Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Bet tu aizej uz partiju un visi kurī un tu kā muļķis stāvi :D

Patīk bariņā uzkurīt...

Nu jā, te es noteikti parādīšu savu raksturu, vai sākšu kurīt vai nesākšu. Šobrīd es esmu ļoti pārliecināts, ka nekurīšu.

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Raksturu tu parādīsi, ja būsi tas "muļķis", kas nepīpē.

Patīk pārvēršas par pieradumu ļoti ātri un nemanāmi. Un tad tu sevi māni ar to, ka tu vari atmest jebkurā brīdi, bet tajā pat brīdī esi jau ielicis ļuļķi mutē un velc ārā zipo šķiltavu, ko tu arī esi nopircis, ne jau tāpēc, lai sev cigareti piešķiltu.

It always goes this way!

Link to comment
Share on other sites

Kaut kādi lielie prāti (gan jau Briti), esot izpētījuši, ka smēķēšana uzlabo komunikācijas prasmes. Vēl ir bijuši spriedelējumi, ka smēķētājiem vairāk seksa un citu brīnumu. Te vārdam paradokss ir īstā vieta, bet nu, protams, ir vismaz 132 sliktu lietu, ko tā zārka nagla dara ar organismu, tāpēc neņemiet vērā britu pētījumus un sūtiet cigaretes dirst!

Apsveicu, dominik! :)

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

NĒ, Būšu baigais nazis un nepīpēšu tad kad nedzeru. Vai arī sākšu dzert katru dienu :pizdiblee::D

Bet vispār galīgi negribu sākt kurīt. Man pat neliekas tik traki tas, ka tas drāž tavu veselību, bet nauda, kas aiziet sūdam.

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Nebūs veselības - nebūs naudas. To tu vēl savos padsmit negribi saprast :) Es 8 gados esmu paļubomu mašīnu nopīpājis kā minimums, bet lielāka škrobe ir par to, ka es vairs nekad neatgūšu savas plaušas tādas, kādas viņas bija.

Link to comment
Share on other sites

Es smēķēju jau 13 gadus, and till this day not a single fuck was given.

Man cigarete bieži palīdz domāt ( esmu mēģinājis aizvietot ar končām/sēmuškām/pistācijām utt. bet bez panākumiem ). Iespējams tas ir bezapziņas iestrādāts triks, ka izdomāšu tikai ja uzpīpēšu, bet nop still out of fucks to give :D

Link to comment
Share on other sites

Pofig, ja cilvēki iet ārā uzpīpēt - ej līdz, bet nepīpē un paņem līdz aliņu, kamēr šie velk lielo dūmu, tu kamp lielos malkus.

Tā es parasti daru.

Eu, bet bļe...

Te kaut kad bija diskusija par to vai veikalos var nepieņemt sīceni un tika minēts ka likumā tā ir. Kas tas ir pa likumu?

Kad es strādāju par pārdevēju, vadītāja teica, ka drīkstu nepieņemt naudas vienības kas man traucēs strādāt. Tas ir - super lielās naudas zīmes un super melnos sūdus.

Un ja vajag samainīt, tad meklē kādu pazīstamo, kas bankā strādā, vismaz man bez komisijas paņēma sīceni.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kādi lielie prāti (gan jau Briti), esot izpētījuši, ka smēķēšana uzlabo komunikācijas prasmes. Vēl ir bijuši spriedelējumi, ka smēķētājiem vairāk seksa un citu brīnumu.

Es domāju, ka tur nav jābūt lielam prātam, lai saprastu, ka smēķēšana ne gluži "uzlabo " komunikācijas prasmes, bet drīzāk"kultivē" --> pārsvarā man vienmēr sanāk palikt vienai pie galda/telpās/dajebkur, kad pārējā kompānijā kāds ierosina, ka jātaisa pīppauze. nu, vai arī ar tādu pašu nesmēķētāju, kas ir tiešām retais. Līdz ar to sanāk arī `palaist garām` ārpusē, smēķēšanas laikā radušos komunikāciju, kas bieži vien ir krietni "brīvāka" par jebkādu iekštelpu komunikāciju. Līdz ar to sanāk arī tas fakts, ka smēķētāji kultivē savu komunikāciju ar citiem tādiem pašiem smēķētājiem.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Bū, man atnāca teksts, ko tulkot kkādai mājaslapai. Nopriecājos, ka būs ātri un maz, aha, skuju - mapē 20 faili, katrā failā 10-20 lpp tulkojamā teksta. es taču mūžību tulkošu O_O

Dominix, tiesa, bet man ir bijuši tik frīkaini gadījumi, kad mani uzrunā, neprasot smēķus. : D I mean, tie temati, par kuriem sāk ar mani randomlī runāt, ir lolwtf :D

Link to comment
Share on other sites

Tie parasti ir priceless :D

Ir bijuši gadījumi, kad ar pirmajiem piegājieniem nav sanācis un tad ir jāņem uz izbrīnu. Lolwtf ir pats mazākais, ko tādā gadījumā varētu padomāt :D Dzērumā fantāzija dažādus pick-up tekstus mēdz izstrādāt, bet daži ir tiešām tādi briljanti, ka pašam jāmēģina smaids noturēt :D

Link to comment
Share on other sites

Jāms. Puikas, puikas {:

Ja es būtu puika, es droši vien ietu iepazīties ar tik neticamiem tekstiem, ka vienkārši būtu pārāk jautri, lai sarunu neturpinātu : D Un man vēl dažreiz patīk arī `piespēlēt` šo dīvaino sarunu virzienā ^^,

Gribas siltu tēju un picu. Sāk palikt auksti te >.<

Link to comment
Share on other sites

tl;dr. (turpinot afrodīti), kaut kur biju lasījis, ka nesmēķētāji darbā bieži vien (!!!!!!!Ne vienmēr!!!!!!!!) kļūst par sava darba kolektīva outsaideriem, jo visi prikoli un aprunas notiek smēķējot.

Link to comment
Share on other sites

tl;dr. (turpinot afrodīti), kaut kur biju lasījis, ka nesmēķētāji darbā bieži vien (!!!!!!!Ne vienmēr!!!!!!!!) kļūst par sava darba kolektīva outsaideriem, jo visi prikoli un aprunas notiek smēķējot.

True.

Link to comment
Share on other sites

Tā ir realitāte! Iepriekšējā darba vietā smēķēja aptuveni 85% darbinieku un visas sarunas pārtraukumos notika laukā smēķējot. Tā kā pat tad, ja tu nesmēķē - socializēties savādāk, kā stāvēt blakus smēķētājiem, nav iespējams.

Skatoties kāds darbs, ofc.

Link to comment
Share on other sites

Es pirmo cigareti pamēģināju savā 18. dzimšanas dienā - īsti kaifu neuzķēru. Nu neko, nācās atkārtot, bet arī tad nekas uzbudinošs vai hormonus aktivizējošs nenotika un sapratu, ka vairs nav jēga to darīt. Ejat ārā kopā ar smēķētājiem, atkāpjaties 5m nostāk un pumpējaties! :D Būs smieklīgi un arī komunikācija....

Hitlers arī bija smēķētāju nīdējs.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...