būtu man kļuška - 3 reizes pa ribām ievilktu, un pēc katra sitiena 20 reizes liktu pietupties, tādā veida simbolizējot minūtes.

ja cilvēkam nav interesanti skatīties pie teļļuka kā 12 purni dzenā gimijas gabalu pa ledu, kas tur slikts?

Link to comment
Share on other sites

ja cilvēkam nav interesanti skatīties pie teļļuka kā 12 purni dzenā gimijas gabalu pa ledu, kas tur slikts?

Mja, hokeju vispār nēesmu nekad skatījies, bet aptuveni biju vienmēr domājis 3 roundi pa 15 min, katrs un neizšķirta gadījuma +5 min spēles klāt :) Vismaz tuvu biju patiesībai.

Link to comment
Share on other sites

Man arī neinteresē balets, bet šo to par to zinu. Un tas pat nav pielīdzināms, jo balets nav nacionālā valsts deja.

Esmu nodarbojies ar hokeju vairākus gadus, bet joprojām es navaru skatīties kā citi spēlē... Un valsts sporta veids mums ir čīkstēšana un skaudība, ja tu nezināji...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ko, kad PUBā atkal būs dzīvība? Kas notiek? Nafig KSO vislaik pilns, a GIGNs tukšs kā alus bundža, kas stāv uz mana galda?

Mby šovakar jāuzrambā? Tagad tieši divas brīvdienas, pēc treniņa būšu ap 21 mājās, paēdīšu un būšu gatavs bliezt!

es pieņemu, ka 21 vēl nekas nenotiks. šodien tak kokejs ibio.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...