Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ēm, ļoti atvainojos, kur tieši ir atrodama "Ignore" opcija? Baigi ģeldīgi izklausās, tikai kaut kā nevaru atrast, pat ar binokli nesanāk. Paldies jau iepriekš.

Navigē uz foruma augšējo labo stūri, kur blakus "Sign Out" ir iespēja uzklikšķināties uz sava nika, kurš tā rezultātā izmet visādas spalvainas iespējas, saistībā ar tavu profilu. Spied uz "Manage Ignore Prefs" un izklaidējies :iepermani:

Edited by Kilgors Trauts
Link to comment
Share on other sites

Nokārtoju pēdējo nododamo darbu šorīt, tad nometos sleepy, sleepy, jo naktī nesanāca laika pagulēt, tagad nevaru saprast, braukt uz mājām vai nē, kaut kā besī pa tumsu ņerrāt... Laikam jau jāpagaida nakts un tad jāizdomā, kad satiksme mierīgāka.

Brīžiem tomēr žēl, ka Rīga nav tik tuvu cik gribētos, labprāt aizietu uz to Alu paaloties kopā ar jums... Eh, sad, sad... Meow,...

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kādam ir zināms, kur ērti pieejams liels daudzums ļoti labas mūzikas? Nu tāda tīri atlasīta, skatījos fano, inperilā, torrentos, tur nekas prātīgs nav. Man interesē kaut kas no diskō un pa bišķim arī no visa pārējā, neesmu baigi izvēlīgs, klausos arī klasiku.

Link to comment
Share on other sites

Nightmares^^ - Ir dažādi forumi, komūnas kurās dalās ar mūziku. Taču ja tu vēlies tiešām klasisko disko, tad būtu grūti ieteikt, pameklē rutracker.org - tur ir daudz mūzikas, taču no vietnēm, vari pačekot clubtone.net (tiesa tur ir tikai NuDisco sadaļa). Kā arī ir mūsu pašu - clublandlv.com

Edited by SexySaxMan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es nez, kRi, es varētu stundām runāt par/ap alu, mašīnām, spēlītēm, darbiem, izklaidēm... Tā nu vienkārši ir sanācis, ka šeit ir vairāk alus biedru nekā, piemēram, dizaina biedru. Turklāt šis topiks, kas domāts "savu domu un šā brīža stāvokļa " izteikšanai, vismaz cik pēc paša pirmā posta ir noprotams, jebkurā gadījumā nosacīti jau pasaka priekšā : "pasaki, kas Tevi nomāc vai arī kas Tevi izklaidē tagad", un, kā mēs visi zinām, izklaižu un relaksa sakarā alco lietošana diemžēl mūsdienās veido vienu no galvenajām funkcijām.

Man gan patīk raustīt (roceni, protams), ar katru reizi sanāk arvien labāk ieslīdēt (līkumos, protams). Bet vispār, uz ceļiem šodien darās totālas šausmas, cilvēki triecas viens otrā, viss pilns, visi brauc tā, it kā brauktu pa dakāras tuksneša smiltīm >.<

Naitij, Tu nākotnē neplāno pārvākšanos uz Rīgas pusi? Būs i tuvāk, i vairāk visādu pieejamo ekstru.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Ar roceni ieslīdēt pagriezienā pie Alas, padzert alu, uzdzert to ar alu un pēcāk aizklumburēt bez biksēm līdz mašīnai, ielidot stiklā un tur iedzert vēl visīti, uzpīpēt ļegalku un tad raustīt roceni stāvošā mašīnā, līdz aizbrauc uz Liepāju, lai tur satiktu gūdiju un iedzertu alu?

Edit: ē, savas muļķības nevar dzēst ārā?! oO_

Edited by aphrodYte
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

100kg smags un 2,10m garshs ledusskapis uz 8to stāvu šautā kāpņu telpā ar kājām,jo liftā nelien, un tāds pats sabojāts lejā bija jāness.. Rokas līdz potītēm...Domāju ka nomiršu...Tagad veixmīgi 3šais alēns izsūkts varu doties čučāt,uz ko tādu vairāk nekad neparakstīšos :DD Dvacaars nebija to veerts :DD Cash tu tak naudiņu no manis saņēmi? :) Priekā..un arlabunakti :) Rītā jāiet uz 1nu nu no Liepājas glaunākajiem restoraniem, Ziemassvetku mielasts nahaļavu un šmiga :DD

Link to comment
Share on other sites

Tev arī happy endingu pasniedza? :D

Šampis sauss, ciemiņi pavadīti, bet garšo pēc vēēl!! :D Bodes ciet, tikai rītdienas visītis vēl kaut kur leduskastē dzesējas. Būs vien jānomierinās un jāliekas slīpi. Rīt taču pasaules gals, 61 minute and counting :D

Edits - bļin pačekoju un viss semjorkas tizlums - PAZUDIS. Kā lai es gada tekstu tagad citēju, ja vairs nevaru izlasīt viņa plānu izprecināt sievu arābam, izvilkt miljonus ruletēs pēc sistēmām un vēl un vēl... Sadface ://

Edited by DominiX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ir kāds, kam mājās pietrūkst glāžu... Ir, ko atdot {: (3 viskij/taml. dzērienu glāzes, 5 sulas glāzes, 5 coca cola lielās glāzes)

Edit: Tas arī ir iemesls, kāpēc es vnk nespēlēju sporta spēlītes. Ar skatīšanos gan ir nedaudz citādi {:

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...