Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

hvz, arī es gaidiju jauno aifonu, skatijos yt viņu kanālā oficiālo atklāšanu, ja godīgi, tad esmu vīlies. biju gaidijis daudz ko vairāk par vienk. uzlabotu sistēmu, kuru gan vairāk var saukt par 4s atjaunināšanu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

no, no, es arī sākmā šito sūdu skandināju, bet tad paspaidiju divīša aifonu, tad velviena geka un, bļatc, es sapratu, ka reāli varu iegādāties mantu, kurā ir viss nepieciešamais staffs priekš manīm + viņs ir brens, so, es varu pamīzmēties ar lietu, kura tik tiešām man ikdienā ir vitāli nepieciešama.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Protams, citos telefonos, iespējams, ir arī visas manis neminētās lietas, bet kā jau minēju, kapēc man pirkt kaut kādu random andorida trubu, kuri mainās jaunās versijas kā zeķes,ja es varu nopirkt to pašu sūdu ar brandu? Jā, nujau es izkalusos pēc naivas celkas, bet, tas aifouns mani aizrunāja tikai tagad, kad esmu paspaidijis gan androidu, gan abolu. Tātad, ir kaut kāds plus ābolam, ko īsti nespēju definēt.

Un jorojām atgādinu, ka es ilgi nicināju ābola prodokciju ;)

p.s. ahh, borings atkal uzsāk savu troļļošanu, jo redz, kāds nerunā tev pa prātu. ilgi par to šaubijos, bet nu jāsāk piekriest ""pret tevis" audiotorijai.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

man nakamais bus 4s, jo taas chista ir parbauditas vertibas, + tagad vinam ir nice pricedrops, ka ari vares uzlikt ios6 un visdrizak ari ios7. nav jau taa ka 5to negribetos bet nu i nafig tik daudz maksat par bik jaudigaku procesoru ko es tikunta nejutisu un par 0,5 collam lielaku ekranu.

Link to comment
Share on other sites

Teletubij, man patīk vērot citu cilvēku rakcijas, neko vairāk. Un tava dotajā gadījumā ir adekvāta.

Man darbs ir saistīts ar cilvēkiem, un katru reizi es pārliecinos, ka vairumā gadījumu teiktais internetā, e-pastos un pa telefonu stipri vien atšķirās no teiktā acīs. It īpaši, ja cilvēks uzskata ka šī tikšanās nekad nenotiks

Link to comment
Share on other sites

aabolu 4 vai 4s(nezinu) paspaidiju, nu jaa, man varbut patik dizains, bet tapat man ir zhaba 400ls dizaina delj, pie tam telefons 60-70% atrodas kabataa, bet boring tev tur ar tam noliktavam, nu nezinu vai vasjai jega zimeties, vinam ne silts ne auksts par to telefonu :D nee nu laikam jau kaut kada merkauditorijai vins ir domats, savadak jau nebutu tads kaposts apple, bet es laikam neesmu taja merkjauditorijaa. Izdomaju, es uz tadam lietam laikam skatos tikai no praktiska viedokla - cena, nav zhel, ja es pazaudesu, nometisu zeme, alu var attaisit utt :D pie tam man divi pazinjas, kam ir 4, abi saka, ka butu zinajusi to meslu par 100ls nebutu pirkusi, chalim nokrita no galdinja 20-30cm, ekranaa zirneklis, otram lidzigs stasts, nomainja pie 100ls LOL

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

pie tam man divi pazinjas, kam ir 4, abi saka, ka butu zinajusi to meslu par 100ls nebutu pirkusi, chalim nokrita no galdinja 20-30cm, ekranaa zirneklis, otram lidzigs stasts, nomainja pie 100ls LOL

sūdīgiem baletdejotājiem pauti traucē :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

kaadaa tiesi veidaa sis sakamvards seit iederas? telefons ir vienkarsi drausmigi neizturigs pret triecieniem.

tādā veidā, ka es esmu dzirdējis atkal citus nostāstus par telefona izturību, tobiš, ka viņš nav nemaz tik triecien neizutrīgs.

Link to comment
Share on other sites

Mans iphone 3g ir kritis, ticis skrapets (nelietoju nekadus aizsargapvalkus) un lietots dienu no dienas jau kādus 4 gadus un izskatas ka jauns + iet ari bez nekadām problēmām. Bet tagad esmu izlemis pirkt jaunu, jo šodien pokerā izcēlu 2000$, visu laiku liecos uz galaxy, bet viņs ir faking liels un kabata nelīdīs :D Tāpēc pieturēšos pie iphone un tiklīdz jaunais būs pieejam ņemšu ciet! Cheers!

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

. Bet tagad esmu izlemis pirkt jaunu, bet viņs ir faking liels un kabata nelīdīs

vai ne?

es aizvakar iegāju random bodē palūrēt telefonus un viņu cenas, ieraudziju jaunos galaxy`us un es biju šokā - viņi izskatās kā pirmās nokijas, kārtīgi ķieģeļi, tik plāni pēc velna. nekādīgi nevarēju saprast - kāpēc cilvēki pērk tādus milžus.

Link to comment
Share on other sites

Nu man šķiet, ka cilvēki dara aptuveni šādi:

iphonus pērk tāpēc, ka apple, nevis tāpēc, ka uz ios ir gandrīz nekāds audio delay (yay par mūzikas creativity appiem) un dažādas ios eksluzīvas aplikācijas.

galaxy s3 pērk, lai garinātu savu krānu jo ātrākais telefons, nevis lai izmantotu to jaudu (ko jēdzīgu ar tādu jaudu uz pocket-sized sistēmas darīt nevaru iedomāties, atskaitot skatīties 720p h.264 hi10p video uz krutā lielā ekrāna)

Pats vairāk sliecos uz apple pusi, iepriekš minēto iemeslu dēļ.

Link to comment
Share on other sites

es aizvakar iegāju random bodē palūrēt telefonus un viņu cenas, ieraudziju jaunos galaxy`us un es biju šokā - viņi izskatās kā pirmās nokijas, kārtīgi ķieģeļi, tik plāni pēc velna. nekādīgi nevarēju saprast - kāpēc cilvēki pērk tādus milžus.

nu nezinu varbūt izskatās lieli, bet es pats nesen nopirku galaxy note nemaz nejūt, ka vinš tev būtu kabatā un rakstīt sms arī vēsi autobusā var ar vienu roku turoties otrā maisiņš un telefons un neliekas neērti..

s3 jaudu reāli var izmantot mācībās, nav vajadzīgs tā sauktais netbook, jo ir iespēja telefonu izmantot gan prezentāciju lasīšanai, gan failu veidošanai un rediģēšanai, tā kā neliekas ka tas būtu tikai pinča staipīšanai, bet nu katrs jau izmanto savu telefonu kā vēlās

Edited by B3NDE
Link to comment
Share on other sites

Nu man ir Galaxy S2 un telefona lielums bieži vien traucē :) Kāpjot mašīnā tas ir jāizņem no kabatas, jo ir bail ka tas saplīsīs uz pusēm :) Bet visādi citādi, telefons ir ļoti ok. Gribās jau iOS atpakaļ, bet ir pierasts un nav nemaz tik traks tas androids. Vienīgi kādu update varēja biežāk palaist S2...

Pārdot 4s un pirkt 5 iphonu, manuprāt, tas būtu stulbi, jo tās izmaiņas pašā telefonā tur nav nemaz tik lielas(neskaitot ekrāna izmēru). Arī uz 4s jūs varēsiet uzlikt iOS6, par iOS7 es gan lielas cerības neliktu, zinot Applu :D

Link to comment
Share on other sites

Man ir samsung gt-5230, nevaru sūdzēties, vieģī gribētos lai viņam būtu wi-fi, bet tas pox... Cik reižu ir kritis no 3stāva,cik reižu sists pret zemi, bet tāpat darbojās ideāli.. =]

Tagad majās guļu un dzeru tēju, itkā no temperatūras tiku vaļā, bet no iesnām vēl netieku. Snuffs nepalīdz. :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...