Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vai ir iespējams noteikt dzelžu problēmas ar kādu software? Nu tā teikt diagnostika? Ofisā kompis pats no sevis slēdzas ārā. Un brīžiem ar problēmam slēdzas pat iekšā. Standarta "iztīri no putekļiem" vai "pārbaudi termopastu" lūdzu neieteikt.

Link to comment
Share on other sites

Vai ir iespējams noteikt dzelžu problēmas ar kādu software? Nu tā teikt diagnostika? Ofisā kompis pats no sevis slēdzas ārā. Un brīžiem ar problēmam slēdzas pat iekšā. Standarta "iztīri no putekļiem" vai "pārbaudi termopastu" lūdzu neieteikt.

Kaut kādi kontakti nav vaļā? Pārbaudi, ja pat slēdzas iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Kontakti ir pārbaudīti, rams arī. Tas pīkstulis arī pīkstot, kad tālāk nelādējas līdz OS. Neesmu vēl ticis līdz apskatīšanai, bet rīt jāiet un tāpēc jau laicīgi būtu ieinteresēts par jebkādu softu, kas pārbauda PC health - gan softā, gan dzelžos.

Link to comment
Share on other sites

Sakarā ar to, ka PSY - Ganga style ir kļuvis par populārāko video iekš youtube (pārspēja Bebra Baby), izdomāju to noskatīties. Sanāca izturēt līdz 02:32 (iepriekšējais rekords 15. sekunde), vai tiešām tikai beigās ir kaut kas iespaidīgs - to es noskaidrošu, kad nākamreiz uznāks vēlme darīt muļķības. Arī tik ļoti populārais "Avatars" man nepatīk - cerams tie nav mani instinkti, kuri manai centrālajai nervu sistēmai ir nosūtījuši informāciju, lai par spīti ienīstu labas lietas. Likās pietiekami interesants pasākums, lai varētu atzīmēties šajā tik ļoti konservatīvajā topikā.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Sveiki, kaads var sniegt izpaliidziigu padomu. \kaa lai es savam tikko paarinstaleetajam Laptopm kuram ir ulikts XP dabuuju skanju. reaali apaksaa labajaa malaa toolbaarii itin nekaada skaljruniisha neraadaas kaa pienjemts tam parsti buut. un google nespeju atrast atrisinajumu :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...