Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

2 bildes, viena tava, viena mana, abas ir uztaisītas negaidīti, savā es arī esmu dzēris... Tagad sajūti starpību.

Nu un kas tur tāds? :) Tirgus jaka padara par modeli? :D

Teletūbijs varbūt neizceļās ar gudrību, bet jūs jau te bik pārspīlējat par to izskatu.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Neaizrijies. Priecīgu svētdienu :)

teiksim tā, es nelielījos ar to, ka esmu tik skaists kā modelis, bet paldies, ka pamanīji. Te dažs labs gribēja ielikt manu bildi. Es to izdarīju viņa vietā...

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Kri, tas bija nevietā. Turklāt neviens te neceļ brēku par izskatu. Vienkārši tā ir elementārākā taktika - sist kur sāpīgāk. Tūbijam olu nav, tāpēc aizskārta tiek seja.

Olas un seja, tā vien liekas, ka Tev bērnības trauma tāda ir. Kas ir, pedo onka iedeva savus Riekstus aiz vaiga?

Link to comment
Share on other sites

Nē, man bērnības traumas nav, taču tev, dēļ tavas sejas, gan varētu būt.

Kāpēc Tu raksti "dēļ tavas sejas" nevis "tavas sejas dēļ"?

Nē, srsly, puikas, tas jau paliek par traku. Ne visi ir skaistuļi, ne visi ir neglīteņi, bet nu, cmoon, tā jau ir piekasīšanaš pagalam nevietā. Relax, chill, iedzeriet alēnu un priecājieties, ka jums vispaŗ ir darbs. Man, piemēram, tagad ne darba, ne naudas, ne alus :D

Edited by aphrodYte
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Kāpēc tu vārdu riekstus uzrakstīji ar lielo burtu ?

Ābolam autokorekts.

Bet nu, tas nemaina lietas būtību, tobiš, ka Tev patīk džeki, tīri pēc Taviem postiem. Laikam kāds Tev neiedeva ānītī un tagad nespēj to pārdzīvot...

Link to comment
Share on other sites

cenšos integrēties šajā sabiedrībā :)

p.s. rekur tā boringa bilde, kuru soliju. tāds cukurs :D

dhzu6fav5appyq07mi3a_thumb.jpg

Ja kāds nepamanīja, tad tika bildēts sasists telefons, nevis es :D

Tev manuprāt patīk apdirsties pie pirmās iespējamās izdevības...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Ja kāds nepamanīja, tad tika bildēts sasists telefons, nevis es :D

Tev manuprāt patīk apdirsties pie pirmās iespējamās izdevības...

runa ir par tavu jobano ībli nevis telefonu.

un "manuprāt" ir jāliek komatos, lv valodas gurū!

Link to comment
Share on other sites

runa ir par tavu jobano ībli nevis telefonu.

un "manuprāt" ir jāliek komatos, lv valodas gurū!

dhzu6fav5appyq07mi3a_thumb.jpgphoto-5848.jpg

Well, fuck... Kaut vai balsošana jārīko...

Runājot par LV valodu, es jau biju rakstījis - LV valoda nav mana dzimtā, es nekad neesmu lepojies ar savām filoloģiskām spējām valsts valodā, un ja jau sākt piepisties pie valodas, tas esmu pinīgi pārliecināts, ka pārrokot doto forumu, manu klūdu šeit būs stipri mazāk, nekā tavu (nenoliedzu arī pretējo). Bet tomēr ir jauki skatīties, kad tavi argumenti sāka beigties, un vajadzēja pāriet pie pareizrakstības. Нечего сказать? ДОЕБИСЬ ДО ОРФОГРАФИИ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dhzu6fav5appyq07mi3a_thumb.jpgphoto-5848.jpg

Well, fuck... Kaut vai balsošana jārīko...

Runājot par LV valodu, es jau biju rakstījis - LV valoda nav mana dzimtā, es nekad neesmu lepojies ar savām filoloģiskām spējām valsts valodā, un ja jau sākt piepisties pie valodas, tas esmu pinīgi pārliecināts, ka pārrokot doto forumu, manu klūdu šeit būs stipri mazāk, nekā tavu (nenoliedzu arī pretējo). Bet tomēr ir jauki skatīties, kad tavi argumenti sāka beigties, un vajadzēja pāriet pie pareizrakstības. Нечего сказать? ДОЕБИСЬ ДО ОРФОГРАФИИ!

paga tagad vins piepisies pie ta, ka neraksti valsts valoda

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

tu, rhrds, ziediņš, kāda huj raznica, kam par ko piepisos, tāpatās jūs visi trīs esiet vienādi, tas ir, jūs neesiet nekas. nu labi, mierinājums jums - jums ir gigns, vismaz te variet justies kruti :)

btw, kas jauns čigānu komūnā?

Link to comment
Share on other sites

tu, rhrds, ziediņš, kāda huj raznica, kam par ko piepisos, tāpatās jūs visi trīs esiet vienādi, tas ir, jūs neesiet nekas. nu labi, mierinājums jums - jums ir gigns, vismaz te variet justies kruti :)

btw, kas jauns čigānu komūnā?

pastāsti kas esi tu :) vakarskolu beidzis angļu pakalpiņš noliktavā ar atļukušām ausīm? nu jā, iespaidīgi vecīt

Edited by rhrds
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tu, rhrds, ziediņš, kāda huj raznica, kam par ko piepisos, tāpatās jūs visi trīs esiet vienādi, tas ir, jūs neesiet nekas. nu labi, mierinājums jums - jums ir gigns, vismaz te variet justies kruti :)

btw, kas jauns čigānu komūnā?

Čigāni? Tu domā tos, kas dzīvo baros un pelna tikai tik, cik vajag izdzīvošanai? Oh, the irony...

Patika arī tā frāze par "nekas". Smieklīgi dzirdēt to no cilvēka, kura aktīvi sastāv no... 500 latus vērta telefona...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...