Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

~150-250Ls kustību sensors, kas uzņem bildes vai video pēc vajadzības. Pilnīgi pietiek, ja esi tik 21.gs čalis, kas nebrauks uz mežu, ja jau iepriekš nezini, ka tur ir ko šaut... Nesaprotu īstenībā šitos, medības tak ir vaļasprieks, tāpat kā makšķerēšana, ne jau brauc copēt, lai izvilktu 100 zivis, bet lai pacopētu, priekš kam visi šitie kameru pasākumi... So pussy ^_^

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

~150-250Ls kustību sensors, kas uzņem bildes vai video pēc vajadzības. Pilnīgi pietiek, ja esi tik 21.gs čalis, kas nebrauks uz mežu, ja jau iepriekš nezini, ka tur ir ko šaut... Nesaprotu īstenībā šitos, medības tak ir vaļasprieks, tāpat kā makšķerēšana, ne jau brauc copēt, lai izvilktu 100 zivis, bet lai pacopētu, priekš kam visi šitie kameru pasākumi... So pussy ^_^

Es domāju tas ir tīri intereses pēc cik zvēri iet uz šo barotavu, kādi zvēri, ko viņi labāk ēd vasarā vai ziemā, pupas, kartupeļi, graudi utt..

Mūsu medību laukos ir zvēri, nepavelti katrās medībās vedu mājās gaļu.

Link to comment
Share on other sites

Tu vēl esi ļoti jauns vai vienkārši esi dīvains? Man pēc taviem postiem brīžiem šķiet, ka tev nav pilns rubulis...

Braukt uz mežu, vest graudus, kartupeļus utt. ja tur nebūtu zvēri, būtu ļoti dīvains pasākums... Kā arī kameras noteikti nav nepieciešamas, lai saprastu, ko gaļa ēd ziemā...

Neņem ļaunā, es tikai rakstu par to, ko es redzu...

Link to comment
Share on other sites

Tu vēl esi ļoti jauns vai vienkārši esi dīvains? Man pēc taviem postiem brīžiem šķiet, ka tev nav pilns rubulis...

Braukt uz mežu, vest graudus, kartupeļus utt. ja tur nebūtu zvēri, būtu ļoti dīvains pasākums... Kā arī kameras noteikti nav nepieciešamas, lai saprastu, ko gaļa ēd ziemā...

Neņem ļaunā, es tikai rakstu par to, ko es redzu...

Neņem ļaunā bet laikam nekad medībās neesi bijis..

Link to comment
Share on other sites

Jaunatne. It īpaši 3. tvīts.

Man nepatīk Ziemassvētki, tas mani arī padara par "atsaldētu maloļetku" kā tajā postā?

Runājot pa davānam, mana ģimene nemēdz apdāvināties, nu šādus tādus nieciņus sapērk, bet neko vērā ņemamu (šokolādes, suvenīri, etc), manuprāt, dāvināt tikai dāvināšanas pēc ir reala huiņa, nemaz nerunāsim par naudas dāvināšanu Ziemassvētkos, tas liekas pretīgi.

Un nē, šīs divas lietas nav saistītas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man nepatīk Ziemassvētki, tas mani arī padara par "atsaldētu maloļetku" kā tajā postā?

Runājot pa davānam, mana ģimene nemēdz apdāvināties, nu šādus tādus nieciņus sapērk, bet neko vērā ņemamu (šokolādes, suvenīri, etc), manuprāt, dāvināt tikai dāvināšanas pēc ir reala huiņa, nemaz nerunāsim par naudas dāvināšanu Ziemassvētkos, tas liekas pretīgi.

Un nē, šīs divas lietas nav saistītas.

tak nee, tu nesaprati kontekstu, svetki var nepatikt, vairak jau veids kaa to izrada vai vel dazhi tur izsakas, jo rredz vinjam nav maja jurmala uzdavinata :)

100ls slikti, nezinu, tur var pilnigi mierigi normalu telefonu nopirkt, protams nebus jaunakais iphone, bet nu tas ari nav vajadzigs sikam perdelim.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...