Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

LOL, viņam tāds triceklis, ka nav japiepūlas, lai norautu kulakā! :)

Kādam savam druganam viņš var noraut kulakā nepiepūloties, bet sev domāju, ka viņš stieni bez hipnozes palīdzības nedabūs... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Es kārtējo reizi bišķiņ atmetu, nu jau 6. dienu neesmu smēķējis, bet jāklepo gan no rītiem un vakaros :D

Cik forši vispār dzīvot vienam pašam tagad, tikai sūdīgi, ka vairs nevaru saņemties sākt labot parādus, kaut palikušas tikai kāda 3-4 nedēļas ko lekcijās atsēdēt :D Vienkārši vāks. Vasara neļauj koncentrēties.

Link to comment
Share on other sites

buus jaaiziet shodien uz stadionu fuciiti uzkapaat,kaadu alinju iedzert un tad maajaas cs ..

a tagad eedud rimi jogurtu ar zemeneem ! ;DD baigi garshiigs starpcitu! un tuliit ari ieshu nopiipot savu atlikusho pedejo ciiginju :thumbsdown:

Edited by attachment
Link to comment
Share on other sites

vakar redzēju Dzintaru, kur ar volgu krāmēja. laikam bij labs pasākums, jo tikai tagad piecēlos. jānoskaidro kas pa dienu ir un tad jādomā par darbu. laikam. tagad divas dienas laikam nedzeršu. cerams.

Shodien hokejs,shodien nevar nedzert... :)

Link to comment
Share on other sites

Aprīļa beigas un maija sākums ir fucking pasākumu laiks! Jau 4 nedēļu 5dienas un 6dienas tiek pavadītas ļoti lielā miglā! Viss jau būtu labi, ja šie pasākumi nesistu pa maku!

Btw! Iet uz meiteņu dzimenēm ir foršāk nekā uz čaļu! Uz čaļu dzimenēm parasti 15 veči un 5 vecenes, bet uz meiteņu otrādi :)!

Jailbait FTW!

Edited by Miedzinjsh
Link to comment
Share on other sites

Mani šorīt pamodināja debešķīga zēna balss, kas izpildīja dievkalpojumā kaut kādu interesantu Ave Marijas aranžējumu. Man patika.

Vai zemapziņā mani kaut kas nomoka? Vai pie tā ir vainīgs Osama? Vai man ir jāmeklē profesionāla palīdzība?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...