Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

bez dirsanas skolnieki, jus esat neveiksminieki(vismaz pagaidam), dzivojat pie mammam un pienacigi uzturet pat sievieti nespejat, heits aizies, bet nu nekas taa nu tas ir, bet no otras puses borings vismaz to visu +/- speej paveikt un seit tikai jus dirsina pa lielam :)

bez diršanas šī ir pēdējā laika lielākā huiņa, ko esmu lasījis :) bet nu draudziņš jau jāaizstāv

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

flipoff.gifcrazy.gif

vel lielaku hujnu dzirdeju vakar kaijaas, stav divi hipstervedigie pie baara(ne nu ko tie bomaari tur mekle, pisaas tak uz savu pienu), viens no siem saka ''klau es tevi kaut kad sonedel redzeju uz xxxxx ielas braucam''(wow, no shit, ko tagad darit?), otrs taja pasa bridi atbild ''aa jaa, es tad vel biju shotinjus sadzeries tiesi, kad braucu'', super, vini taa jau ir pamulki, bet nu sis uzlika punktu uz i, braukt reibumaa ir prestizhi!? doh.gif:D Bet kaijaas vispar forsi, ja tiec pie galdinja, tad vispar super, atlidam uz 22:00, bija briivi galdinji, pec tam saradas tauta un tad nu sie stav kajas un dzer, man jau liekas diez gan tizli, bet nu tas laikam kaa kuram.

Kas vel jauns, aa nu vasaras biatlonaa uzstadiju labaako laiku, finisha pec skriesanas likas noliksu karoti.

lejupgvvlmmp1345286668.jpg

icon_super.gif

vakara uz PV konci jaiet, vinneju biletes :D peace, im out.

p.s. borings jau nav nekads draugs man, vienkarsi redzets un komunicets ari arpus sii portala. Normals chalis. Es nopietni domaju, ka vins juus dirsina un jus uzkeraties.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Es nespēju iebraukt, kāpēc cilvēki uzsver, ka ir vinnējuši biļetes uz pv. jebkurš swedbank lietotājs piesakoties varēja dabūt biļeti. Un visi to zina. Kur slēpjas tā intriga? Tieši tāpat ar darba intervijām.

Link to comment
Share on other sites

Es nespēju iebraukt, kāpēc cilvēki uzsver, ka ir vinnējuši biļetes uz pv. jebkurš swedbank lietotājs piesakoties varēja dabūt biļeti. Un visi to zina. Kur slēpjas tā intriga? Tieši tāpat ar darba intervijām.

nu nevareja jebkurs dabut, man vairaki pazinjas, draugi nevinneja.

Link to comment
Share on other sites

Cerams , ka admini ir informēti par problēmām TF2 Main serverī. Ja nē, tad es to izdaru - dustbowl uzkarās mapes beigās, kad ir vote.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Karma vecīt, Karma. Ja ne šodien, tad rīt šie dabūs pēc nopelniem. (praksē pierādīts.)

Karma, ne karma, bet diemžēl sadurtais puisis šovakar nomira. Čalis pirmo dienu bija atbraucis no Īrijas atpūsties uz LV, bet te kaut kādi dzelteni pidari ņem un šo sadur...Ar vien vairāk sāku ienīst šo pilsētu. Apmēram pirms gada vēl labākajam draugam galvā iedūra skrūvgreizi, bet te kaut kādi dzelteni čurainie pidari ar nažiem vēl sāk citus durstīt, jo redz ar divām meitenēm staigā. Labi, es dodos goodmenā uz ilgu laiku.

Link to comment
Share on other sites

cilveks ir aizgajis, par viniem runa tikai labu vai neruna neko.

p.s. a kas parpilsetu vispar? Divaini, bet Riga chavas samazinajusies, vismaz ta liekas, agrak gar bernu pasauli daudz, tagad tik pie centraltirgus maniti, bet ari mazak ka agrak.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...